Adresa
Českobratrská 1663/6
702 00 Ostrava

GoogleNavigovat
Přidej pochvalu
Telefon
+420 777 005 832
Otevírací doba
Po - Pá9:00-17:00 hod

Jsme tu pro vás.

Reference
Jakub O.
Slečna Chrobáková se semnou a mou rodinou pustila do řešení složité operace. Nejdříve prodat byt a poté najít rodinný dům s velkou zahradou, ve špičkovém stavu, co nejblíže Ostravy a za málo peněz. Toto všechno se povedlo na výbornou. Slečna Chrobáková se tímto zabývala více než půl roku. Investovala do této operace spoustu času, sil a nervů:-) Kdykoliv byla na telefonu! Když bylo potřeba, přijela i o víkendu večer:-) Naprosto obětavě se vrhla do řešení všech našich potíží a že jich nebylo málo! Pomohla nám i se záležitostmi, které nebyly její starost a vůbec je nemusela řešit! Konec tohoto strastiplného běhu na dlouho trať skončil naprosto fantasticky a to tak, že byt se prodal za nádherné peníze, dům se zahradou jsme koupili také za nádherné peníze a celkový servis této makléřky byl nejenom příkladný, ale výrazně nad rámec jejich pracovních povinností! Za moji rodinu Janu Chrobákovou rozhodně doporučuji a to všemi desíti a kdykoliv budu řešit cokoliv spojeného s nemovitostmi, ihned ji budu kontaktovat a to ať bude v Bidli, nebo kdekoliv jinde! Tímto ji moc děkujeme za její skvělý výkon😉
05. 10. 2020
Petra O.
Spolupráce s p. Chrobákovou byla velice příjemná. Přizpůsobila se našim časovým možnostem vzhledem k dojíždění z jiného města (takže jsme se setkávali i o víkendu). Postarala se o všechny papíry a vyřešili jsme přes ní financování, rekonstrukci i energie. Vše proběhlo rychle. Děkuji
28. 08. 2020
Marta K.
Děkuji slečně Janě Chrobákové za profesionální práci,vstřícné a příjemné jednání s jakým jsem se dosud nesetkala a v případě potřeby se na ni opět s důvěrou obrátím.
20. 08. 2020
Ilona V.
Jana Chrobáková je milá a velmi ochotná. Měla jsem velké štěstí o všechno se postarala i nad rámec běžných povinností. Určitě se zase příště na ni obrátím. Všem doporučuji realitní kancelář Bidli a paní Janu zvlášť.
20. 08. 2020
Bc. Vít S.
Nejvíc si cením důvěry, co se řeklo, to platilo a vše jsme řešili na rovinu. Pokud budu mít v okolí někoho známého, který bude potřebovat prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost, jistě jej odkážu na pana Hulvu.
17. 08. 2020
Jaroslav R.
S makléřkou jsme udělali velice dobrou zkušenost. Její jednání bylo vstřícné, profesionální, velice komunikativní. Byla ochotná pomoci nejen při jednání s prodávajícím, ale také se podílela na vyřízení dalších záležitostí. Zároveň byl z její strany nachystán veškerý právní servis. Naprostá spokojenost, velice doporučuji.
17. 08. 2020
Barbora H.
Byli jsme velmi spokojeni s naší makléřkou, paní Lysickou, která se starala o prodej našeho bytu. Byla příjemná, profesionální, rychlá, vstřícná, ochotná a skvěle se s ní komunikovalo. Rozhodně ji budeme doporučovat dále.
07. 07. 2020
Monika J.
Pane Hulvo, moc pěkně děkuji za Vaše služby. Jste jednička ve svém oboru a přeji Vám hodně dalších úspěšných prodejů a spokojených klientů.
23. 06. 2020
Lenka M.
Dle doporučení jsem se obrátila na pana Romana Hulvu s prodejem mého bytu. Nyní i já doporučuji využít jeho služeb v oblasti prodeje nemovitostí. Jeho práce je postavena na vysoké kvalitě. Příjemný, spolehlivý člověk. Profesionální přístup, vstřícné jednání, ochota - nemusela jsem se o nic starat, vše vyřízeno za mne. Tímto Vám pane Hulvo, ještě jednou děkuji a přeji úspěšné obchody a spokojené klienty.
18. 06. 2020
Milan K.
Chtěl bych poděkovat panu Romanu Hulvovi za skvělou a úspěšnou činnost při naši obchodní akci a její dovedení do zdárného konce. S Vašimi službami spojenými s prodejem naší nemovitosti jsme byli maximálně spokojeni a určitě Vás budeme doporučovat našim známým. Všechny informace nám byly podány jasně a srozumitelně. Ocenili bychom i jejich spolehlivost, vstřícnost, příjemné vystupování a férové jednání. Jejich práce je postavena na vysoké kvalitě, proto bychom je doporučili dalším zájemcům. Opravdu profesionální přístup.
30. 04. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím