V Bidli pracuji na pozici FINANČNÍHO A HYPOTEČNÍHO SPECIALISTY.
Práce s lidmi je mým celoživotním posláním. Vždy se snažím s klientem najít tu nejlepší společnou cestu.
Mým cílem je vždy férové jednání a hlavně spokojený klient.

Reference
Pavel Ryneš
Spolupráce s Kateřinou Novákovou byla výborná. Komunikace byla velmi efektivní, vždy si na nás našla čas a ochotně se nám věnovala. Přes nelehký úkol sjednat hypotéku ze zahraničí v době pandemie se nám společné podařilo vše finalizovat a uskutečnit financovaní koupe nemovitosti. Vřele doporučujeme.
06. 10. 2021
Anna Stejskalová
Pani Kateřina Nováková, Pro nás udělala úrazové smlouvy pro děti a cestovní pojištění, vše proběhlo bez problémů, plně naplnila naše požadavky, umí poradit a udělat několik možností pro výběr produktu. Vřele doporučujeme dál.
04. 10. 2021
Jarmila Votrubová
Chtěla bych pochválit paní Novákovou s kterou jsem v měsíci dubnu sjednala pojištění. Byla jsem velice spokojená komunikace příjemná a sjednání pojištění proběhlo rychle a bez problému. Mohu doporučit
22. 09. 2021
Mgr. Frič Lukáš
Rád bych poděkoval za skvělý přístup a hlavně rychlé jednání! Jsem moc rád, že jsem na p. Novákovou narazil, pomohla mi vybrat snad tu nejlepší variantu, která vůbec byla možná. Potřeboval jsem zřídit pojistku a fond do práce a vůbec jsem se v těch možnostech nevyznal. Díky péči p.Novákové jsem se v tom všem nějak zorientoval, vybrali jsme jak pojistku, tak fond a během pár dnů jsem už měl vše aktivní. Naprosto super! Mockrát děkuji!
22. 09. 2021
Jan Škoda
Dobrý den, oceňujeme práci týkající se finančního poradenství paní Novákové z realitní kanceláře BIDLI, za jehí profesionální přístup při zajištění financování nemovitosti, jehí velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Veškerá dokumentace byla připravena a vedená velmi pečlivě na profesionální úrovni.
21. 09. 2021
Radek Chmel
Dobrý den, velice si vážím přístupu paní Novákové z kanceláře Bidli. Moc nám pomohla s vyřízením naší hypotéky. Vše za nás vyřídila a vše bylo v naprostém pořádku a rychle vyřízené. Jsem velice rád že jsem se dostal právě k ní. Měla velice milý přístup a zároveň profesionální. Pokud budu cokoli potřebovat s jistotou se na ní opět obrátím.
11. 08. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím