O nás

Jsme Vašim dodavatelem elektřiny a plynu. Našimi spokojenými zákazníky jsou tisíce domácností a firem po celé České republice. Výhodné ceny pomáhají našim klientům lépe optimalizovat své náklady. Naše společnost je součástí investiční skupiny BIDLI holding a.s.

Naší prioritou je férový a profesionální přístup ke každému našemu zákazníkovi. Nesoustředíme se jen na nízké ceny. Každý den pracujeme na zlepšování zákaznického servisu a nových službách pro naše klienty.

Nechceme, abyste museli kvůli změně dodavatele procházet složitým administrativním procesem, proto máme v Česku desítky vyškolených energetických specialistů, kteří se s Vámi ochotně setkají a vše za Vás vyřídí.

Proč energie od Bidli?

1

Snažíme se, abychom vám vždy nabídli nejlepší možné ceny elektřiny a plynu. Proto se můžete spolehnout, že v Bidli Energie budou ceny výhodnější než u velké většiny konkurence. Stačí se spojit s jedním z našich mnoha energetických specialistů, kteří Vám vytvoří kalkulaci přímo na míru

2

Naše oddělení péče o zákazníky je dostupné denně od 9 do 17 hodin. Vyškolení profesionálové Vám ochotně poradí a odpoví na všechny Vaše dotazy. Pomohou s pochopením fakturace nebo navrhnou řešení v případě, že jste se dostali do těžké životní situace a vznikly Vám u nás nedoplatky

3

Jste živnostník nebo velká firma? Také pro vás máme speciální cenové kalkulace na míru. Sami se můžete přesvědčit, že naše nabídka Vám může uspořit deseti tisíce korun ročně. Stačí, když nám napíšete nebo zavoláte.

Graf vývoje elektřiny

Graf vývoje plynu

Ceníky a dokumenty

Upozornění pro zákazníky

 • Vzhledem ke změně našeho produktového portfolia vás touto cestou informujeme o rušení některých aktuálních produktových řad:
  - BYZNYS
  - DOMOV
  - Náskok
  - Schlieger - Virtuální baterie_spotřeba
  - Special
  - Pohoda
  - Virtuální baterie_spotřeba
 • V případě, že máte jako zákazník více odběrných míst, tyto změny se týkají pouze těch, na kterých máte nastavené produkty uvedené dále v tomto oznámení
 • Měníme Všeobecné obchodní podmínky platné do 5.12.2021
 • Ke změnám dojde k 1.1.2022
 • V důsledku těchto změn převádíme stávající cenové podmínky dodávky elektřiny a plynu od 1.1.2022 na ceník BIDLI 2021
 • V důsledku pokračujícího nepříznivého vývoje cen elektřiny a plynu na velkoobchodních trzích, kde ji pro zákazníky nakupujeme, přistupujeme od 1.1.2022 ke zvýšení cen u ceníku Bidli 2021 a Standard.
 • Nebudete-li jako zákazník se změnou souhlasit, jste oprávněni bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce od smlouvy o sdružených dodávkách odstoupit, a to do 3měsíců od dnu nabytí účinnosti oznámené změny.
 • Odstoupení od smlouvy o sdružených dodávkách je účinné k poslednímu dni kalendářního měsíce, ve kterém nám bude doručeno, neurčíte-li jako zákazník pozdější den účinnosti odstoupení
 • Od 1.12.2021 zvyšujeme ceny u ceníku Individual

Speciální nabídka pro domácnosti:

Velkoobchodní cena elektřiny a plynu
Jak to funguje?

Cena, kterou neovlivňuje dodavatel, ale trh. Za aktuální tržní cenu za vás nakoupíme elektřinu a plyn a dodáme vám ji. Aktuální cenu si můžete kdykoli ověřit z veřejně dostupných zdrojů. Vaše cena se vyvíjí přesně tak, jak se vyvíjí trh, takže se vám už nemůže stát, že by cena elektřiny na trhu klesala, ale váš dodavatel by stále držel původní vysokou cenu.

Přejít k Bidli energie

Jak přejít k Bidli energie?

Můžete nám zavolat, napsat
nebo se za námi stavte na pobočce.
Zveme vás na kafe.
Infolinka energie704 442 000pondělí - pátek: 9 - 17
Nedoplatky, pokud Vám přišla upomínka730 779 112pondělí - pátek: 9 - 17

Jsme vašimi průvodci

Reference
Jana Malínská
Pan ing. Miroslav Láska mi vysvětlil vše, co bylo a do vyúčtování bude spojené s mým postavení v DPI a poradil, jak postupovat a jaké údaje budu pro tyto dodavatele potřebovat. Zároveň mě provedl všemi úskalími spojenými s uzavřením smluv u nového dodavatele na dodávku elektrické energie a plynu. Vlastní uzavření smluv proběhlo elektronicky a zcela hladce, včetně rychlého dodání podpisového kódu. Přála bych si, aby i nadále byla naše spolupráce bezchybná a seriózní. Jana M
13. 12. 2021
Vít Buranda
Tímto bych chtěl poděkovat obchodnímu zástupci panu Miroslavu Láskovi za profesionální a velice ochotný přístup. Velice si Vážím spolupráce.
13. 12. 2021
Dušan Bláha
Ing. Miloslav Láska mi v situaci, kdy mám na starosti dvě odběrní místa, dobře poradil jak řešit situaci na krachujícím trhu prodejců energie. Vysvětlil mi možnosti zajištění dostupných dodavatelů energie, jejich výhody a nevýhody při stanovení cena za energii a upozornil na některá ustanovení smluv jednotlivých dodavatelů. Na základě jeho vysvětlení a doporučení jsem uzavřel dvě smlouvy na dodávku elektřiny. Práci Ing.Lásky musím hodnotit kladně, protože mi ušetřil svými radami hodně času a doufám i zajistil výhodnou dodávku elektřiny.
12. 12. 2021
Bohumila Richterová
Hezký den pane Bartku, moc děkuji za vyřízení převodu, u obou energií (plyn i elektřina) - odběrné místo Lipová 55, Čestlice je to všechno v pořádku, dostali jsme rozpisy a vše je nastaveno k naší velké spokojenosti. Takže ještě jednou moc děkuji za vstřícné jednání a vyřízení. Dosud nám ale nedorazily rozpisy k odběrnému místu Za Podjezdem 846, Praha-Kolovraty. Jedná se pouze o elektřinu. Mohl byste se na to, prosím, podívat, zda je to v řešení nebo zda tam není nějaký zádrhel typu překlep v mailové adrese, takže mi nedorazil e-mail s rozpisem záloh? Moc děkuji a přeji krásný den,
07. 12. 2021
Alena Miffková
Dobrý den, Ráda bych zhodnotila Vaše služby při převodu energií od předhozího dodavatele. Úvodem bych chtěla moc poděkovat za perfektní přístup a zákaznický servis. Kvůli krachu společnosti Bohemia Energy jsme byli nuceni si zajistit jiného dodavatele energií pro čtyři domácnosti. Pan Krotil za nás zařídil vše potřebné, díky tomu jsme neměli starosti s přepisem energií. Všechno proběhlo velmi rychle a s podrobnými informacemi. Pan Krotil byl velice ochotný a vřele doporučuji jeho pracovní služby. Děkuji S přáním hezkého dne Alena Miffková
01. 12. 2021
Petr Grusman
Chtěl bych touto cestou poreferovat a hlavně poděkovat za vstřícnost a ochotu Vašeho kolegy pana Lukáše Nováka, který se mnou uzavřel smlouvy na elektřinu a plyn po zkrachovalém dodavateli 3-E. Velmi rychle reagoval, předal mi všechny požadované informace a umožnil mi uzavřít smlouvy co nejrychleji. Tímto Vám jako společnosti mnohokrát děkuji a chválím Vašeho obchodního zástupce.
11. 11. 2021
JAN HRUŠKA
Dobrý den, u společnosti Bidli, jsem využil a využívám služeb hned několika průvodců, pan Tomáš Horák, pan Martin Korba, paní Tereza Bilalis, pan Slavíček a paní Krátká. U každého z nich oceňuji především jejich vstřícnost, odbornost, ochotu a profesionální jednání i vystupování. Děkuji
08. 11. 2021
A. H.
Dobrý den, pane Krotile, dovolte mi prosím tímto vyjádřit poděkování za Vaši klientskou péči, starost a mimořádné nasazení. Uvědomujeme si, že v současné době vám nejvíce chybí čas. Velmi Vám děkuji, že jste si ho pro naši záležitost našel a věnoval se nám. Přeji Vám mnoho profesních úspěchů. S pozdravem AH
04. 11. 2021
Alexandra Müllerová
Předejte prosím poděkování za bezproblémovou změnu elektrododavatele a profesionální vysvětlení vhodnosti a výhodnosti tohoto kroku.
02. 11. 2021
Martin Staněk
Pan Bartek je opravdová jednička ve světě energií. Se vším poradil, vše zařídil a ušetřil mi spoustu peněz. Budu ho dále doporučovat!
07. 10. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím