Již realizované nabídky

Reference
Gregor Kameš
S paní Grimmovou mám vyzkoušeny obě strany obchodu, jak jako zájemce, tak jako prodejce. V obou případech milé vystupování, spolehlivost a profesionalita. Věděla zkrátka co dělá, což je pro zákazníka nebo zájemce asi nejdůležitější. Proto rád doporučím.
07. 01. 2021
Miroslav Slačík
Doporučuji p.Grimmovou, profesionální přístup.
04. 01. 2021
Josef Pačes
Paní Grimmová mi prodávala 2 nemovitosti. Obě prodala po prvních prohlídkách, což bylo pro nás skvělé. Velmi děkuji také za spolupráci panu Stejskalovi, který s prodeji pomáhal. Obrovskou předností paní Grimmové je aranžmá a fotografování na inzerát. Nebojí se přiložit ruku k dílu. Myslím si, že je to základ, aby jste klienta nadchli ještě před příchodem. Během schůzek měla pro každého zájemce připravené veškeré podklady k nemovitostem a dopředu si od nás zjistila dostatek informací, aby uměla odpovědět skoro na cokoliv. I když jsem u všech prohlídek byl také přítomen, zapojoval jsem se minimálně. Během prodeje i po něm zůstala s námi v kontaktu, všechny dokumenty byly zařízeny. Výborně spolupracovala s naší finanční poradkyní, paní Hrabákovou Šprocovou. Jediné co mě překvapilo, že i přes provize, které si samozřejmě účtovali, jsme si museli hradit několik poplatků. Jinak však mohu paní Grimmovou, pana Stejskala i paní Hrabákovou Šprocovou všem doporučit. Děkuji Vám
03. 12. 2020
Michaela Hostašová
Paní Grimmová je velice zkušená, ochotná a milá. Velká spokojenost s jejím přístupem při prodeji našeho bytu.
03. 12. 2020
Gregor Kameš
S paní Grimmovou mám vyzkoušeny obě strany obchodu, jak jako zájemce, tak jako prodejce. V obou případech milé vystupování, spolehlivost a profesionalita. Věděla zkrátka co dělá, což je pro zákazníka nebo zájemce asi nejdůležitější. Proto rád doporučím.
03. 12. 2020
Jaroslav Opplt
Při prodeji nemovitosti přes inzerát se na nás obraceli různé realitní společnosti, ale když zavolala paní Grimmová už po telefonu na nás udělala dojem. Při osobním setkání s paní Grimmovou a panem Stejskalem jsme si ihned padli do oka. Skvělá rychlá spolupráce, co se domluvilo to platilo. Nemovitost se neprodává každý den, proto více takových profesionálů s osobním přístupem. DĚKUJEME
20. 11. 2020
Jindra Frolíková
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Marii Grimmové za skvělou spolupráci, profesionální přístup, ochotu, vstřícnost a milé jednání. Byla radost s ní spolupracovat.
19. 11. 2020
Eva Čížková
Mockrát děkujeme panu Stejskalovi a paní Grimmové za jejich vstřícnost, ochotu a pomoc s prodejem našeho bytu v Postoloprtech. Byli jsme maximálně spokojeni. Vážíme si Vaší profesionality, přátelského jednaní a velmi lidského přístupu. Jste úžasní :) všem můžeme jen a jen doporučit.
16. 11. 2020
Jiřina Balazsová
Jsme nadmíru spokojeni s p.Grimmovou a p.Stejskalem. Za jejich profesionální a lidský přístup. Maximální spokojenost. Děkujeme. Vřele každému doporučujeme.
22. 10. 2020
Jana Černíková
Děkujeme realitní kanceláři BIDLI za pomoc při prodeji naší nemovitosti. Chtěli bychom hlavně poděkovat paní Grimmové, která nás oslovila a při jednání byla velice ochotná.
17. 04. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím