Nadační fond Bidli

Být úspěšný znamená cítit odpovědnost, a to nejen uvnitř firmy, ale také ve vztahu k vnějšímu prostředí, proto jsme založili Nadační fond Bidli na pomoc těm, kteří to potřebují. Podporujeme zajímavé a potřebné projekty v charitativní činnosti i v oblasti ekologie a vzdělávání.

Nezavíráme oči před násilím
Pomáháme dětem za lepší budoucností
Podporujeme kvalitní vzdělání
Společnými silami pro hezčí svět
Usilujeme o důstojný život pro seniory
Chráníme práva zvířat a jejich životy

Jak mohu pomáhat

Děkujeme Vám, že s námi chcete pomáhat lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. I díky vašim pravidelným příspěvkům můžeme poskytovat bezplatnou pomoc a podporu těm, co ji potřebují.

Můžete nás podpořit přímou platbou na sbírkový účet:

1228710011/2700

Chcete pomáhat nebo sami potřebujete pomocnou ruku?

Ať již potřebujete podporu vy sami nebo jste se rozhodli, že s námi chcete pomoc druhým, nechte se jednoduše vést naším vypracovaným formulářem. O všem Vás budeme informovat.

Nezavíráme oči před domácím násilím

Domácí násilí by nemělo být nikomu lhostejné, a to ani nám v Bidli. Proto jsme se rozhodli nabídnout pomocnou ruku těm z vás, kteří se ocitli v obtížné situaci domácího násilí a chtějí se z ní dostat. Jedním z kroků, které je totiž třeba podniknout, je vyřešit otázku samostatného bydlení.

Dětem pro lepší budoucnost

V období, kdy terpve začínáme hledat sami sebe, bývá nesmírně obtížné rozpoznat správnou cestu, po které se v naší budoucí kariéře budeme ubírat. O něco složitější to poté mají děti ze sociálně znevýhodněných rodin. Tento palčivý problém se snaží řešit nezisková organizace Nadání a dovednosti o.p.s. a my jsme se rozhodli projekt Rozhled pro mladé podpořit.

Úklidem za lepší Česko

Záleží nám nejenom na kvalitě poskytovaných služeb spojené s bydlením, ale i na prostředí, ve kterém žijeme. Zapojili jsme se do akci pro Celosvětový úklidový den a společnými silami vyčistili některé části Česka. V Prokopském údolí naše Bidli parta na 5 km nasbírala 135,5 kg směšného odpadu, 32 kg skla, 4 kg plastu a 3 kg plechovek.

Poznej naši správní radu

Veronika Lejnarová Předsedkyně fondu Jiřina Tučková Správkyně fondu Petra Paráková Správkyně fondu

Chcete se na něco zeptat?

Máte zájem získat více informací o možnostech, jak pomáhat s Bidli?

Pošlete nám svůj dotaz.

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím