Mou prioritou je spolupracovat se společností, která má dobré jméno, protože i já pracuji vždy tak, aby za mým jménem byly jen solidní výsledky. Proto Luďka Staříková a Bidli.
Představím Vám možnosti spolupráce a Vy rozhodnete, jakou cestou ke koupi nebo prodeji Vaší nemovitosti se vydáme. Mým zájmem je spokojenost všech zúčastněných stran.

Již realizované nabídky

Reference
Luďka Tomešová
Dobrý den, paní Staříková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho pozemku. Vážím si Vaší trpělivosti při našich nestandardních požadavcích a za profesionální přístup, který jste nesčetněkrát, v rámci prodeje, projevila. Určitě nebudu váhat se na Vás znovu obrátit a už nyní společnost Bidli samozřejmě všude doporučuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Luďka T
18. 03. 2021
Hana Ing. Foktová
Dobrý den, paní Staříková, chci Vám tímto vyjádřit poděkování za perfektně odvedenou práci na zakázce uvedené výše. A nejen to. Způsob, jakým jste řešila velmi nepříjemné problémy s prvním zákazníkem, byl vysoce profesionální, a přitom klidný, rozvážný, s jasným stanoviskem odborníka, který umí a je na úrovni. Obdivuji soustředěnost, přehled v postupech, návazných úkonech, neustálou péči a dohled nad plynulostí průběhů operací. K tomu všemu laskavý přístup k účastníkům řízení. Ráda jsem Vás poznala. Jsem Vám vděčná za pomoc a zdárný průběh i zakončení pro mě zásadního rozhodnutí. Přeji Vám štěstí a pohodu v soukromí i v zaměstnání. A společnosti BIDLI jen samé takové vynikající zaměstnance jako jste Vy. Vše nejlepší. Ing. Hana F
17. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím