V oblasti finanční sféry se pohybuji již řadu let. Náplní mé práce je finanční poradenství, zprostředkování pojištění, spoření a hypoték. Řešení je vždy ušité na míru a individuálním přístupu ke každému z Vás.

Motto:
Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme.

Reference
Kateřina Jeništová
Ráda bych Vám poděkovala za Váš čas a úsilí, které jste Vy a Vaše kolegyně vložili do mého snu. Po neschválení u jedné banky jsem zkusila Bidli, které mi doporučila kamarádka. Můžu s čistou hlavou říct, že jsem nemohla udělat lépe. Na vstřícnost, kterou jsem měla od Vás p. Hájková a od Vaší kolegyně Vajdečkové nikdy nezapomenu. Pomohly jste mi dosáhnout mého krásného bytu, do kterého jsem se zamilovala hned na první pohled. Komunikace s Vámi je opravdu skvělá a se vším jste mi obě tak moc pomohly. Budu Vám vděčná ještě dalších X let a ráda se na Vás s čímkoliv opět obrátím. Ráda vás obě budu jen doporučovat, jste skvělá dvojka a člověk se za vámi moc rád vrací. Ještě jednou oběma moc děkuji a přeji plno dalších spokojených klientů.
17. 03. 2021
Ing. Nosek Karel
Děkujeme Vám za spolupráci při koupi domu v Hrdějovicích. I přes komplikace, způsobené současnou pandemií vše proběhlo velmi hladce a rychle. Ani geografická vzdálenost, ze které jsme měli zpočátku obavy, nebyla nakonec žádnou překážkou. Podařilo se vyřešit problémy, které se vyskytly až v průběhu jednání, takže vše skončilo úspěšným podpisem smluv a předáním domu. Ještě jednou děkujeme za Vaše vstřícné, profesionální a velni flexibilní jednání.
08. 03. 2021
Michaela Liptáková
Ráda bych touto cestou poděkovala úžasné dvojici paní Hájkové a paní Vajdečkové za vyřízení veškeré administrativy kolem mé žádosti o hypotéku. Vše za mě vyřídily, vykomunikovaly a já seděla v klidu doma u telefonu a průběžně jsem byla o všem informována. Ušetřili mi neskutečné množství času a řekla bych, že i ty nervy byly díky nim menší. Děkuji za všechno.
08. 03. 2021
Simona Strnadová
Ráda bych Vám tímto chtěla moc poděkovat za ochotu a vstřícnost. Oslovila jsem vás ohledně vyřízení hypotéky na bydlení a musím říct, že jsem byla velmi spokojena. Vše mi bylo vysvětleno, komunikace byla v pořádku a vyřízení bylo velice rychlé. S vašimi službami jsem naprosto spokojena a určitě bych Vás doporučila známým, pokud by mne někdo oslovil a potřeboval pomoc jako já.
05. 03. 2021
Věra Miškolciová
Chtěla bych Vám moc poděkovat za pojištění, které jste nám vytvořila na míru.. a až bude domeček kompletně hotový, budeme se těšit na další pomocnou ruku ve zlepšení pojištění na něj. Mohu jen doporučit dále.
20. 02. 2021
Margita Holečková
Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za Vaši ochotu, kterou jste projevila v době, kdy jsem sháněla pojištění svého nového auta. Protože je na trhu tolik pojišťoven, svěřila jsem se do rukou odborníkovi. A musím teda říct, že jste člověk na svém místě. Ať už svou odborností, profesionalitou nebo přístupem k práci. Ze schůzky jsem odcházela opravdu s dojmem, že mohu své auto nejen bezpečně zaparkovat, ale i cestovat bez obav, že se střetnu na cestě se zvěří, když pojedu k dceři na chatu. Když jsme potřebovali pojistit auto manžela, telefonní kontakt na Vás byl jasnou první volbou. Oba Vám velice děkujeme za vše co jste pro nás udělala. Vás i Vaši společnost BIDLI doporučujeme všem svým známým.
22. 01. 2021
Pavel Kuklík
Rád bych Vám touto cestou poděkoval, kdy jste mi pomohla s uzavřením úvěru od Buřinky od České stavební spořitelny. Díky tomuto jsem si mohl pořídit své vysněné bydlení, a to právě díky Vaší pomoci, které se velmi vážím. S uzavřením jakéhokoliv úvěru je vždy spjato mnoho neznámých, a to především pro lidi, kteří se v tom moc neorientují. V době uzavření úvěru jsem tápal v mnoha věcech. Díky Vaší vstřícnosti a vlídnému jednání jsem ovšem všemu dokázal porozumět a kdykoliv mám nějaký problém obracím se opět na Vás s jakýmkoliv dotazem. Ještě jednou Vám mockrát děkuji, a kdykoliv někdo z mých blízkých potřeboval poradit ohledně bydlení či jakýchkoliv rad vztahujících se k tomuto, odkazuji každého právě na Vás.
21. 01. 2021
Sandra Šťastná
Paní Vajdečková spolu s p. Hájkovou nám nejen vše krásně vysvětlily, také nám i pomohli zařídit veškeré dokumentace, které byly potřeba zařídit. Za vše ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji. Zcela profesionálně se mnou prošli smlouvy. A i když se tam naskytla nějaká ta překážka, se kterou se muselo pracovat, p. Vajdečková našla cestu jak dosáhnout cíle. Služeb paní Vajdečkové rozhodně využiji i v budoucnu. Ovšem přístup p. Vajdečkové a p. Hájkové je ojedinělý. Jsou naprosto spolehlivé, profesionální a přesto milé a vstřícné. Měla jsem pocit, že se zabývají pouze naší zakázkou, přestože vím, že mají práce víc než dost. A co je nejdůležitější? Jejich pracovní nasazení přineslo velmi rychle výsledky. Vím, že kdykoliv budu potřebovat ohledně něčeho poradit, tak vím, že mi stačí zvednout telefon a zavolat a vždy je mi na vše odpovězeno a rady od těchto úžasných pracovnic jsou pro mě nad zlato . S důvěrou se na ně v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu jejich služby doporučit
20. 01. 2021
Barbora Valentová
Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za skvělou spolupráci. Jsem velmi ráda, že jste mne mou cestou za vysněným bydlením provedla právě vy s vaší kolegyní. Nikdy pro Vás nebylo nic problém. Vždy jste vše hned obratem zařídila a vím, že jste se opravdu snažila, abych já mohla být spokojená. Byla bych ráda, kdyby všichni pracovali tak, jako vy. Jsem moc ráda, že se nám společnými silami a s Vaší obrovskou pomocí povedlo dotáhnout tento obchod do konce. Zkrátka jsem s Vámi byla velice spokojená a určitě bych neváhala, kdybych Vás měla komukoli doporučit. Pevně věřím, že jsou s Vámi stejně spokojení i Vaši ostatní klienti.
20. 01. 2021
Šarka Fléglová
Dobrý den paní Vajdečková, chtěla bych Vám poděkovat za velmi vstřícné a zároveň profesionální jednání.Spolupráce byla vynikající a těším se na další. Takové , jako jste Vy , bych ráda potkávala na všech úřadech. To by byla pohoda.
26. 02. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím