Bidli - Jednoduše doma

Nákup a prodej nemovitostí

Prodávej s Bidli
Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby. Více informací

Využijte našich zkušeností v oboru.

Hledáte novou nemovitost? Pokud hledáte novou nemovitost, pomůžeme vám. Podívejte se do našeho seznamu starších i nových nemovitostí a vybírejte podle kritérií, které vás zajímají.

Prodáváte svoji nemovitost? V našem systému máme mnoho zájemců o nové bydlení. Pokud prodáváte, vaše nemovitost najde velmi rychle svého budoucího kupce.

Služby

1

Nabídněte nemovitost našim klientům

Naši klienti s předschválenými úvěry čekají na nové nemovitosti. Díky systému párování má u nás prodávající větší šanci urychlit prodej bytu, domu nebo pozemku.

2

Pokud hledáte, najdeme vám nemovitost na míru

Nechte výběr nemovitosti na nás. Uzavřete s námi Dohodu o vyhledání. Podle předem vámi zadaných kritérií najdeme přesně to, co hledáte. Navíc levněji než je uvedeno na internetu. Obratem vás pak kontaktujeme s termínem prohlídky. Vy si pak jen vyberete a ušetříte čas i peníze.

3

Poskytneme související právní služby

Spolupracujeme s renomovanou poradenskou společností ARROWS Advisory Group, která nám hlídá všechny právní záležitosti, abychom se my i naši klienti cítili v bezpečí.

4

Navrhneme nejvýhodnější financování

Najdeme pro vás nejlepší a nejkratší cestu k financím na vaše bydlení. Navíc vás zbavíme rizik spojených s financováním. Využijte naše úvěrové produkty, a to i pohotovostní formou (než si naleznete nemovitosti), a splňte si svůj sen o novém domovu. Vše potřebné zařídíme za vás.

5

Nemovitost umíme i oddlužit nebo vykoupit

Život přináší různá úskalí. Pokud je vaše nemovitost zatížena finančním břemenem jako exekucí, či nebankovní půjčkou, oddlužíme ji. V případě, že chcete svou nemovitost prodat okamžitě, vykoupíme ji od vás až do výše 80 % z její tržní ceny.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Petra Paráková
Nemovitosti
Hradec Králové
Poznejte průvodce
Dagmar Farkasová
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Petra Pistulková
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Tomáš Holopírek
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Reference
Jaroslav B.
Vážená paní Bindicsová, rád bych Vám touto cestou poděkoval, že jste mi pomohla s prodejem chaty na Jílovišti. Zejména zjistila možnosti jejího napojení na elektřinu, vybudování vjezdu na pozemek a postarala se o vše potřebné okolo smluv a katastru. Váš přístup byl velmi profesionální a ušetřil mi mnoho času, který se mi nedostává. Pokud budu v budoucnu řešit nějaké záležitosti okolo nemovitostí či úvěru, rád se na Vás opět obrátím a Vaše služby doporučím svým známým. S pozdravem, Jaroslav Bober
23. 07. 2020
Michal T.
Dobrý den, chtěl bych vám paní Bindicsová poděkovat za zprostředkování prodeje mého bytu na Žižkově a následně i rekreačního domu na Nakléřově. Váš profesionální,ale současně i osobní přístup k oběma stranám usnadnil prodej obou nemovitostí.Chtěl bych vám poděkovat,že i v době mého delšího pobytu mimo republiku,jsem byl průběžně informován o průběhu prodeje. Ještě jednou vám děkuji a v případě prodeje další nemovitosti se na vás rád s důvěrou obrátím. S pozdravem -- Michal Těšínský
22. 07. 2020
Ugur A.
Dobrý den pane Sýkora, tímto mailem bych Vám chtěl ze srdce poděkovat za výborně odvedenou práci ohledně prodeje domu v Jenči. Komunikace po telefonu a veškerá byrokracie byla na jedničku s hvězdičkou.Takových lidí, co umí dělat svojí práci je v ČR fakt hodně málo.Určitě Vás vřele doporučím i ostatním lidem z mé komunity a okolí. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně úspěchů ve vaší kariéře a věřím,že to dotáhnete hodně daleko.Jste obchodník jak má být.
13. 07. 2020
Blanka P.
Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři Bidli, jmenovitě makléřce paní Ireně Lukešové za pomoc při prodeji bytu a následně při koupi domečku. Paní Irena je přátelský, pozitivní a vstřícný člověk. Děkuji za její trpělivost, ochotu a hlavně spolehlivost. Tuto makléřku a realitní kancelář můžu jen a jen doporučit.
13. 07. 2020
Barbora H.
Byli jsme velmi spokojeni s naší makléřkou, paní Lysickou, která se starala o prodej našeho bytu. Byla příjemná, profesionální, rychlá, vstřícná, ochotná a skvěle se s ní komunikovalo. Rozhodně ji budeme doporučovat dále.
07. 07. 2020
Martin L.
Realitní makléř Radek PAJIČ je pro všechny správnou volbou. Neúnavný dříč, proaktivně nabízí nemovitost! Stále pozitivně naladěný, bezproblémový a zodpovědný! DOPORUČUJI!
06. 07. 2020
Kateřina G.
S paní Vegelovou se spolupracovalo velice dobře. Hlídala veškeré podklady a dokumenty, stačilo se jen domluvit na schůzce a vše se zařídilo včetně právníka. Opravdu velká pomoc a mohu vřele doporučit. Kateřina G.
03. 07. 2020
Gabriela K.
Vážený pane, touto cestou Vám velmi děkuji za zprostředkování prodeje bytů v Hradci Králové v ulici Na Občinách a v ulici Bidlova Slezské předměstí v překvapivě krátké době. Zároveň jsem i já kupovala byt na Třídě Edvarda Beneše. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem jste dokázal dobře zorganizovat nejen prohlídky mého bytu, ale pomohl i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje a nákupu, což nebylo jednoduché. Tímto jste mi výrazně ulehčil od starostí a umožnil mi s lehkostí projít obtížné období. Ještě jednou moc děkuji i s přáním pevného zdraví a hodně spokojenosti a úspěchů v práci. Velmi ráda Vás doporučím i svým známým, kteří by měli zájem kupovat či prodávat nemovitost.G.K.
24. 06. 2020
Simona H.
Dobrý den, tímto chci poděkovat za Vaši spolupráci a ochotu při prodeji parcely. Patří Vám velké dík za příjemné a vstřícné jednání . S pozdravem H.S.
24. 06. 2020
Monika J.
Pane Hulvo, moc pěkně děkuji za Vaše služby. Jste jednička ve svém oboru a přeji Vám hodně dalších úspěšných prodejů a spokojených klientů.
23. 06. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím