nám. Armády 1033/14
669 02 Znojmo

GoogleNavigovat

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Jiří Benáček Hypotéky Znojmo Poznejte průvodce
1
Reference
Vít Hudák
K panu Benáčkovi jsem se dostal ryze náhodou ale jako odborníka ve finanční sféře, především týkající se financování nemovitosti, ho mohu jen doporučit. Velmi dobře zná produkty na trhu a nabídky finančních institucí a opravdu umí najít řešení. V mém případě se po prvním zamítnutí banky nevzdal a nenásledovaly žádné hloupé výmluvy ve smyslu "bohužel, je mi líto apod.’’. Z jeho strany byly předloženy další alternativy a možnosti ale co pro mě bylo důležité, našel řešení financování. Žádost byla schválena, čehož si já osobně, jako obchodník, velmi vážím. Velmi dobrá kvalita odvedené práce. Doporučuji.
13. 09. 2021
Aneta Košková
Naše spolupráce s panem Benáčkem začala bezmála před 4,5 lety. Tehdy jsme ani jeden z nás netušili, jak intenzivní to bude kontakt. Díky znalosti produktů, interních procesů a ochoty vybojovat nám lepší podmínky, jsme nakonec dosáhli na požadovanou částku potřebnou k financování koupě pozemku a výstavby našeho domu. Během samotné stavby došlo z naší strany k různým komplikacím a průtahům. I tak jsme se vždy setkali se vstřícným jednáním a nabídkou řešení. Nakonec jsme úspěšně dostavěli a nyní spolu řešíme otázku refinancování. Za dobu, co se s panem Benáčkem známe, bychom rádi ocenili lidský přístup, férové jednání, dokonalý přehled a znalost nabízených produktů a především ochotu a snahu člověku pomoci dosáhnout vytouženého cíle. Děkujeme. Aneta a Radek
08. 07. 2021
Miroslav Puchner
Pan Benáček zcela hladce a bez potíží realizoval to, co podle zástupců jiných dvou bank řešit buď nelze, anebo lze jen s obtížemi. Dal si tu práci a obětoval svůj čas tomu, aby mou žádost zpracoval individuálně dle mé konkrétní situace a možností, nikoli paušálně mechanicky a strojově. V celém procesu od nezávazného sdělení informací o alternativách financování, přes poradenství o nejvhodnějším řešení, až po samotné zpracování žádosti a vyplacení úvěru nebyl odosobněným „bankovním úředníkem“, nýbrž velmi lidským průvodcem ve světě financování bydlení, který je pro laika mnohdy nepřehledný. Cením si flexibility, přívětivého jednání a ochoty kdykoli případné nejasnosti dovysvětlit.
10. 05. 2021
Martina Cupalová
Dobrý den pane Benáčku, za těch pár měsíců, co jsme s Vámi s partnerem v kontaktu, jsme spokojeni s Vaším jednáním vůči nám. Působíte profesionálně a zároveň sympaticky. Reagujete vstřícně, věcně a rychle. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme, ať se Vám nadále daří, jak v profesním, tak i v osobním životě. S pozdravem za nás oba M.C.
07. 04. 2021
Jiří Kružík
Před rokem jsem si koupil byt a kvůli časovému tlaku na rychlost realizace a mé nezkušenosti jsem skočil na nabídku realitní makléřky, která má zaručeně skvělou bankéřku, která mi vše zařídí jak nejlíp je možné. To se samozřejmě nestalo, měl jsem několik s paní několik problémů, ale potřeboval jsem financování co nejdřív dotáhnout do konce. Spokojil jsem se s tím, že to nějak dopadlo a měl jsem pocit, že to i dopadlo vlastně dobře. Až po konzultaci s Jirkou Benáčkem jsem zjistil, co všechno šlo zařídit lépe, výhodněji a rychleji. Jirka vše názorně vysvětlit, zařídil mi odhad bytu a vše navíc v rekordním čase. Moc díky! Cením si toho, že někdo umí svou práci dělat opravdu v zájmu klienta, nevěší bulíky na nos a říká věci takové, jaké jsou. Velké plus vidím i v tom, že hypotéka od Jirky není navázáná na žádné zbytečné životní pojištění apod. Ještě jednou díky a mohu jen doporučit!
16. 03. 2021
Nikola Procházková
S panem Benáčkem jsme navázali kontakt na základě referencí od příbuzných. Řešili jsem hypotéku na koupi a následnou poměrně rozsáhlou rekonstrukci rodinného domu. Bohužel s paní poradkyní od jiné společnosti se řešení úvěru vleklo a během vyřizování se neustále vyskytovaly nějaké problémy. Tohle byl tedy hlavní důvod oslovení pana Benáčka. Na první schůzku jsme šli s partnerem v ne zrovna dobrém rozpoložení, kdy už jsme dva měsíce řešili hypotéku někde jinde, ovšem bez jakýchkoliv výsledků. Po pár minutách se vše změnilo, ano, tak málo stačilo. Začali jsme popisovat problémy a překážky, které se během řešení našeho úvěru vyskytovaly a zjistili jsme, že ne všude je tomu stejně. Konečně se daly věci do pohybu a začali jsme se společně někam posouvat. Řešení celého úvěru pak probíhalo naprosto hladce, komunikace byla velmi rychlá, řekla bych až blesková, kdykoliv jsme se ozvali, odezva proběhla prakticky okamžitě a vždy přišly jasné instrukce, jak věci řešit. Nyní je vše schváleno podle našich představ a my si můžeme konečně začít plnit náš sen o krásném bydlení. Pokud budeme ještě někdy nějaký úvěr řešit, rozhodně to bude opět s panem Benáčkem. Ušetřil nám totiž nejen spoustu času, ale taky nervů.
06. 03. 2021
Isabela Dundáčková
Spolupráce s panem Benáčkem byla naprosto perfektní. Schůzky probíhaly v příjemném a přátelském prostředí. Pan Benáček byl velice vstřícný a rozumný, se vším si věděl rady. Zařídil nám skvělé podmínky a výborný úrok. Komunikace byla také na jedničku, vše nám dokonale vysvětlil. Určitě jsme byli se vším spokojeni.
05. 03. 2021
Nikola Kuchařová
Dobrý den, chtěli bychom Vám tímto poděkovat za to, že jste nás provedl naší první hypotékou. Jelikož jsme neměli zatím žádné zkušenosti, jsme radi, že jste nám celý průběh do detailu vysvětlil a v případě dotazů jste byl ochoten všechny naše otázky zodpovědět. Byli jsme opravdu spokojeni a rádi Vás jen doporučíme. ​Děkujeme,
02. 03. 2021
Jana Žáková
Pan Jiří Benáček, měl už od začátku velice vstřícný a lidský přístup. Hypotéku jsme vyřešili za velice krátký čas. Vše poctivě vysvětlil tak aby i úplný laik všemu porozuměl. V první řadě mě ujistil, že kdybych cokoli potřebovala, mám se okamžitě obrátit na něj a vyřešíme co bude potřeba. Že mi se vším rád pomůže. Profesionální jednání. Paráda, prostě spokojenost. :)
15. 02. 2021
Martin Blaha
Pan Benáček nám byl doporučen na základě pozitivní zkušenosti našich sousedů. Obrátili jsme se na něj s žádostí o komplexní řešení naši složité situace (myšleno složitý případ refundace dřívější koupě, nikoliv tíživé situace). Přestože jsme na úvěr nijak zvlášť nespěchali, tak vždy jednal bez zbytečného odkladu a iniciativně. Nejvíce si považujeme komunikace, kdy nás pravidelně informoval o aktuálním stavu a taky poskytoval přehledné informace formou přehledových emailů a dalších soupisů. Při vyřízení úvěru nastaly komplikace při schvalování podkladů, kdy schvalovatel hledal formální maličkosti. Pan Benáček nám vytvořil ideální podmínky a vše trpělivě komunikoval a dokládal a zařizoval všechny nutné podrobnosti. Do budoucna se těšíme na další spolupráci a další vyřízené úvěry případně i jiné produkty.
10. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím