Financím se věnuji od roku 2012. Za tu dobu jsem pomohla klientům ušetřit výdaje, zhodnotit peníze nebo splnit jejich sen o bydlení. Moje motto: Každá situace má alespoň tři cesty řešení.

Reference
Eva Kopernická
S mým poradcem paní Evou Votíkovou jsem velice spokojená. Vždy dobře poradí a má trpělivost.
10. 07. 2021
Pavlína Holcová Véghová
Votíková Eva, profesionál, vždy se na ni mohu obrátit, vždy mi zvedne telefon a vždy jsem klidnější po hovoru s ní. Pomohla mé kamarádce, proto jsem paní Votíkovou oslovila. A doporučuji dál.
08. 06. 2021
Dominika Kadeřábková
Vždy připravena, výborná orientace na potřeby klienta a jeho spokojenost, výběr z různých variant je také velkou výhodou.
14. 03. 2021
Ivo Žaitlík
S Evou Votíkovou spolupracuji již několik let. Eva Votíková je ve svém oboru opravdovým odborníkem. Okamžitě a bez váhání mi odpověděla na veškeré dotazy, aniž by musela dodatečně zjišťovat a hledat informace z jiných zdrojů. Nabídla mi vždy výběr z několika variant řešení a společně jsme zvolili pro mne to nejlepší! Je příjemná, laskavá a je ochotná kdykoliv se přizpůsobit mému dost náročnému pracovnímu rozvrhu. Jde vidět, že má svou práci ráda a také ji plně rozumí. Její profesionální přístup je obdivuhodný, dokáže vysvětlit všechno i "polopatě", takže i člověk, který je méně finančně gramotný, má přehled o všech svých financích a možnostech trhu. Vřele její služby doporučuji všem.
01. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím