O nás

Jsme Vašim dodavatelem elektřiny a plynu. Našimi spokojenými zákazníky jsou tisíce domácností a firem po celé České republice. Výhodné ceny pomáhají našim klientům lépe optimalizovat své náklady. Naše společnost je součástí investiční skupiny BIDLI holding a.s.

Naší prioritou je férový a profesionální přístup ke každému našemu zákazníkovi. Nesoustředíme se jen na nízké ceny. Každý den pracujeme na zlepšování zákaznického servisu a nových službách pro naše klienty.

Nechceme, abyste museli kvůli změně dodavatele procházet složitým administrativním procesem, proto máme v Česku desítky vyškolených energetických specialistů, kteří se s Vámi ochotně setkají a vše za Vás vyřídí.

Proč energie od Bidli?

1

Snažíme se, abychom vám vždy nabídli nejlepší možné ceny elektřiny a plynu. Proto se můžete spolehnout, že v Bidli Energie budou ceny výhodnější než u velké většiny konkurence. Stačí se spojit s jedním z našich mnoha energetických specialistů, kteří Vám vytvoří kalkulaci přímo na míru

2

Naše oddělení péče o zákazníky je dostupné denně od 9 do 17 hodin. Vyškolení profesionálové Vám ochotně poradí a odpoví na všechny Vaše dotazy. Pomohou s pochopením fakturace nebo navrhnou řešení v případě, že jste se dostali do těžké životní situace a vznikly Vám u nás nedoplatky

3

Jste živnostník nebo velká firma? Také pro vás máme speciální cenové kalkulace na míru. Sami se můžete přesvědčit, že naše nabídka Vám může uspořit deseti tisíce korun ročně. Stačí, když nám napíšete nebo zavoláte.

Graf vývoje elektřiny

Graf vývoje plynu

Ceníky a dokumenty

Upozornění pro zákazníky

 • Vzhledem ke změně našeho produktového portfolia vás touto cestou informujeme o rušení některých aktuálních produktových řad
 • V případě, že máte jako zákazník více odběrných míst, tyto změny se týkají pouze těch, na kterých máte nastavené produkty uvedené dále v tomto oznámení
 • Ke změnám dojde k 1.11.2021
 • V důsledku těchto změn převádíme stávající cenové podmínky dodávky elektřiny a plynu od 1.11.2021 na ceník BIDLI 2021
 • Současně v důsledku pokračujícího nepříznivého vývoje cen elektřiny a plynu na velkoobchodních trzích, kde ji pro zákazníky nakupujeme, přistupujeme ke zvýšení cen.
 • Nebudete-li jako zákazník se změnou souhlasit, jste oprávněni bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce od smlouvy o sdružených dodávkách odstoupit, a to nejpozději 10. den přede dnem nabytí účinnosti oznámené změny.
 • Odstoupení od smlouvy o sdružených dodávkách je účinné k poslednímu dni kalendářního měsíce, ve kterém nám bude doručeno,
  neurčíte-li jako zákazník pozdější den účinnosti odstoupení
 • Výše uvedené oznámení se týká těchto produktových řad:
  - BIDLI elektřina v akci
  - BIDLI plyn v akci
  - BIDLI elektřina
  - BIDLI plyn
  - BIDLI premium
  - Partner
  - Premium
  - VIP Partner
  - VIP Premium
  - Výprodej elektřiny
  - Výprodej plynu
  - BAMBULE Bronze
  - BAMBULE Silver
  - BAMBULE Gold
  - Levná energie společně

Speciální nabídka pro domácnosti:

Velkoobchodní cena elektřiny a plynu
Jak to funguje?

Cena, kterou neovlivňuje dodavatel, ale trh. Za aktuální tržní cenu za vás nakoupíme elektřinu a plyn a dodáme vám ji. Aktuální cenu si můžete kdykoli ověřit z veřejně dostupných zdrojů. Vaše cena se vyvíjí přesně tak, jak se vyvíjí trh, takže se vám už nemůže stát, že by cena elektřiny na trhu klesala, ale váš dodavatel by stále držel původní vysokou cenu.

Přejít k Bidli energie

Jak přejít k Bidli energie?

Můžete nám zavolat, napsat
nebo se za námi stavte na pobočce.
Zveme vás na kafe.
Infolinka energie704 442 000pondělí - pátek: 9 - 17
Nedoplatky, pokud Vám přišla upomínka730 779 112pondělí - pátek: 9 - 17

Jsme vašimi průvodci

Reference
Martin Staněk
Pan Bartek je opravdová jednička ve světě energií. Se vším poradil, vše zařídil a ušetřil mi spoustu peněz. Budu ho dále doporučovat!
07. 10. 2021
Miroslava Nosková
V dnešní době je opravdu složité se vyznat v cenách elektřiny a plynu. Naštěstí pan Bartek vyřešil vše za mě. Spočítal mi nejvýhodnější nabídku, zařídil odstoupení od původního dodavatele a nemusela jsem se ničím zabývat. Děkuji!
07. 10. 2021
Václav Pergl
Díky panu Lubošovi jsem nemusel ztrácet svůj drahocenný čas nad nabídkami energií. Mockrát mu děkuji za veškerou péči o klienta. Pan Bartek je velký profesionál!
07. 10. 2021
Jana Kohlíčková
Nikdy bych nevěřila, že je možné krásně v klidu a z domova vypočítat úsporu na energiích. Změnu dodavatele a vše co k tomu patří obstarat za mne. Moc příjemné posezení a pobavení s paní Mirkou Trčkovou. Moc děkuji za příjemnou zkušenost a na další spolupráci se budu moc těšit. S pozdravem Jana Kohlíčková Váš spokojený zákazník
23. 09. 2021
Martin Kohlíček
Změnu dodavatele a vše co k tomu patří obstarat za mne. Moc děkuji za příjemnou zkušenost a na další spolupráci se budu moc těšit.
23. 09. 2021
Olga Vatslavik
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu paní Trčkové , paní Trčková byla velice příjemná a ochotná vše vysvětlit. Stávající tarif je pro naše potřeby vyhovující. S pozdravem a přáním hezkého dne. Y. Vatslavik
23. 09. 2021
Jana Maudrová
Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila a sdílela svou spokojenost s produktem Bidli energie. Můj předchozí dodavatel plynu a elektřiny nikdy v zásadě neměl zájem spotřebitele kontaktovat s doporučením na to, že stávající nastavení odběrů je neekonomické a bylo by možné jiné, daleko lepší nastavení. Jediný zájem byl vždy doplnit další služby, které se při bližším zkoumání ukázaly jako více spotřebitele zavazující a rozhodně ne "šetřící". Až kontrolní výpočet v rámci nabídky energií u Bidli se ukázalo, jak nevýhodné sazby jsme dříve měli a současně nová cenová nabídka byla výrazně výhodnější než u předchozího dodavatele. Zejména teď s příchodem podzimu se mobilizují různí energetičtí dodavatelé a volají s nabídkami na změnu dodavatele. Vždy, když řeknu, že mám energie vyřešené u Bidli, ani se nesnaží ve svém nabídkovém schématu dále postupovat, poděkují a zavěsí. Takže, asi mám vážně dobře zajištěno :o). Díky a zdravím Jana Maudrová
22. 09. 2021
František Pešán
Děkuji za dobrou a rychlou pomoc při koupi nemovitosti panu Hofmanovi a taktéž děkuji p.Böhmové za skvělé poradenství a pomoc při vyřizování financování. Při převodu nemovitostí byla příjemná spolupráce s panem Ježkem, který nabídl a pomohl s výběrem nejvýhodnějšího dodavatele energie. Určitě bych tento tým lidí všem doporučil.
01. 09. 2021
Viktor Takáč
Skvělá spolupráce, spousta záležitostí zařízená navíc, lidský přístup, komunikace, spolehlivost a vše pozitivní, co vás napadne. Ondřej Hofman za reality a paní Böhmová za finance se rovná skvělý tým. Tahle společnost nabízí i energie, které nám zpracoval jejich kolega p. Ježek. Moc vám všem děkuji!
10. 06. 2021
Václav Ambrož
Rád bych poděkoval panu Feřtrovi za skvělou spolupráci a přístup. Díky skvělé prezentaci, který způsobil obrovský zájem o nemovitost se obchod podařilo uskutečnit za velice krátkou dobu s vyšší cenou, než jsem sám požadoval. Až budu potřebovat jeho služby, rád se něj znovu obrátím. Děkuji za skvělou spolupráci s panem Fuksem. Vše mi skvěle vysvětlil a nabídnul mi lepší podmínky než u konkurenční společnosti.
06. 05. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím