Bojuji za co nejlepší realitní službu právě pro vás a vždy stojím po vašem boku tak aby vše proběhlo bezpečně. Jsem realitní makléř, který se snaží pomáhat s prodejem a financováním. Velice si zakládám na tom aby prezentace nemovitostí vyvolala pozitivní emoce, zaujala a prodala se co nejlépe. Každý prodej je pro mě výzvou.

Již realizované nabídky

Reference
Barbora Knorová
Chtěla bych touto cestou poděkovat slečně Evě Danyiové za její profesionalitu a hlavně osobní přístup. Nebýt p. Evičky, tak bych neměla vysněný dům a za “jeden” den prodaný byt! P. Eva byla strašně milá a ochotná pomoci i v osobních věcech, které dělat nemusela. Nebýt její pomoci, do dnešního dne nebydlím. Jsem jí nesmírně vděčná!!! !!!! A mohu jen doporučit !!!!
15. 08. 2020
Martin Nenáhlo
Naprostá spokojenost.
08. 07. 2020
paní Řihošková
Velké poděkování paní Danyiové ze společnosti Bidli za zprostředkování prodeje bytu. Vše proběhlo díky ní rychle. Velmi profesionální přístup, vstřícnost a také zařízení záležitostí v rámci převodu.
09. 02. 2020
Vojtěch Červenka
Děkujeme mnohokrát společnosti Bidli a zejména paní Masopustové a paní Danyiové za profesionální zprostředkování nového bydlení.
05. 11. 2019
Jana Valachová
Děkuji paní Danyiové za super spolupráci.
09. 10. 2019
Petr Ranft
Profesionalita a vstřícnost. Málokdy se to vidí pohromadě. Dámy Žaneta Masopustová, Eva Danyiová i Jana Bahenská to ale mají. Díky.
05. 10. 2019
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím