V energiích se pohybuji již několik let. Vždy mě bavilo pomáhat lidem pochopit jejich vyúčtování za energie a nabídnout jim lepší podmínky.
Zde v Bidli se dotýkáme i možnosti částečné energetické nezávislosti díky možnosti fotovoltaické elektrárny s dotací na klíč.

Reference
Václav Ambrož
Rád bych poděkoval panu Feřtrovi za skvělou spolupráci a přístup. Díky skvělé prezentaci, který způsobil obrovský zájem o nemovitost se obchod podařilo uskutečnit za velice krátkou dobu s vyšší cenou, než jsem sám požadoval. Až budu potřebovat jeho služby, rád se něj znovu obrátím. Děkuji za skvělou spolupráci s panem Fuksem. Vše mi skvěle vysvětlil a nabídnul mi lepší podmínky než u konkurenční společnosti.
06. 05. 2021
Samuel Šiler
Děkuji za velice rychlé jednání a pomoc s vyhledáním nové nemovitosti a kompletní zařízení převodu el. energií ve spolupráci s realitním průvodcem panem Feřtrem a energetickým specialistou panem Fuksem.
03. 05. 2021
Ondřej Bajer
Dobrý večer, rád bych poděkoval za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Doporučuji pana Pavla Feřtra každému, kdo chce bezproblémový obchod. Také bych rád doporučil pana Jana Fukse, přes kterého zařizuji přepis energií. Oceňuji profesionální přístup, snahu se domluvit a nabídnout dobré řešení.
19. 03. 2021
Lucie Pluchová
S panem Fuksem jsem dozajista spokojena. Vše mi vysvětlil, kalkulace ušetření energií dorazila asi hodinu po jednání. Stačilo pouze vyúčtování. Jeho jednání je velice přátelské a milé, zkušenosti za něj mluví v ušetření cca 1700,— ročně. Hlavně je vše bez problémů a pan Fuks se o přepis sám postará. Ještě jednou děkujeme.
18. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím