Vlastní bydlení je pro každého z nás nedílnou součástí života. V rámci bydlení se často dostáváme do pozic a situací, na které nejsme připraveni. Právě proto je ideální po svém boku mít někoho, kdo Vás procesy provede a osvětlí vše, co nás po cestě k Vašemu vysněnému bydlení potká.

Reference
Jan Kaluš
Hledal jsem možnost financování nemovitosti, kterou jsem si chtěl pořídit. Obešel jsem pár bank, kde jsem zjišťoval své možnosti. Zde se na mne dívali shora, viděl jsem, že mé dotazy je otravují, jelikož jsem se úplně neorientoval ve finančních produktech, tak se mě snažili tlačit, abych podepsal nevýhodné smlouvy, které jsem nepodepsal. Měl jsem pocit, že mi hypotéku nikde neschválí. Pak se mi ozval pan Brukner a z jeho přístupu jsem byl nadšený. Konečně se našel finanční poradce, který mi byl schopen zodpovědět všechny mé otázky (a že jich nebylo málo), jelikož jsem byl ze začátku velmi nedůvěřivý, ale s postupem času jsem si k panu Bruknerovi vybudoval důvěru. Z jeho přístupu a komunikace jsem se necítil, že by mě do něčeho tlačil. Byl trpělivý, na mé dotazy odpovídal s trpělivostí a některé věci mi opakoval a vysvětloval i jinými slovy, až jsem vše správně pochopil. Jeho přístup byl příjemný a přátelský a ne škrobený. Na schůzkách jsem se cítil příjemně a nebál jsem se zeptat i na primitivní věci. Pan Brukner mi ukázal možnosti financování hypotéky a také jsme došli k výsledku, který je pro mě velmi uspokojivý. Díky panu Bruknerovi jsem si u Vás zařídil Doplňkové penzijní připojištění, má partnerka si také nechala udělat doplňkové penzijní připojištění, dále stavební spoření pro sebe i pro naší dceru a investiční dluhopisy. Jsme spokojeni s Vašim přístupem a v budoucnu plánujeme další spolupráci. Rád bych také poděkoval za spolupráci nejen panu Bruknerovi (který byl s náma po celou dobu jednání), ale také i panu Hronešovi, paní Hřibové a panu Kuncovi. Budeme určitě doporučovat společnost BIDLI a pana Bruknera našim známým i ostatním lidem.
28. 06. 2021
Marino Frana
Martin Brukner was assisting us with the mortgage and I must say he did an amazing job. We are buying an apartment and I was looking for a mortgage to finance part of the price of the apartment. As a foreigner in Czech Republic I think I was even more stressed out, not knowing the language, laws and what to actually expect. I was really in need of some help. A friend of mine recommended that I contact mr. Martin Brukner and from that point the things started to look a lot brighter. Not only did he manage to get us a really good interest rate, he made the whole process as easy as possible for us. To start with, his English and communication skills are great, never had a problem in that regard. First he resolved all issues with the bank, they wanted some additional, impossible papers that I was not able to provide (basically, they wanted my company to provide a paper that I’m never ever getting fired). Martin managed to wave that away and get us as many as lowered or free fees for the paperwork with the bank as possible. Then he helped us with real estate agents and sellers attorneys, both of which are not great with English. He helped us with reviewing contracts and clarifying issues, discussions with the seller. At every point of the way he described clearly the state of the process, what is expected from us, what is expected from the seller, what is going to happen next and in what timeframes. He would respond to any of our questions clearly and promptly. My opinion is that he clearly went far and above what he was obliged to do and me and my wife and really grateful for all the help we received, relieving us of so much stress and anxiety. I couldn’t have hoped for better results. Even the real estate agent was impressed!
30. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím