Reference
Šárka Ocásková
Lucie mi pomohla nejen při výběru produktu pro financování bytu, ale i v rámci celého procesu sjednání hypotéky. Děkuji za její odborné a srozumitelné vysvětlení a podporu v případě dotazů, komunikaci s katastrem a dalšími subjekty při vyřizování hypotéky.
08. 04. 2021
Václav Neumann
Lucie Grisová nám pomohla vyřídit hypoteční úvěr s velmi komplikovaným pozadím. Opravdu oceňuji její ochotu poradit, velkou angažovanost a prakticky nepřetržitou dostupnost pro naše dotazy. Takto si představuji profesionální a lidské jednání v jedné osobě. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.
07. 04. 2021
Marek Pilát
S poradentsvím Lucie Grisové jsme byli s manželem velmi spokojeni. Lucie nám pomohla vyřídit pro nás komplikovanou hypotéku na rekonstrukci staršího RD a bytu. S Její pomocí jsme hladce prošli všemi nutnými kroky na cestě k uzavření hypotéky. Lucie byla neustále k dispozici i pro dodatečná vysvětlení veškerých našich dotazů. Velmi oceňujeme profesionalitu a lidský přístup. Vřele doporučujeme!
01. 04. 2021
Denis Cevan
Děkujeme Lucii za velmi rychlé a profesionální jednání. Pomohla nám velmi rychle zařídit úvěr, který pomohl k vybavení naší nové nemovitosti. Hodně se nám líbilo, že řešila nejen realizaci úvěru, ale snažila se zařídit i co nejnižší možnou úrokovou sazbu. Ještě jednou děkujeme za velmi seriózní a odpovědný přístup.
27. 02. 2021
Šárka Jírková
Dobrý den, byla jsem spokojená s jednáním a ochotou paní Lucie Grisové při sjednávání úvěru od Buřinky. Šárka J.
04. 09. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím