Bidli - Jednoduše doma

Do nového domova vás i odvezeme

Nakoupeno, zafinancováno a chybí už jen se do nového domova přestěhovat. Bidli myslí i na to, že budete potřebovat pomoc s převozem věcí. Právě proto jsme tady. Stačí si objednat naše siláky a máte vyřešeno. Více informací

Stěhování

Nejdříve vám nemovitost najdeme, pak vám ji pomůžeme zafinancovat, navrhneme interiér, vyrobíme nábytek na míru, zapojíme energie a když bude potřeba, tak vás i přestěhujeme. Naše party stěhováků jsou vám k dispozici po Čechách. Převezeme malé, ale i ty největší náklady. Pracujeme rychle, levně a bezpečně.

Proč stěhovat s Bidli?

1

Vše připravíme a pečlivě zabalíme

Vaše věci budou v dobrých rukou. Dáváme si záležet, aby i ta nejmenší věc nepřišla během stěhování k újmě. Potřebujete krabice nebo balicí fólie? Žádný problém!

2

Bezpečně věci převezeme

Jsme sice rychlí, ale zároveň dbáme na to, aby jsme vše doručili v pořádku. Disponujeme moderní flotilou stěhovacích aut, které zákazníky stěhují po Čechách.

3

Věci vybalíme a rozneseme, kam jen budete chtít

Stačí říct a každý kousek nábytku dáme přesně na své místo. Stěhování je u nás stejné jako každá jiná Bidli služba. Staráme se od začátku až do konce.

4

Montáž nábytku

Pokud jste si koupili nový nesmontovaný nábytek, pomůžeme vám s montáží.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Eva Hrabáková
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Lenka Marešková
Finance
Příbram
Poznejte průvodce
Petra Paráková
Nemovitosti
Hradec Králové
Poznejte průvodce
Galina Kuthanová
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím