Dobrý den,

jmenuji se Jiří Pavlík a ve světe financí se pohybuji od roku 2008. V rámci svojí kariéry jsem se od finančního poradce / manažera postupně vyprofiloval na investičního specialistu. Zajímám se o správu majetku, investice do nemovitostí, dluhopisů, akcií a drahých kovů.
Moji pozicí v Bidli je investiční specialista. Věnuji se zhodnocování prostředů pro bonitní klientelu. Díky mým předchozím pracovním zkušenostem s různými typy investic jsem schopen klientům nezávisle poradit ohledně všech produktů, s kterými se na trhu mohou setkat, a najít jim tak individuální řešení pro optimalizaci jejich investic. Teším se na osobní setkání! :)

Reference
Jan Abrahám
Pan Pavlik mi pomohl vytvořit investiční potfolio, do kterého jsem vložil prostředky z prodeje nemovitosti. Ocenuji velice profesionální přístup s předložením několika variant investic a diverzifikace. Pan Pavlik je velice flexibilní a vždy se přizpůsobil mým časovým možnostem. Důležitá pro mě byla i rychlost jednání a vyřízení, když jsme se rozhodli plán realizovat.
28. 01. 2021
Jan Smutný
Veškerá byrokracie spojená s koupí dluhopisů byla velice jednoduchá a po roce již nyní můžeme s připsanými úroky dále nakládat. Jiřímu děkuji za sjednání.
28. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím