Dobrý den, jmenuji se Michal Zelenka a věnuji se oblasti financování nemovitostí pro Pardubický kraj.
Ve financování bydlení se pohybuji každý den, přesto se stále vzdělávám a zdokonaluji. Žádný obchod totiž není úplně stejný, proto je třeba k tomu takto přistupovat. To je ale vlastně to, co mě na této práci nejvíc baví, protože pokud klientům skutečně pomůžu vyřešit otázku bydlení výsledek je vždy pozitivní.
Pokud řešíte otázku bydlení neváhejte mě kontaktovat.

Reference
Štěpán Burza
,,Pan Zelenka se mi ozval poté, co jsem mluvil s jedním z jeho kolegů o financování nemovitosti. Byl tedy čtvrtým a posledním poradcem, se kterým jsem jednal. Ačkoliv mi produkty nabízeli všichni poradci podobné, zvolil jsem právě pana Zelenku. Jednalo se mi s ním nejlépe, všechno mi trpělivě, i na několikrát, vysvětlil a celým procesem mě provedl. Nenaléhal na žádné rychlé podepisování dokumentů pro pre-scoring,... Velice jsem si cenil jeho komunikace, kdy v jakémkoli dni v týdnu v jakoukoli hodinu zvedl telefon a se stejnou trpělivostí jednal. Pravidelně mě informoval, zkoušel různé možnosti jak mi pomoci a vyjít vstříc. Ještě jednou panu Zelenkovi děkuji a zdravím. Š. Burza"
18. 06. 2021
Vít Kalenský
Michal Zelenka se o nás v Pardubicích při koupi bytu postaral velmi dobře. Doporučím ho (Bidli) komukoliv, kdo bude chtít poradit s bydlením. Hezký den, Vít Kalenský
02. 05. 2021
Ondřej Renza
S prací pana Zelenky jsem byl nadmíru spokojen. Ve svém oboru je profesionál a právě v oblastech, kde běžný člověk není sběhlý, tak i manželce vysvětlil složitější záležitosti velmi názorně a srozumitelně, zároveň přátelsky. Během našeho jednání vyplynula řada zdlouhavých obtíží a problémů ze strany prodejce nemovitosti. P. Zelenka byl pro nás velmi nasazen i nad rámec svých kompetencí, velmi trpělivě nás dokázal zasvětit do možností řešení problémů, proces dokázal urychlit a věřím, že nás ušetřil spousty starostí. Za to obrovský dík! Spolupráci s panem Zelenkou rozhodně doporučuji všude, kde mohu! Ondřej R
19. 03. 2021
Jan Bouška
Dobrý den, s prací a službami pana Zelenky jsme byli velice spokojeni. Jeho profesionální přístup a jednání mi ušetřil spoustu starostí a energie, kterou jsem mohl věnovat do rekonstrukce bytu. Velice rád ho s čistým svědomím doporučím. S pozdravem Jan B.
19. 03. 2021
Hana Malinová
V oblasti hypotečních úvěrů jsem nováčkem. Prošla jsem několika schůzkami, avšak až pan Zelenka mi byl schopen vše srozumitelně vysvětlit a ujasnit. Mou důvěru si získal jak profesionálním přístupem a přehledem, tak i přístupem lidským. Děkuji M.
18. 03. 2021
Andrea Dymáková
Pan Zelenka byl vstřícný a ochotný, věřím, že mi s přítelem ušetřil spoustu času a nervů. Známým v podobné životní situaci Bidli určitě doporučím.
26. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím