STAROSTI S NEMOVITOSTÍ PŘENECHTE PROFESIONÁLŮM

Nabízím Vám spolehlivé, profesionální služby. Rád se postarám o vše potřebné při prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti. Největší motivací pro další práci je pro mne maximální spokojenost klientů. Prodej nemovitostí po celé České republice.

CO PRO VÁS MOHU UDĚLAT
Bezplatná konzultace k prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti
odhad reálné tržní ceny nemovitosti; prodej nemovitosti za nejvyšší možnou cenu; veškerý právní servis včetně advokátní úschovy; kompletní zajištění financování nejvýhodnější hypotékou
individuální profesionální přístup

Již realizované nabídky

Reference
Jan Jeník
Dobrý den, pane Brož, spolupráce s Vámi proběhla nad očekávání. Moji nemovitost jste prodal rychle a díky Vaší službě "home stagingu" dokonce i za cenu, za níž jsem to ani neočekával. Naprostá spokojenost. Jednoznačně budu Vaše služby všem doporučovat. Děkuji Vám.
17. 02. 2021
Jan Wudy
Dobrý den, oceňujeme práci realitního makléře pana Pavla Brože z realitní kanceláře BIDLI, za jeho profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti, jeho velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů a veškerá dokumentace byla připravena v pořádku. Vše proběhlo na profesionální úrovni.
01. 10. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím