Již od roku 2012 pomáhám klientům s pořízením jejich vysněného bydlení. Nejsem finanční poradce, ale hypoteční specialista, který se zaměřuje na jednu oblast - bydlení, a jsem tak schopen individuálně najít nejjednodušší a nejvýhodnější řešení pro každého. Doporučení od mých spokojených klientů je tou nejvyšší formou úspěchu a zároveň potvrzení, že dělám věci správně.

Reference
Ondřej Pokorný
Dobrý den, peníze jsou už na účtu. A ještě jednou děkuji za úspěšné sjednání a provedení celého hypotečního procesu. S pozdravem Ondřej Pokorný
01. 09. 2021
Tereza Dvořáková
Predem moc dekuji a take dekuji za skvelou praci z Vasi strany Dvorakova
20. 08. 2021
Patrik Benáček
Dobry den, prepis vlastnictvi na katastru probehl v poradku. Ted probihaji velke rekonstrukce domku, a v pulce zari se planujeme prestehovat :) Jeste jednou diky za vse a at se Vam dari! Benackovi
16. 08. 2021
Milan Ratičák
Děkuju za vše, hlavně za naprosto hladký a pohodový průběh. Jakmile budu mít příležitost, rád Vás doporučím :-)
12. 08. 2021
Kateřina Nováková
Dobrý večer, rozhodla jsem se Vám napsat email, ve kterém bych Vám chtěla moc poděkovat za spolupráci v uplynulých 6 letech. Od první schůzky jste se mnou jednal velmi profesionálně, ochotně jste se mnou hledal vhodná řešení a vždy se mi snažil pomoci, jak jen to šlo, a to i v situaci, která se zdála být téměř neřešitelná. Velmi si vážím Vašeho přístupu, který v dnešní době zdaleka není samozřejmostí. Pozitivní zpětnou vazbu přímo na Vás jsem vyplnila i v dotazníku Modré Pyramidy, která mi přišla emailem. Doufám, že se k Vám dostala i od Vašich nadřízených. Zároveň Vás velmi ráda doporučím i svým známým. Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a kdo ví, třeba se v budoucnu v Modré Pyramidě opět potkáme :-)
17. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím