nám. Armády 1033/14
669 02 Znojmo

GoogleNavigovat

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Jiří Benáček Hypotéky Znojmo Poznejte průvodce
1
Reference
Martina Cupalová
Dobrý den pane Benáčku, za těch pár měsíců, co jsme s Vámi s partnerem v kontaktu, jsme spokojeni s Vaším jednáním vůči nám. Působíte profesionálně a zároveň sympaticky. Reagujete vstřícně, věcně a rychle. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme, ať se Vám nadále daří, jak v profesním, tak i v osobním životě. S pozdravem za nás oba M.C.
07. 04. 2021
Isabela Dundáčková
Spolupráce s panem Benáčkem byla naprosto perfektní. Schůzky probíhaly v příjemném a přátelském prostředí. Pan Benáček byl velice vstřícný a rozumný, se vším si věděl rady. Zařídil nám skvělé podmínky a výborný úrok. Komunikace byla také na jedničku, vše nám dokonale vysvětlil. Určitě jsme byli se vším spokojeni.
05. 03. 2021
Nikola Kuchařová
Dobrý den, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za to, že jste nás provedl naší první hypotékou. Jelikož jsme neměli zatím žádné zkušenosti, jsme radi, že jste nám celý průběh do detailu vysvětlil a v případě dotazů jste byl ochoten všechny naše otázky zodpovědět. Byli jsme opravdu spokojeni a rádi Vás jen doporučíme. ​Děkujeme,
02. 03. 2021
Jana Žáková
Pan Jiří Benáček, měl už od začátku velice vstřícný a lidský přístup. Hypotéku jsme vyřešili za velice krátký čas. Vše poctivě vysvětlil tak aby i úplný laik všemu porozuměl. V první řadě mě ujistil, že kdybych cokoli potřebovala, mám se okamžitě obrátit na něj a vyřešíme co bude potřeba. Že mi se vším rád pomůže. Profesionální jednání. Paráda, prostě spokojenost. :)
15. 02. 2021
Martin Blaha
Pan Benáček nám byl doporučen na základě pozitivní zkušenosti našich sousedů. Obrátili jsme se na něj s žádostí o komplexní řešení naši složité situace (myšleno složitý případ refundace dřívější koupě, nikoliv tíživé situace). Přestože jsme na úvěr nijak zvlášť nespěchali, tak vždy jednal bez zbytečného odkladu a iniciativně. Nejvíce si považujeme komunikace, kdy nás pravidelně informoval o aktuálním stavu a taky poskytoval přehledné informace formou přehledových emailů a dalších soupisů. Při vyřízení úvěru nastaly komplikace při schvalování podkladů, kdy schvalovatel hledal formální maličkosti. Pan Benáček nám vytvořil ideální podmínky a vše trpělivě komunikoval a dokládal a zařizoval všechny nutné podrobnosti. Do budoucna se těšíme na další spolupráci a další vyřízené úvěry případně i jiné produkty.
10. 02. 2021
Robert Šustr
Dobrý den pane Benáček, spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní a celkový přístup k našemu požadavku ohledně hypotéky byl opět perfektní. Věřím že díky Vám budeme konečně bydlet ve svém vysněném domku. Ještě jednou děkuji za ochotu.
09. 02. 2021
Petr Krupica
Dobrý den pane Benáček, byli jsme s Vámi maximálně spokojení, udělal jste pro nás vždy maximum a teď při konsolidaci jste nám navíc zařídil i skvělý úrok, který nám v budoucnu ušetří nemalé peníze. Rychlost, obětavost, plně vytížený ale vždy si najdete čas, poradce co nikdy nespí 😅🙂 prostě top hypoteční poradce. Díky za vše.
05. 02. 2021
Jana Gorčíková
Pan Benáček je ve své profesi skutečným odborníkem a jsem moc ráda, že při vyřizování hypotéky padla má volba právě na něj. Sjednání hypotečního úvěru byla k mému úžasu velmi rychlá a snadná záležitost, navíc výše hypotečního úvěru a možnosti jeho čerpání naprosto předčily všechny mé představy a očekávání. Pan Benáček reagoval na mé dotazy vždy okamžitě, a s úsměvem a vstřícností sobě vlastní mi vše do detailu vysvětlil. Velmi mě potěšil jeho příslib, že se na něj mohu při koupi nemovitosti kdykoliv obrátit a on mi vše pomůže vyřídit a zařídit. Za mě jednička podtržená s hvězdičkou!
18. 01. 2021
Martin Dragoun
Dobrý den, S Vašimi službami,přístupem a vstřícností,jsme byli nad míru spokojeni. Maximální ochota,moc nám to pomohlo. Ušetřil jste nám čas,peníze. Profesionální jednání na úrovni Určitě doporučuji dalším lidem,kteří to potřebují. Budeme se těšit na připadnou další spolupráci. Děkujeme.
19. 12. 2020
Petr Pukl
Velmi děkujeme panu Benáčkovi, který nám pomohl s hypotékou na dům a vše kolem ní. Vyjednal pro nás výhodné podmínky a ikdyž informací bylo dost, vždy vše vysvětlil. Spolupráce byla vždy velmi rychlá a precizní. Věříme, že se i nadále můžeme na něj obracet s řešením různých situací.
12. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím