Jaroslava Průchy 1682/1
434 01 Most

GoogleNavigovat

+420 724 763 101


Po - Pá9:00-16:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Markéta Prchalová Nemovitosti Most Poznejte průvodce
Věra Šprocová Hrabáková Hypotéky Most Poznejte průvodce
Jan Dvořák Nemovitosti Most Poznejte průvodce
Jana Gábová Hypotéky Most Poznejte průvodce
Nina Semmlerová Hypotéky Most Poznejte průvodce
123
Reference
Veronika Kastlová
Chtěla bych velmi poděkovat Markétě Prchalové za její práci s prodejem mého bytu, který nebyl 2x lehký. Byla jste mi vždy nápomocna, v kteroukoliv hodinu i v celém vašem časovém rozpětí. Velmi si vážím toho, co jste pro mě udělala. Jste člověk na svém místě. Bidli jako realitní kancelář, a nejvíce budu doporučovat Vás, jako člověka, který umí komunikovat jak s prodejcem, tak s kupcem i v nelehké situaci. Nadále Vás budu doporučovat i dalším klientům s pomocí o prodej nemovitostí pouze s kladnými závěry.
03. 12. 2020
Josef Kafka
Chtěl bych poděkovat za služby, které nám poskytla Vaše kancelář. Byli jsme velmi spokojeni s prací slečny Prchalové, je to profesionál na svém místě, ochotná, usměvavá, vždy dobře naladěná a hlavně spolehlivá.
11. 11. 2020
František Mašanský
S prací slečny Prchalové jsem byl spokojený, celý obchod proběhl bez problémů.
10. 11. 2020
Richard Jarošík
Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za péči a starost, kterou jste mi věnovala při zprostředkování úvěru na koupi bytu. Váš laskavý přístup a osobní obětavost byla úžasná. Doposud jsem neměl tu čest, pracovat s takovým profesionálem, jako jste vy. Moc vám za vše děkuji a mile rád vás všem doporučím. S úctou Jarošík.
26. 10. 2020
Marta Skoková
Chci poděkovat makléřce pí. Markétě Prchalové, která svým příjemným jednáním a vždy k mé spokojenosti zodpověděla veškeré mé dotazy, odvádí svou práci na výbornou. Velmi mi pomohla s prodejem bytu. Ráda ji doporučím mým známým, kteří by měli zájem prodat/koupit nemovitost. Děkuji a přeji jí samé úspěchy.
12. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím