Od roku 2004 poskytuji klientům poradenství z oblasti financí. Po vystudování vysoké školy jsem se rozhodl opustit svět úvěrů a specializovat se na životní, majetkové pojištění a investice. Mám rád férové, otevřené jednání a klienty, kteří se nebojí zeptat. Věřím, že práce, kterou dělám, má smysl a spokojení klienti jsou skvělou vizitkou mé dlouholeté aktivity.

Reference
Petr Otčenášek
David Sybol je mým finančním poradcem již více než sedm let. Za tuto dobu mi pomáhal s řešením celé řady mých potřeb ze světa financí, od nejrůznějších forem spoření (podílové fondy, investiční pojištění) až po hypoteční financování mých bytových potřeb. Spolupráce s ním byla vždy příjemná, vždy se snažil nejprve dobře naslouchat mým potřebám a pochopit je tak, aby mohl následně nabídnout vhodná řešení, a to obvykle ve více alternativách. Nikdy jsem neměl z jeho jednání pocit toho, že se mi snaží vnutit něco, co by nemuselo být pro mě vhodné a mělo by být spíše nástrojem jeho osobního prospěchu. Jednání byla vždy věcná a konstruktivní, stejně tak i komunikace s ním, ať už při osobních setkáních, či po mailu a telefonu. Spolupráci s ním tak mohu po všech stránkách jedině doporučit. Již jsem tak ostatně i aktivně učinil, kdy David poskytuje své poradenské služby také mojí partnerce.
18. 06. 2020
Tomáš Jilek
Spolupráce je s Vámi velice příjemná a super. Pro Vás je klient na prvním místě. Vaše práce je i zároveň i Vaše Hobby. Když jsem měl nějaký problém, snažil jste se ho vždy vyřešit. A když jsem potřeboval pojistit nebo investovat, tak jste mě do ničeho netlačil a několikrát vše vysvětlil, aby mi to dávalo smysl. Spolupráce s Vámi je prostě v topu.
11. 03. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím