Adresa
Českobratrská 1663/6
702 00 Ostrava

GoogleNavigovat
Přidej pochvalu
Telefon
+420 736 462 571
Otevírací doba
Po - Pá9:00-17:00 hod

Jsme tu pro vás.

Reference
Barbora H.
Byli jsme velmi spokojeni s naší makléřkou, paní Lysickou, která se starala o prodej našeho bytu. Byla příjemná, profesionální, rychlá, vstřícná, ochotná a skvěle se s ní komunikovalo. Rozhodně ji budeme doporučovat dále.
07. 07. 2020
Monika J.
Pane Hulvo, moc pěkně děkuji za Vaše služby. Jste jednička ve svém oboru a přeji Vám hodně dalších úspěšných prodejů a spokojených klientů.
23. 06. 2020
Lenka M.
Dle doporučení jsem se obrátila na pana Romana Hulvu s prodejem mého bytu. Nyní i já doporučuji využít jeho služeb v oblasti prodeje nemovitostí. Jeho práce je postavena na vysoké kvalitě. Příjemný, spolehlivý člověk. Profesionální přístup, vstřícné jednání, ochota - nemusela jsem se o nic starat, vše vyřízeno za mne. Tímto Vám pane Hulvo, ještě jednou děkuji a přeji úspěšné obchody a spokojené klienty.
18. 06. 2020
Milan K.
Chtěl bych poděkovat panu Romanu Hulvovi za skvělou a úspěšnou činnost při naši obchodní akci a její dovedení do zdárného konce. S Vašimi službami spojenými s prodejem naší nemovitosti jsme byli maximálně spokojeni a určitě Vás budeme doporučovat našim známým. Všechny informace nám byly podány jasně a srozumitelně. Ocenili bychom i jejich spolehlivost, vstřícnost, příjemné vystupování a férové jednání. Jejich práce je postavena na vysoké kvalitě, proto bychom je doporučili dalším zájemcům. Opravdu profesionální přístup.
30. 04. 2020
Tereza K.
Spolupráce s panem Hulvou při prodeji rodinného domu byla výborná, byly zajištěny všechny dokumenty a věci okolo. Pan Hulva vše vysvětlil, poradil, velmi příjemný a ochotný člověk. Děkujeme. Křístková a Bezstarosti
20. 04. 2020
Eva V.
Přidáváme pozitivní recenzi za prodej chaty. Velice profesionální chování, vstřícnost a ochota. Doporučuji pana Romana Hulvu ostatním zájemcům, co se týče nemovitostí. Děkujeme rodina Vlkova
07. 04. 2020
Petr M.
S prací a ochotou pana Hulvy jsem byl nadmíru spokojen a mohu ho vřele doporučit všem kdo očekává profesionalitu, ale také lidskost při jednání a při domlouvání všemožných termínů.
03. 04. 2020
Lucie S.
Oceňuji hlavně profesionální přístup pana Hulvy! Celý prodej bytu probíhal systematicky a logicky. Doporučuji všem, kdo chtějí prodat nemovitost.
21. 02. 2020
René K.
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat realitnímu makléři panu Aleši Knoppovi a finanční poradkyni slečně Lucii Čemanové za jejich profesionální práci při zprostředkování úvěru na bydlení. Oba prokázali dobré odborné znalosti a ochotu spolupracovat. Všechny informace nám byly podány jasně a srozumitelně. Ocenili bychom i jejich spolehlivost, vstřícnost, příjemné vystupování a férové jednání. Jejich práce je postavena na vysoké kvalitě, proto bychom je doporučili dalším zájemcům.
18. 02. 2020
Aneta S.
Naprosto skvělá zkušenost,rozhodně slečnu Janu doporučuji. Svou práci dělá perfektně a svědomitě.
18. 02. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím