O nás

Jsme Vašim dodavatelem elektřiny a plynu. Našimi spokojenými zákazníky jsou tisíce domácností a firem po celé České republice. Výhodné ceny pomáhají našim klientům lépe optimalizovat své náklady. Naše společnost je součástí investiční skupiny BIDLI holding a.s.

Naší prioritou je férový a profesionální přístup ke každému našemu zákazníkovi. Nesoustředíme se jen na nízké ceny. Každý den pracujeme na zlepšování zákaznického servisu a nových službách pro naše klienty.

Nechceme, abyste museli kvůli změně dodavatele procházet složitým administrativním procesem, proto máme v Česku desítky vyškolených energetických specialistů, kteří se s Vámi ochotně setkají a vše za Vás vyřídí.

Proč energie od Bidli?

1

Snažíme se, abychom vám vždy nabídli nejlepší možné ceny elektřiny a plynu. Proto se můžete spolehnout, že v Bidli Energie budou ceny výhodnější než u velké většiny konkurence. Stačí se spojit s jedním z našich mnoha energetických specialistů, kteří Vám vytvoří kalkulaci přímo na míru

2

Naše oddělení péče o zákazníky je dostupné denně od 9 do 17 hodin. Vyškolení profesionálové Vám ochotně poradí a odpoví na všechny Vaše dotazy. Pomohou s pochopením fakturace nebo navrhnou řešení v případě, že jste se dostali do těžké životní situace a vznikly Vám u nás nedoplatky

3

Jste živnostník nebo velká firma? Také pro vás máme speciální cenové kalkulace na míru. Sami se můžete přesvědčit, že naše nabídka Vám může uspořit deseti tisíce korun ročně. Stačí, když nám napíšete nebo zavoláte.

Graf vývoje elektřiny

Graf vývoje plynu

Speciální nabídka pro domácnosti:

Velkoobchodní cena elektřiny a plynu
Jak to funguje?

Cena, kterou neovlivňuje dodavatel, ale trh. Za aktuální tržní cenu za vás nakoupíme elektřinu a plyn a dodáme vám ji. Aktuální cenu si můžete kdykoli ověřit z veřejně dostupných zdrojů. Vaše cena se vyvíjí přesně tak, jak se vyvíjí trh, takže se vám už nemůže stát, že by cena elektřiny na trhu klesala, ale váš dodavatel by stále držel původní vysokou cenu.

Přejít k Bidli energie

Jak přejít k Bidli energie?

Můžete nám zavolat, napsat
nebo se za námi stavte na pobočce.
Zveme vás na kafe.
Infolinka energie704 442 000pondělí - pátek: 9 - 17
Nedoplatky, pokud Vám přišla upomínka730 779 112pondělí - pátek: 9 - 17

Jsme vašimi průvodci

Reference
Miroslav Matula
Chtěl bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za včerejší i dnešní jednání, které bylo jasné, solidní, vedené na profesionální úrovni. Vše jste vyřešil velmi rychle a k naší spokojenosti.
01. 04. 2021
Pavla Kašpaříková
Tímto chci poděkovat Vaši pracovnici energii Kamila Ježková za skvěle provedenou práci energií. S pozdravem Kašpaříková Pavla
25. 03. 2021
Tomáš Utěšil
Pane Krotile, děkuji Vám za špičkové profesionální jednání, za nastavené zvýhodněné podmínky od Bidli energie,a.s. i za vyřízení celé operace s převodem dodavatele -pro mne bezproblémovým způsobem.
24. 03. 2021
Ondřej Bajer
Dobrý večer, rád bych poděkoval za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Doporučuji pana Pavla Feřtra každému, kdo chce bezproblémový obchod. Také bych rád doporučil pana Jana Fukse, přes kterého zařizuji přepis energií. Oceňuji profesionální přístup, snahu se domluvit a nabídnout dobré řešení.
19. 03. 2021
Lucie Pluchová
S panem Fuksem jsem dozajista spokojena. Vše mi vysvětlil, kalkulace ušetření energií dorazila asi hodinu po jednání. Stačilo pouze vyúčtování. Jeho jednání je velice přátelské a milé, zkušenosti za něj mluví v ušetření cca 1700,— ročně. Hlavně je vše bez problémů a pan Fuks se o přepis sám postará. Ještě jednou děkujeme.
18. 03. 2021
Regina Kopřivová
Dobrý den Terezo, Furt jsem přemýšlela jestli to mám napsat ale cítím že to je správné.Chtela bych Vám popřát k výběru zaměstnance konkrétně p.Bendove,která my zarizovala vše ohledně energií přepis atd..už jsem se dlouho nesetkala tak ochotnym a vstřícným jednáním. A musíte být pyšný že máte pod sebou tak schopného člověka který Vaší firmě dělá velmi dobrou pověst smekám. Měj tě se hezky S pozdravem Kopřivova Regina
11. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím