Preciznost, profesionalita, spolehlivost, otevřená komunikace a lidský přístup. To jsou hodnoty, které v mé práci uznávám a řídím se jimi.

Reference
Barbora Suchomelová
Hypoteční poradce, paní Iblová je opravdu člověk na správném místě. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit nebo pomoci tak tu vždy byla pro mne. Jejího profesionálního a přátelského přístupu si opravdu cením, jelikož celý proces byl pro mě jako nováčka stresující a s její pomocí jsem celým procesem nákupu nemovitosti proplula neskutečnou rychlostí a klidem. Za mne mohu všem jen a jen doporučit. Moc děkuji za vaši pomoc!
01. 09. 2021
Violeta Martinova Ivanova
Naše zkušenost s paní Iblovou byla skvělá. Poradila nám nad rámec očekávání dokonce i s tím, že nám zařídila i extra pojištění prostřednictvím svého kolegy. Ochotná, milá, vše chtěla vyřešit co nejlépe a nejrychleji co to šlo. Rozhodně nám pomohla získat hypotéku za skvělých podmínek. Spolupráci s ní doporučuji!
17. 08. 2021
Marek Tříska
Tento rok jsme kupovali náš první byt a nemůžeme být šťastnější, že nás tím vším provedla paní Iblová. Její přístup je velice profesionální, ale zároveň přátelský. Její trpělivost odpovídat na naše časté telefonáty je obdivuhodná. Ať voláte ráno nebo večer, vždy je ochotná poradit a vše zařídit. Každému kdo kupuje byt, zařizuje hypotéku nebo jen potřebuje poradit v této oblasti,bychom paní Iblovou doporučili. Díky ní tato složitá a občas zdlouhavá záležitost byla příjemnou zkušeností.
30. 07. 2021
Lukáš Morávek
"Hypoteční poradce, paní Iblová, neprosto perfektní průvodce a rádce ohledně procesu žádosti a vyřízení hypotéky při koupi pozemku. Celá akce od prvního kontaktu do připravenosti k podepsání kupních smluv proběhla ve velmi krátkém čase, cca. 4 týdny. Nezatěžuje naopak aktivně pomáhá s veškerým papírováním a jednaní s bankou včetně přípravy podkladů (odhady, zástavní smlouvy, komunikace s realitní kanceláří, finanční propočty). Jako klient sem byl vždy informován o aktuálním stavu, dalších krocích a případně požadavků na dokumentaci tak aby vše proběhlo bez zpoždění."
06. 07. 2021
Petr Laš
Hypoteční poradce, paní Iblová mě byla obrovským přínosem. Mě, jako nováčkovi, vždy vše a perfektně vysvětlila a připravila na to, co se bude dít dále.. Veškeré podpisy a podklady byly vždy připraveny a tudíž jsem s vyřizováním měl minimum starostí. Pokud budu v budoucnu řešit další koupi, vím, že se na ní znovu obrátím. VELMI doporučuji.
14. 06. 2021
Miroslav Vůjtěch
Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat paní Iblové za služby , které nám poskytla. Byla vždy ochotná, milá a vždy dodržela slovo. Díky ní se nám podařilo vyřídit hypotéční úvěr v časovém horizontu vyplývající z kupní smlouvy a díky tomu se nám podařilo zakoupit námi chtěnou nemovitost. Vyznat se ve smlouvách nebylo vůbec jednoduché, ale díky paní Iblové jsme vše zvládli bez nervů a včas a neměli jsme pocit , že jsme tlačeni do něčoho co nechceme. Pokud budeme moc, rádi jejích služeb opět využijeme a doporučíme.
19. 05. 2021
Michal Singr
V pondělí 26.4.2021 jsme převzali domek a chtěli jsme Vám moc poděkovat za Vaše služby. Přišlo nám neuvěřitelné, v jak krátké chvíli jsme hypotéku nakonec vyřídili (jestli se nepletu, nebylo to od prvního kontaktu až po odeslání peněz do úschovy ani necelých 5,5 týdne). Velmi jste nám pomohla se proplést labyrintem lustrací (doslova) a všech potřebných odhadů, zástavních smluv apod. Vždy jste dodržela to, na čem jsme se domluvili, a dokonce jste byla ochotná dojet přímo za námi kvůli podpisům. Ani jednou jsme neměli pocit, že z nás chcete sedřít kůži (což nemůžu říct o zkušenostech s konkurencí). Takže také díky Vám máme nový domov.
29. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím