Hypotéky a úvěry mě velice baví a ve spojení s mojí povahou puntičkáře a svědomitého člověka se snažím mít vše maximálně pod kontrolou a klientovi zajistit hladký průběh nejen v průběhu schvalování, následného čerpání, ale i budoucí servis a radu, pokud potřebuje něco vysvětlit či poradit.

Věřím, že i Vy se rádi necháte provést celým procesem s minimálním stresem a nervy.


Uznávané hodnoty:
profesionalní přístup k věci, postarat se 100% o celý proces úvěru, maximálně se přiblížit přáním klientů, mít vše pod kontrolou po celou dobu od žádosti o úvěr až k věcem po čerpání, klient se na mě může vždy spolehnout a věřit mi

Záměry do budoucna:
vytvořit širší profesionalní tým specialistů, kterým předám své zkušenosti a naučím je, jak se kvalitně postarat o naše klienty a být spolehlivý

Reference
Marián Struhár
Rádi bychom doporučili společnost Bidli každému, kdo řeší nákup nemovitosti. Přes doporučení přátel jsme se spojili s Bidli a panem Ing. Pavlem Češíkem a získali tak profesionála, který nás provedl celým procesem schválení hypotéky a koupě nemovitosti. Je to odborník na svém místě, díky němu byl tento proces pro nás srozumitelný, vše nám dokonale vysvětlil, zařídil, vyřešil, byl s námi v kontaktu v jakýkoliv den, jakoukoliv hodinu. Mohli jsme se na něj spolehnout a díky němu proběhl celý proces bez problémů. Děkujeme a doporučujeme!
12. 07. 2021
Hana Kazdová
Vřele doporučuji, s poradcem panem Ing. Češíkem jsem byla velmi spokojena. Rychle jednání a komunikace, profesionální přístup a hlavně trpělivost při vysvětlování. Dekuji!
20. 06. 2021
Filip Ondráček
Tato firma mě velice mile překvapila, vše bylo profesionální. Zejména pan Ing. Pavel Češík, se kterým jsem řešil svoji hypotéku, byl ochotný a vstřícný, vše mi velice jasně vysvětlil a jednání bylo rychlé. K řešení financí mohu vřele doporučit.
16. 06. 2021
Kristýna Marková
Ráda bych pochválila pana Ing. Češíka za profesionální přístup. Vždy byl ochotný mi poradit. Je to člověk na svém místě. Děkuji za skvělé poradenství.
25. 05. 2021
Lukáš Martinec
Na doporučení jsme při zřizování hypotečního úvěru kontaktovali pana Ing. Pavla Češíka ze společnosti Bidli. Ve spolupráci s Modrou pyramidou nám jako jediný předem garantoval úrokovou sazbu, přestože jsme v té době neměli vyřízené veškeré potřebné dokumenty. Pan Češík nám vše ochotně vysvětlil a zařídil. Následné čerpání úvěru proběhlo rychle a bez problémů, za což mu děkujeme.
25. 05. 2021
Ilona Peštová
Se společností Bidli a hypotečním úvěrem od MP jsme s manželem velmi spokojeni hlavně díky velmi profesionálnímu přístupu pana Ing. Češíka. Člověk na pravém místě. Má individuální přístup, vše nám vysvětlil (i několikrát :-D ), nic nebyl problém, o vše se postaral, žádná prodleva. Jsme moc rádi, že v oblasti financí se můžeme na něj obrátit a to nejen ohledně hypotéky. Společnost Bidli má široké spektrum nabídky.
04. 05. 2021
Kateřina 1 Přibylová
Spolupráce s Modrou Pyramidou byla opravdu skvělá. Mel nás na starost pan Ing. Pavel Češík a pomáhal nám společně s finančním poradcem panem Alešem Chaloupkou. Proto, aby nám pomohli vyřešit naši situaci získat hypotéku udělali nemožné! Tam kde nás z nějakých důvodu odmítli, v MP našli řešení. Opravdu moc si vážíme jejich pomoci a hlavně profesionality! Dekujeme za skvělou práci! Indrovi
20. 04. 2021
Radek Čábela
Se společností mám velmi dobrou zkušenost, jednali jsme a Ing. Pavlem Češíkem, jeho přístup byl velmi vstřícný a profesionální. Velice nám pomohl při složitých jednáních z kupujícím. Kdyby šlo dát hvězdiček šest, díky přístupu pana Češíka bych neváhal.
19. 04. 2021
Michaela Vondráková
Dekujeme panu Češíkovi za skvělé rychle zprostředkování hypotéky. Se vším vždy rád pomohl a poradil. Všem rádi doporučujeme
15. 04. 2021
Tomáš Michálek
Rád bych touto cestou poděkoval a zároveň doporučil poradce paní Ing. Veroniku Šámalovou a pana Ing. Pavla Češíka za jejich profesionální a vstřícný přístup, ochotu, spolehlivost a celkovou spolupráci při sjednání hypotečního úvěru až po pojištění nemovitosti. Ještě jednou za vše moc děkuji!!
08. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím