Hypotéky a úvěry mě velice baví a ve spojení s mojí povahou puntičkáře a svědomitého člověka se snažím mít vše maximálně pod kontrolou a klientovi zajistit hladký průběh nejen v průběhu schvalování, následného čerpání, ale i budoucí servis a radu, pokud potřebuje něco vysvětlit či poradit.

Věřím, že i Vy se rádi necháte provést celým procesem s minimálním stresem a nervy.


Uznávané hodnoty:
profesionalní přístup k věci, postarat se 100% o celý proces úvěru, maximálně se přiblížit přáním klientů, mít vše pod kontrolou po celou dobu od žádosti o úvěr až k věcem po čerpání, klient se na mě může vždy spolehnout a věřit mi

Záměry do budoucna:
vytvořit širší profesionalní tým specialistů, kterým předám své zkušenosti a naučím je, jak se kvalitně postarat o naše klienty a být spolehlivý

Reference
Tomáš Michálek
Rád bych touto cestou poděkoval a zároveň doporučil poradce paní Ing. Veroniku Šámalovou a pana Ing. Pavla Češíka za jejich profesionální a vstřícný přístup, ochotu, spolehlivost a celkovou spolupráci při sjednání hypotečního úvěru až po pojištění nemovitosti. Ještě jednou za vše moc děkuji!!
08. 03. 2021
Jiří Culka
Chtěl bych i touto cestou poděkovat panu Ing. Češíkovi za jeho odbornou pomoc a doporučit jeho služby i ostatním. Vždy ochotně pomohl a poradil. Během vyřizování jsem věděl, že se na pana inženýra mohu spolehnout. Doba za kterou jsme společně vše vyřídili byla neskutečná. Ještě jednou velké díky!
01. 03. 2021
Jan Šrot
Chválíme výbornou práci pana Ing. Češíka, pohotové a rychlé jednání a hladký průběh celé spolupráce.
20. 02. 2021
Petra Tůmová
Velmi profesionální a rychlé jednání. Velké díky patří hlavně panu Češíkovi za jeho pomoc při vyřízeni mé žádosti. Celkově jsem byla velmi spokojená.
01. 02. 2021
Daniel Czajkowski
Profesionální a rychlý přístup doprovázen pravidelnou komunikací ke zdárnému výsledku. Z předchozích zkušeností jiných poradců je Pavel Češík nejlepší.
01. 01. 2021
Njamdžargal Mönchbat
Chtěla bych touto cestou poděkovat za sebe i za svého přítele panu Pavlu Češíkovi, který nám byl skvělým průvodcem a poradcem na cestě k získání našeho vysněného bytu. Pavel nám byl vždy oporou, rádcem, když jsme něco nevěděli. Poradil a byl vždy flexibilní. Díky této spolupráci jsme získali hypotéku na náš byt, kam se budeme brzo po rekonstrukci stěhovat. Vřele doporučuji :)
01. 01. 2021
Ivana Mrázková
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Pavlu Češíkovi za pomoc při řešení financování koupě mého nového bytu. Oceňuji jeho vstřícnost, ochotu a snahu pomoci i v urgentních a neplánovaných situacích. Komunikace byla jasná a otevřená, vzniklé problémy se dařilo s jeho pomocí rychle vyřešit.
01. 01. 2021
Lukáš Vladyka
Děkujeme panu Ing. Pavel Češík za vyřízení všech podkladů pro zřízení hypotečního úvěru a za celkové služby. Ochotně nám vše upřesnil i včetně našich dotazů. Jednání velice dobré.
01. 09. 2020
Alena Vlková
Ráda bych touto cestou pozitivně ohodnotila velmi proaktivní přístup pana Ing. Pavla Češíka. Vážím si profesionality, odbornosti a až překvapivé rychlosti, se kterou byla má poptávaná služba vyřešena. Jsem velmi spokojená.
01. 09. 2020
Patrik Kunc
Děkujem za profesionální přístup, vstřícnost a rady Pavlu Češíkovi, měl s námi trpělivost a vše nám dopodrobna vysvětlil a ochotně nás dovedl k cíli kterým je náš nový domov. Děkujeme !!!!
01. 08. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím