Největší odměnou pro mě je, vděčnost klienta za dobře provedenou práci.

Reference
Vokrouhlík Tomáš
Lukáš spravuje finance celé mé rodině, když něco potřebuji, je aktivní i po 9 hodině večerní. Když chci pojistit například auto, zatím pokaždé dal lepší nabídku, než mi dávali v autobazaru. Naposledy nám dělal investice pro dítě, kde nám objasnil všechny výhody a rizika s tím spojené. Oceňuji, že mluví upřímně i o negativních rizicích. Lukáše si nemůžeme vynachválit. Doporučujeme všem.
18. 03. 2021
Tomáš Vanžura
když jsme měl problém se svojí stávající pojišťovnou. Vždy mi byl schopen poradit a zjistit, kde je ten problém nastal. Dnes mám u něj i hypotéku a pokaždé když potřebuji, řeší věci téměř okamžitě.
16. 03. 2021
Karolína Šancová
S Lukášem jsem řešila hypoteční úvěr a dofinancování na můj byt. Dokázal se se sazbou dostat pod konkurenční nabídky. Rychlost schválení a vyčerpání úvěru byla až neuvěřitelná. Jsem ráda, že mi dokázal takto pomoci. Rozhodně s ním budu řešit hypotéky i na dále.Spolupráci s Lukášem Mandíkem mohu jedině doporučit. Rychlé jednání, časová flexibilita, ochota vysvětlit princip půjček, hypoték a jejich splácení, jednoduchá komunikace, návaznost mezi jednotlivými kroky, individuální přístup, doporučení vhodných pojištění a včasné úspěšné řešení případných komplikací jsou kvality, na které se u něj můžete spolehnout. Cesta k mému novému bydlení a pojištění nemohla být jednodušší.
30. 12. 2020
Jana Hadáčková
Pana Mandíka můžu vřele doporučit, večer jsem mu zavolala, že na ráno potřebuji nutně povinné ručení a po 30 minutách jsem ho měla na emailu. Přijde mi, že funguje 24 hodin denně.
04. 12. 2020
Petr Hudák
Chci se vyjádřit na osobu Lukáše Mandíka, se kterým spolupracuji již několik let. S Lukášem Mandíkem jsem nad míru spokojený,řešili jsme spolu pojištění mého vozového parku a vše vyřešil okamžitě bez nutnosti schůzky. Toto je pro mě, jakožto pro vytíženého člověka, velikým přínosem. Pokaždé, když nastal nějaký problém, vše ihned řešil. Například, když mi pojišťovna navyšovala pojištění rád se mnou vše vyřešil. Dále když jsem řešil problém s ČKP, ohledně záměny technických průkazů, tak ihned vše jednal a vyřešil problém, že jsem nikdy nic neplatil. Mohu ho vřele všem doporučit. Petr Hudák.
04. 12. 2020
David Kříž
Zažil jsem hodně poradců, ale prvnímu z nich mohu věřit, stará se mi o pojištění a úvěry. Vždy jsme našli řešení. Neměnil bych!
03. 12. 2020
Eva Gajdošová
S panem Mandíkem jsem řešila spotřebitelský úvěr. Vše proběhlo bez problémů. Díky němu jsem dosáhla svého vysněného bytu. Mohu doporučit.
01. 12. 2020
Žaneta Strnadová
Jsem spokojená, jak s nabídkou, kterou mi pan Mandík poskytl a kompletně vyřídil, tak i s komunikací. Vždy vše srozumitelně vysvětlí, pomůže, ověří a poradí. Určitě jeho služeb budu s radostí využívat i nadále.
19. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím