Bidli - Jednoduše doma
Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby. Více informací

Finance

Chcete si pořídit nové bydlení, nebo vylepšit to stávající? Přemýšlíte o tom, jak vaše bydlení financovat? Najdeme pro vás vhodné řešení. Naši průvodci financováním vám pomohou s výběrem toho správného úvěru na bydlení. Dlouhodobě spolupracujeme také s bytovými družstvy a SVJ. Pokud plánujete rekonstrukci bytového domu a hledáte vhodné financování, jste u nás správně.

Služby

1

Hypoteční úvěry

Hypotéka nebo Hypoúvěr jsou vhodné k financování vašich bytových potřeb, např. koupě nemovitosti nebo pozemku, stavby nového domu či rozsáhlejší rekonstrukce.

2

Předhypoteční úvěry

Předhypoteční úvěr je krátkodobý úvěr k investování do nemovitosti, který je poskytován bez zajištění nemovitostí v kombinaci s následným hypotečním úvěrem.

3

Rychloúvěry

Úvěry na rekonstrukci, nákup nového nábytku, zateplení fasády nebo třeba na výměnu oken získáte s minimem potřebných dokladů a bez nutnosti ručitele. Vyřízení je rychlé.

4

Úvěry ze stavebního spoření

Úvěr ze stavebního spoření získáte s pevnou úrokovou sazbou. To znamená, že se v budoucnu u vašeho úvěru nebude měnit. Můžete ho čerpat již po dvou letech spoření.

5

Refinancování úvěrů na bydlení

Přeneste si úvěr k nám. Pomocí refinancování úvěru na bydlení, který již nějakou dobu splácíte, můžete dosáhnout na nižší úrokové sazby. To se promítne do nižších měsíčních splátek.

6

Pojištění stavby i domácnosti

Pojištění majetku vám pomůže při mimořádných událostech jako jsou požár, výbuch, úder blesku, poškození vodovodu, zatečení srážek a také v případě krádeže a vandalismu.

7

Životní pojištění

Životní pojištění ochrání vás i vaše blízké v nepříznivých životních situacích. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce pojistných rizik a najít vhodné individuální řešení.

8

Spoření a investice

S námi můžete spořit na bydlení, svým dětem nebo na penzi. Investiční fondy vám umožní zhodnotit volné finanční prostředky prostřednictvím kapitálových trhů.

9

Cestovní pojištění

Ať už se chystáte cestovat, sportovat, nebo jedete pracovně do zahraničí, buďte vždy bez obav. Pojistěte se na cestu proti úrazu, nemoci, poškození cizí věci nebo třeba krádeži.

10

Pojištění automobilů

Všichni vlastníci automobilů jsou povinni dle zákona sjednat pro své vozidlo pojištění odpovědnosti za škodu. Z tohoto pojištění jsou hrazeny případné škody na zdraví a majetku.

Hledám nemovitost

Vyberte si nemovitost podle svých představ z naší nabídky volných bytů, domů, pozemků a developerských projektů. Pokud chcete stavět, postavíme vám nízkoenergetickou dřevostavbu.

Potřebuji financování

Naši průvodci s vámi vyberou nejlepší způsob financování, který odpovídá vašim možnostem a očekáváním. Řešení máme i pro SVJ a bytová družstva.

Vše ostatní nechám na vás

Veškerou administrativu můžete bez obav nechat na nás. Pomůžeme vám získat stavební povolení, prodat stávající nemovitost, zařídíme přepisy energií a vaši domácnost také pojistíme.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Renáta Gottfriedová
Hypotéky
Ostrava
Poznejte průvodce
Lenka Marešková
Finance
Příbram
Poznejte průvodce
Radka Klečková
Hypotéky
Liberec
Poznejte průvodce
Alena Kudrnová
Hypotéky
Praha
Poznejte průvodce
Reference
Robert H.
Jmenuji se Robert Havel a spolupracuji s panem Davidem Marešem. Jedná se o mladého,pracovitého,dochvilného,spolehlivého,vždy připraveného člověka,který má velmi kultivované vystupování,vždy ustrojen a upraven. Samozřejmostí byla častá vzájemná informovanost a to i v průběhu víkendů. Pan Mareš měl o práci evidentní zájem a naše spokojenost byla jeho prioritou (jistě tím i jeho vlastní spokojenost). Pomohl nám s financováním nového bydlení, pojištění majetku, i nás samotných. Děkuji jestě jednou. S pozdravem a úctou Robert Havel
28. 05. 2020
Romana J.
Chtěla bych vyjádřit úplnou spokojenost s p.Marešem,který mi velice rychle vyšel vstříc,ohledně řešení výběru pojištění pro mého syna a v mé záležitosti, ohledně pojistné události(pracovní úraz) a výběru pojištovny pro sjednání pojištění domácnosti,nebylo toho málo,s čím jsem se na p.Mareše obrátila a mohu ho jen doporučit,protože s tak milým,profesionálním a velice vstřícným člověkem,jsem se dlouho nesetkala. Vyjadřuji veliké DĚKUJI a těším se na další spolupráci. Jurčíková Romana
28. 05. 2020
Ondřej D.
Během vyřizování hypotečního úvěru jsem jednal s několika hypotečními poradci a teprve až pan Benáček mi byl schopný skutečně pomoci, vyřešit všechny nejasnosti a drobné problémy a dovést celou věc do zdárného konce, za což mu velice děkuji. Jedná se opravdu o profesionála a člověka na pravém místě, pro kterého není klient pouhou položkou v seznamu, ale je vždy připravený pomoci a poradit. Rychlost jednání, lidský přístup, ochota a spolehlivost jsou u pana Benáčka samozřejmostí, proto ho mohu směle každému doporučit.
28. 05. 2020
Luboš M.
Dobrý den S paní M. Černohorskou jsem se setkal při řešení mého životního pojištění a během této debaty jsme se dostali i k výši úrokových sazeb a míře inflace. Paní Černohorská dokázala i mě , finančnímu laikovi , vše podrobně a několikrát vysvětlit a nakonec jsme se dohodli na investici do BIDLI . Ze strany paní Moniky Černohorské korektní přístup .
25. 05. 2020
Eva Z.
S paní Černohorskou jsme řešili spolu povinné ručení na auta, životní pojištění a komplikovanou hypotéku. Vždy nám ochotně poradila a hlavně pomohla, přijela až k nám domů i ve večerních hodinách a pro nás to tak bylo bez starostí a ušetřili jsme spoustu stráveného času, který by jsme jinak potřebovali na obíhání bank a na vyřízení hypotéky. Všem mohu paní Černohorskou vřele doporučit, nám hodně pomohla :)
25. 05. 2020
Lucie H.
Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat celému týmu společnosti BIDLI za hladký průběh zrealizování koupě našeho vysněného bydlení. Především chci poděkovat panu Janu Culkovi za vynikající, profesionální a vstřícný přístup, který si myslím, že se v dnešní době jen tak nevidí. Po celou dobu s námi vše komunikoval, hezky nám vysvětlil a také sepsal jasné kroky, kterých jsme se po celou dobu drželi a které také byly dodrženy. Také si vážím toho, že byl ochoten se dostavit na jednání s námi přímo k nám domů. Podotýkám, že to neměl zrovna blízko. Určitě bych pana Culku doporučila nejen svým známým, ale i ostatním, kteří hledají člověka na svém místě.
20. 05. 2020
Kryštof B.
Oceňujeme přátelský a přitom stejně tak profesionální přístup pana Culky. Od první chvíle se nás snažil pochopit a najít tu nejvýhodnější cestu právě pro nás. Moc mu děkujeme.
19. 05. 2020
Alan L.
Ing. Kunc pro mě vyřizoval hypotéční úvěr při koupi bytu a všechny související otázky (pojištění nemovitosti, životní pojištění, zástavní právo pro úvěrující banku atd.). Vše proběhlo naprosto hladce a v krátkých lhůtách i přes komplikace dané karanténními opatřeními. Ing. Kunc je velmi kompetentní a ochotný a rovněž nápomocně reagoval na nečekané změny. Mohu bez výhrad doporučit.
19. 05. 2020
Martina V.
Mohu říci, že jsme byli velmi spokojeni s panem Culkou. Je velmi milý a ochotný. Sjednali jsme pojištění nemovitostí a životní pojištění pro celou rodinu. I přes velkou vzdálenost, kterou mezi sebou máme, komunikace byla perfektní a celkové vyřízení proběhlo velmi rychle. Kéž by byly i pojišťovny tak rychlé a milé pokud někdy dojde k plnění. 🙂
15. 05. 2020
Helena P.
„Skvěla RK s velmi milými, ochotnými a profesionálními makléři. Pomáhali nám s přítelem s koupí domu. Vybírali jsme dlouho a pečlivě. Blanka Chocová a Zuzana Benedyktová s námi trpělivě objížděli prohlídky nemovitostí, včetně těch, které nebyli v nabídce jejich RK. Iveta Svobodová spolu s Lukášem Kauckým s námi prošili celým procesem ohledně úvěrů apod. Mohu pouze vřele doporučit. Bohužel hodnocení se nedá napsat dostatečně dlouhé, tak aby šlo skutečně vyzdvihnout jak profesionální byl přístup.“
13. 05. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím