Adresa
nám. Armády 1033/14
669 02 Znojmo

GoogleNavigovat
Telefon
Email
Otevírací doba

Jsme tu pro vás.

Reference
Roman K.
Děkujeme moc za veškeré služby a servis a když budeme cokoli v budoucnu potřebovat, opět se ozveme Vám. Byli jsme s Vámi velice spokojeni. S pozdravem K.R. s rodinou.
22. 07. 2020
Ondřej D.
Během vyřizování hypotečního úvěru jsem jednal s několika hypotečními poradci a teprve až pan Benáček mi byl schopný skutečně pomoci, vyřešit všechny nejasnosti a drobné problémy a dovést celou věc do zdárného konce, za což mu velice děkuji. Jedná se opravdu o profesionála a člověka na pravém místě, pro kterého není klient pouhou položkou v seznamu, ale je vždy připravený pomoci a poradit. Rychlost jednání, lidský přístup, ochota a spolehlivost jsou u pana Benáčka samozřejmostí, proto ho mohu směle každému doporučit.
28. 05. 2020
Lenka K.
Touto cestou bych chtěla moc pochválit pana Jiřího Benáčka za 100% odvedenou práci. Je to moc hodný a laskavý člověk, kterého mohu všem jen doporučit. Vše bylo vyřízeno rychle a s maximální spokojeností. Pokud někdo budete potřebovat hypoteční úvěr, rozhodně doporučuji se obrátit na pana Benáčka a jsem moc ráda, že mi úvěr vyřizoval právě on.
21. 04. 2020
Monika C.
Dobry den pane Benacku, dekujeme za spolupraci a prejeme hodne uspechu v dalsi cinnosti. Pokud bude nekdo z nasich kolegu, ci znamych potrebovat hypoteku radi Vas doporucime a posleme za Vami, protoze jsme s Vasimi sluzbami spokojeni. Rychlost, individualni pristup, slusnost, spolehlivost, profesionalita i lidsky pristup. Jeste jednou diky.
11. 02. 2020
Žaneta B.
Spolupráce s panem Benáčkem vždy probíhá na profesionální úrovni. Při mé komplikované záležitosti s hypotečním úvěrem se se svým proklientským přístupem snažil najít a navrhnout řešení, které nejlépe odpovídalo dané situaci a možnostem. Z důvodu mého pracovního vytížení jsem byla vděčná, že se mohu na pana Benáčka bez obav a s důvěrou spolehnout. Díky jeho přístupu, rychlosti a ochotě jsem jej doporučila dále a v případě řešení budoucího financování vím, že se na něj s určitostí obrátím.
03. 02. 2020
Josef S.
S přítelkyní jsme hledali domeček, kde by mohla naše malá dcera běhat bosa v trávě a spokojeně vyrůstat. Díky panu Benáčkovi a jeho teamu jsem takový to dům našli a co víc i zvládli zafinancovat. Jsme nováčci v řešení těchto šílených papírových válek mezi námi a úřady. Díky ochotě a nadšení pro svou práci nám pan Benáček bral telefon i o víkendu a s až neuvěřitelnou trpělivostí nám vše vysvětlil a HLAVNĚ zařídil. My jen přišli na schůzku a odsouhlasili co nám nachystal k naší spokojenosti. Jednoznačně doporučuji, jako jeden z mála má svou práci rád a proto ji dělá DOBŘE!
28. 01. 2020
Bohumil K.
Rád bych touto cestou poděkoval průvodci panu Jiřímu Benáčkovi za bezchybnou práci, kterou odvedl při sjednávání hypotečního úvěru. V rámci tzv. pojistného úvěru oceňuji jeho snahu a úsilí nejen v pracovní době, ale i mimo ni, kdy jsem pokládal mnohdy i záludné otázky, které dokázal obratem zospovědět. S radostí musím napsat, že se své role zhostil pečlivě a úvěr jsme společně sjednali nejen bleskurychle, ale také bez problémů. Děkuji tímto ještě jednou za Vaši práci a vážím si Vaší profesionality.
19. 12. 2019
Ondřej D.
Když jsme si před pár lety s partnerem kupovali byt, narazili jsme náhodou na služby pana Benáčka. Všechno proběhlo naprosto skvěle, rychle, za výhodných podmínek a byli jsme moc spokojeni. Proto jsme neváhali se na něj obrátit i nyní při koupi rodinného domu. A opět veliká spokojenost. Ochotný hypoteční bankéř, který se snaží udělat pro své klienty maximum.
26. 11. 2019
Martin S.
Všechno bylo super a přístup pana Benáčka byl ukázkový. Proto jsem jej doporučil i kolegyni a dalším známým. Děkuji a budu se těšit na další spolupráci.
14. 10. 2019
Petr K.
Samá chvála. Vždy pohotový, vždy po ruce, vždy poradil a vše vyřešil, ochotný, vstřícný, cesta k hypotéce snadnou cestou díky Vám.
23. 09. 2019
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím