Poté, co jsem si sám jako klient 5x zařizoval hypotéku, rozhodl jsem se pomáhat lidem s tímto nelehkým procesem. Ještě dnes si pamatuji, jaké to bylo stresující, zařizovat první hypotéku, když jsem mnohým věcem nerozuměl. Proto se snažím vždy kromě zajištění nejlepších podmínek, také provést klienty přehledně a v klidu celým procesem. Rád používám selský rozum a klientům vše vysvětlím, aby měli přehled o celém probíhajícím procesu, ale zároveň se nemuseli o nic starat. Cílem je výhodně a bezstarostně vyřešit pořízení vysněného bydlení.

Reference
Tereza Pokorná
"Spolupráce s panem Knotkem byla efektivní, rychlá a komunikace na profesionální úrovni. Pomohl mi s přefinancováním hypotečního úvěru na byt, zafixováním stále se zvedajících úrokových sazeb, vše pečlivě vyhodnotil, zajistil pro mě nejpřijatelnější řešení a vše probíhalo hladce a dle předem domluvených kritérií. Mohu doporučit."
02. 06. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím