JSEM SPECIALISTA NA PRODEJ A VÝKUP NEMOVITOSTÍ.

Jsem přesvědčen, že základem oboustranně spokojené spolupráce je efektivní komunikace a férové jednání.

Těším se na dalšího spokojeného klienta, možná jím budete právě VY. Neváhejte mě kontaktovat.

+420 602 163 618

www.realitybroz.cz

Již realizované nabídky

Reference
Richard Křibský
Přístup pana Brože byl velice vstřícný a vysoce profesionální. Služby byly perfektní, vše bylo zařízeno k naprosté spokojenosti. Mohu vřele doporučit.
22. 12. 2021
Renata Horová
Dobrý den, pane Broži, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za velice profesionální a lidský přístup. Spolupráce s Vámi byla skvělá, nebylo Vám za těžko mi vyjít v čemkoliv vstříc, ohledně smluv a pod. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně pracovních úspěchů
22. 12. 2021
Stanislav Rychnavský
Děkuji kolegovi Pavlu Brožovi za profesionální práci při prodeji stavebního pozemku, do kterého jsem investoval.
22. 12. 2021
David Strouhal
Dobrý den pane Brož, Chtěl bych Vám poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji mé nemovitosti vše proběhlo ve velmi krátkém čase a na vysoké profesní úrovni .
20. 12. 2021
Martin Veselý
Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za perfektní služby při prodeji naší nemovitosti - garáže a bytu. Zejména hodnotím profesionální vystupování, spolehlivost, vstřícnost, rychlost prodeje a zajištění kompletních služeb. Děkuji za výbornou spolupráci a rád se vrátím v případě že budu potřebovat další služby v oblasti realit. Budu Vás vřele doporučovat.
16. 12. 2021
Miroslav Zvonař
Výborná spolupráce, profesionál, empatický, zodpovědný. Kdykoli budu něco řešit z oblasti realit, určitě se obrátím na něj. Nikomu jinému bych nevěřil.
17. 11. 2021
Renata Virágová
Velmi spokojena, profesionální a přitom i osobní přístup. Navíc nabídka dalších služeb ohledně prodeje domu, které jsem využila. Mohu jen doporučit.
16. 11. 2021
Richard Kubeš
S p.Brožem jsem byl velmi spokojený,má seriozní vystupovaní a jednáni-mohu jen doporučit
12. 11. 2021
Tereza Benešová
S panem Brožem máme dlouhodobou zkušenost a jsme nad míru spokojeni. Lidský a velice profesionální přístup i pohotová pomoc co se týče konzultací po celou dobu naší spolupráce. Zařízeno bylo vše včetně administrativy. Za naší rodinu mohu pana Brože doporučit a rádi se na něj opět obrátíme kdyby bylo potřeba.
14. 09. 2021
Eva Štruplová
Dobrý večer, pane Broži, děkuji za Vaši skvělou práci ohledně prodeje budějovického bytu a celé náročné agendy kolem. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji dalším zájemcům na trhu nemovitostí.
14. 09. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím