U Nádraží 902/8
Teplice
415 01

GoogleNavigovat

+420 722 581 342


Po - Pá9:00-17:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Martin Fišer Nemovitosti Teplice Poznejte průvodce
Miroslava Hájková Hypotéky Teplice Poznejte průvodce
Monika Vajdečková Finance Teplice Poznejte průvodce
Daniela Jordánová Nemovitosti Teplice Poznejte průvodce
Martina Pavlíčková Nemovitosti Teplice Poznejte průvodce
123
Reference
Marcela Houdová
Děkuji Martinovi Fišerovi za profesionalitu, vstřícnost a rychlost. Jsem ráda, že mě ani nenapadlo prodávat byt na vlastní pěst, protože administrativa s tím spojena by mě odradila. Každý má dělat to, co umí! Díky a přeji mnoho dalších spokojených klientů.
02. 10. 2020
Veronika Škroupová
Super spolupráce s panem Fišerem. Doporučuji
01. 10. 2020
Přemysl Piskáček
Firma Bidli, konkrétně pan Fišer, mi pomohl prodat byt v lokalitě, kde se stejné byty prodávají i rok. Panu Fišerovi se to povedlo za měsíc a půl, což svědčí o znalostech a zkušenostech. Kdybych potřeboval cokoliv ohledně nemovitostí, vrátím se zase k Bidli.
01. 10. 2020
Vendula Wáwrová
Chtěla bych poděkovat panu Martinovi Fišerovi ze společnosti Bidli za pomoc prodeje zahrady. Superrychlé jednání, profesionální přístup a ochota. Doporučuji...
28. 03. 2020
Vojtěch Stehel
Chtěl bych poděkovat Martině Pavlíčkové za flexibilitu, profesionální rady a samotné komplexní řešení. Velmi doporučuji.
04. 03. 2020
Kateřina Uhrová
Chtěla bych poděkovat společnosti Bidli, konkrétně slečně Masopustové, Pavlíčkové a paní Bahenské za pomoc při koupi domu. Především za jejich profesionalitu, ochotu a vstřícnost.
03. 03. 2020
Pavel Schuran
U společnosti Bidli jsem si nechával porovnat elektřinu se stávajícími podmínkami mé staré smlouvy. Makléřka Martina Pavlíčková vše zařídila bez toho,že bych musel stát dlouhé fronty u dodavatele. Na elektřině jsem ušetřil a se službou jsem byl velice spokojený, vřele doporučuji.
03. 03. 2020
Jitka Chmelová
Chtěla bych touto cestou poděkovat a projevit vysoké hodnocení panu Martinovi Fišerovi při zprostředkování koupě chaty. Profesionální přístup a velmi rychlé a operativní jednání.
01. 03. 2020
Šarka Fléglová
Dobrý den paní Vajdečková, chtěla bych Vám poděkovat za velmi vstřícné a zároveň profesionální jednání.Spolupráce byla vynikající a těším se na další. Takové , jako jste Vy , bych ráda potkávala na všech úřadech. To by byla pohoda.
26. 02. 2020
Martin Czyž
Chci poděkovat duu sehraných hráčů ve Vaší realitní kanceláři a to jmenovitě dámě Žanetě Masopustové a Martinu Fišerovi za zprostředkování koupě domu v Otročiněvsi. Oběma patří dík za obětavost, profesionalitu a rychlé vyřízení bez prodlev.
21. 02. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím