Jaroslava Průchy 1682/1
434 01 Most

GoogleNavigovat

+420 724 763 101


Po - Pá9:00-16:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Věra Šprocová Hrabáková Hypotéky Most Poznejte průvodce
Nina Semmlerová Hypotéky Most Poznejte průvodce
Markéta Prchalová Nemovitosti Most Poznejte průvodce
Jana Gábová Hypotéky Most Poznejte průvodce
Lenka Kaderová Hypotéky Most Poznejte průvodce
12
Reference
Irena Lišková
Paní Hrabáková je velice ochotná. Se vším nám poradila a vše dobře vysvětlila. Byla natolik laskavá a ochotná mi vysvětlit věc i 3x když jsem to nechápala. Řekla nám co se bude dít, jak máme čerpat a co máme dělat. Za mě je paní Hrabáková nepostradatelným článkem když si člověk chce pořídit vlastní bydlení. Vřele doporučuji a přeji dál tolik spokojených klientů, jakým jsem byla i já sama.
10. 08. 2021
Stanislav Presler
Rádi bychom se podělili o zkušenost s firmou Bidli a hlavně s paní Ninou. Je to člověk na správném místě. Již při prvním kontaktu s paní Ninou jsme byli velmi příjemně překvapeni s jakou profesionalitou k nám přistupuje. Je ochotná, milá a usměvavá a jedním slovem profík! Po celou dobu vyřizování hypotéky nám byla k dispozici a vše probíhalo bezchybně a vše do detailu dotaženo k naší spokojenosti. Po této opravdu skvěle zkušenosti doporučujeme služby firmy Bidli a obzvláště paní Ninu, které tímto ještě jednou děkujeme, že můžeme bydlet ve vlastním vysněném domově.
14. 06. 2021
Eliška Havlová
S paní Ninou Semmlerovou byla skvělá spolupráce. Od začátku podala veškeré informace ohledně úvěrů, financování bydlení a pojištění nemovitosti. Zařídila i přepis energií a veškerou dokumentaci ohledně koupě bytu. Všechny dokumenty od prodávajících pečlivě zkontrolovala a popřípadě doplnila. Měla mou 100% důvěru a patří ji velké dík za rychlé vyřízení. Kdybych opět potřebovala poradit s financemi, určitě navštívím p. Semmlerovou z Bidli.
23. 05. 2021
Martin Šnajdr
Paní Nina byla velice příjemná. Do detailu vysvětlila veškeré financování týkající se naší budoucí nemovitosti. Dala si s námi čas a práci, aby jsme měli ten nejlepší servis, kterým se Bidli prezentuje. Nastínila nám i proč si nemovitost zafinancovat a jak bude budoucnost v hypotékách.
09. 03. 2021
Jan Brisuda
S paní Věrou Hrabákovou jsme byli velice spokojeni, udělala pro nás maximum. I když to s námi měla někdy těžké, musela nám pětkrát všechno vysvětlovat, tak i přesto byla profesionální. Tak abych to shrnul a moc jí poděkoval za její čas, tak rodinka Brisudů dává paní Věře Hrabákové 1000%, takže veliká spokojenost, moc děkujeme. Přejeme hodně štěstí ji i vaší společnosti.
01. 03. 2021
Martina Ullmannová
Ráda bych zhodnotila spolupráci s paní Ninou Semmlerovou, díky níž se mi podařilo koupit družstevní byt. Rychlost, odbornost, vstřícnost a také nevídaný osobní přístup ze strany paní Semmlerové předčili všechna má očekávání. Ráda a s čistým svědomím doporučím paní Semmlerovou dalším případným klientům.
26. 02. 2021
Radek Galbavý
Byla jste vždy milá a vstřícná. Moc jste nám pomohla v hromadě věcí a určitě ještě pomůžete. Nebýt vás asi by jsme nebydlely ve svém, moc a moc děkujeme.
24. 02. 2021
Hana Staňková
Děkuji za Vaší pomoc ohledně bydlení, kterou jste odvedla na 100%. Vím, že se na Vás mohu vždy obrátit a moc si Vás vážím.
23. 02. 2021
Lucie Kalušová
Chci poděkovat makléřce paní Markétě Prchalové za skvělou práci při prodeji bytu. Je to opravdu profík se srdcem na dlani, její přístup je lidský a úžasný. Všem jí vřele doporučuji.
22. 02. 2021
Jakub Jůza
Velice příjemná spolupráce s fy. Bidli v Mostě a hlavně pak s p. Markétou Prchalovou, která mi zajistila rychlý a spolehlivý prodej bytu. Rozhodně doporučuji.
22. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím