Bidli - Jednoduše doma

Výroba kuchyní

Představujeme vám Bidli Interiéry. Jsme tuzemský výrobce kuchyní a interiérů s příběhem. Spolupráci stavíme na dlouholetých vztazích. Do řemesla vkládáme svoje srdce. Poctivou prací plníme vaše sny o bydlení. Více informací

Kuchyně

Kuchyně je srdcem každé domácnosti. Věříme, že na kvalitní řemeslné práci záleží, protože při vaření musí vše dokonale fungovat a hlavně dlouho vydržet. Ať už jde o korpusy, dvířka, pracovní desku, ovládací díly či kuchyňské spotřebiče, sázíme na německou a rakouskou kvalitu a českou řemeslnou zručnost.

Proč kuchyně od Bidli?

1

Vaše nová kuchyně je naše řemeslo

Ať už plánujete kuchyni pro váš stávající interiér, aktuálně kupujete novou nemovitost, nebo stavíte nový dům, vyrobíme vaše domácí centrum vaření přesně tak, jak si ho představujete.

2

A co všechno umíme vyrobit?

Umíme toho hodně. Základem jsou vestavné kuchyňské linky. Tím to ale nekončí. Bez zásob uskladněných v potravinových skříních by to v kuchyni snad ani nešlo. A pokud jste požitkáři, vyrobíme vám třeba barový pult.

3

Opíráme se o silné partnery

Poskytujeme doživotní záruku na kování německé značky BLUM a 7 let na dvířka LUCEO. Spolupracujeme s Brand Experience Centrem německých značek Bosch a Siemens, kde vám odborníci na domácí spotřebiče poradí s výběrem kvalitního vybavení vaší Bidli kuchyně.

Katalog kuchyní

RenéOsobitá a moderní kuchyně, která splňuje všechny současné trendy. Decentní přisazené úchytky dají vyniknout kráse dubového dřeva v kombinaci s bílou a tmavým kamenem. Vaše děti si zamilují ostrůvek, ze kterého vás budou rády pozorovat při vaření.138 975 KčSplátka 1 134 KčOskarModerní varianta kuchyně, která má navíc mnoho úložných prostor v ostrůvku a horní řadě skříněk. Kombinace dvířek v bílém lesku a přírodního dubu na pracovní desce nikdy nevyjde z módy. Velký ostrůvek poskytne dostatek plochy pro rychlou ranní snídani i pro pomalé večerní popíjení vína. Záleží jen na Vás, jakou barvu dvířek a pracovní desky si zvolíte. Cena kuchyně je včetně dopravy a montáže! o Nic se již nemusíte starat!206 470 KčSplátka 1 685 KčOliverPůsobivá kombinace kontrastních materiálů zaujme každého, kdo hledá moderní kuchyni s ostrůvkem. Praktické řešení a spousta úložných prostor oceníte při každodenním ukládání věcí. Ostrůvek je jako stvořený pro příjemnou komunikaci během vaření. Cena kuchyně je včetně dopravy a montáže!186 950 KčSplátka 1 526 KčJiříRohová kuchyně Jiří byla navržena pro ty, kteří hledají praktické a ergonomické řešení kuchyně. Útulné místo pro vaření vytváří jedinečné odstíny červené a limetkově zelené barvy. Pokud hledáte luxusnější vzhled, nabízíme vám ji v lesklém provedení bílé nebo černé.82 455 KčSplátka 673 KčRomanKuchyně která je perfektní a potřebuje už jenom vás, abyste v ní předli své kulinářské umění. Záleží jen na vás, zda se vám líbí nevšední barvy v kuchyni jako tyrkysově modrá, limetkově zelená nebo vanilkově žlutá.122 751 KčSplátka 1 002 Kč
Pokud jste si nevybrali některou z našich katalogových kuchyní na míru, můžete si nechat kuchyň dovézt z našeho eshopu

Materiály a spotřebiče

Materiály
Spotřebiče

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Denisa Vanek
Interiéry
Poznejte průvodce
František Macháček
Interiéry
Ústí nad Labem
Poznejte průvodce
Miriam Čenčová
Interiéry
Brno
Poznejte průvodce
Petr Krejčí
Interiéry
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím