Od roku 2004 poskytuji klientům poradenství z oblasti financí. Po vystudování vysoké školy jsem se rozhodl opustit svět úvěrů a specializovat se na životní, majetkové pojištění a investice. Mám rád férové, otevřené jednání a klienty, kteří se nebojí zeptat. Věřím, že práce, kterou dělám, má smysl a spokojení klienti jsou skvělou vizitkou mé dlouholeté aktivity.

Reference
Klára Galbavá
Se životním pojištěním jsem dlouho otálela, protože jsem pořád měla pocit, že ho vlastně nepotřebuji. Po úrazu mojí osoby blízké a dopadu trvalých následků na její život, jsem si uvědomila, že to úplná hloupost asi nebude. Kontaktovala jsem na doporučení pana Ing. Davida Sybola. Jeho empatický a milý přístup, kdy mi všechno vysvětlil do detailu, byl opravdu bezkonkurenční. Setkala jsem se ve svém životě s několika finančními poradci, ale přístup pana Sybola mně nadchnul natolik, že už teď vím, že jeho služby budu s radostí doporučovat dál.
02. 02. 2021
Martin Švábenský
S panem Sybolem spolupracuji už více jak deset let a do té doby než naše spolupráce začala, jsem měl možnost potkat pár finančních poradců, kteří nedělali svému povolání dobrou reklamu, ve stylu doporučování produktů s nejvyšší provizí, nebo těch, které je potřeba zrovna udat. To však není případ pana Sybola, je velmi profesionální a svá doporučení zakládá na velmi důkladné a detailní finanční analýze, kdy se opravdu perfektně seznámí s Vaší finanční situací a na základě těchto poznatků teprve začne sadou doporučení s přihlédnutím k Vašim preferencím (vše krásně graficky znázorněno a poskytnuto pro moje snazší rozhodování). Ze začátku mi hodně otázek v dotazníku přišlo trochu přes čáru, ale když jsem viděl výslednou analýzu a systém doporučení, bylo to opravdu potěšující, že si stále někdo dává takovou práci se získanými údaji a není to jen zástěrka pro podstrčení těch produktů, které je potřeba prodat. Bylo nesmírně zajímavé zjistit, kolik financí mi protéká mezi prsty a jak by se situace mohla vyvíjet, kdybych měl tohle zmonitorované od začátku. Nedocházelo k žádnému nucení, tlačení na pilu a ke všem svým rozhodnutím jsem si mohl dojít v klidu sám. Za dobu, kdy využívám služeb pana Sybola jsem využil řadu produktů: Životní pojištění, Stavební spoření, Investice do zlata, Dluhopisy Bidli, Podílové fondy. Teď když jsem to tady tak vypsal překvapuje mě, kolik produktů jsme za tu dobu uzavřeli, na to jak jsem byl ze začátku k finančním produktům skeptický. Výsledkem toho všeho je, že jsem za posledních deset let, zcela změnil pohled na peníze a to, jak se k nim/s nimi chovat a výsledkem je, že mám finanční polštář, klidně spím krize/nekrize a věřím, že dělám vše proto, ve spolupráci s panem Sybolem, aby mě tento pocit jen tak neopustil ani teď, ani před důchodem, ani v něm. V životě se sice může stát cokoliv, ale věřím, že s finančním poradcem, jako je pan Sybol, můžete udělat maximum, aby každá nepříjemná situace, která se Vám v životě stane, měla minimální dopad na Vás a Vaši rodinu, aspoň z finančního pohledu. Tak se nebojte začít, nikdy není pozdě, žádná částka není malá, stojí to za to. Pan Sybol Vám určitě dobře poradí……………..A diverzifikujte!
20. 01. 2021
Petr Otčenášek
David Sybol je mým finančním poradcem již více než sedm let. Za tuto dobu mi pomáhal s řešením celé řady mých potřeb ze světa financí, od nejrůznějších forem spoření (podílové fondy, investiční pojištění) až po hypoteční financování mých bytových potřeb. Spolupráce s ním byla vždy příjemná, vždy se snažil nejprve dobře naslouchat mým potřebám a pochopit je tak, aby mohl následně nabídnout vhodná řešení, a to obvykle ve více alternativách. Nikdy jsem neměl z jeho jednání pocit toho, že se mi snaží vnutit něco, co by nemuselo být pro mě vhodné a mělo by být spíše nástrojem jeho osobního prospěchu. Jednání byla vždy věcná a konstruktivní, stejně tak i komunikace s ním, ať už při osobních setkáních, či po mailu a telefonu. Spolupráci s ním tak mohu po všech stránkách jedině doporučit. Již jsem tak ostatně i aktivně učinil, kdy David poskytuje své poradenské služby také mojí partnerce.
18. 06. 2020
Tomáš Jilek
Spolupráce je s Vámi velice příjemná a super. Pro Vás je klient na prvním místě. Vaše práce je i zároveň i Vaše Hobby. Když jsem měl nějaký problém, snažil jste se ho vždy vyřešit. A když jsem potřeboval pojistit nebo investovat, tak jste mě do ničeho netlačil a několikrát vše vysvětlil, aby mi to dávalo smysl. Spolupráce s Vámi je prostě v topu.
11. 03. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím