Hypotéky a úvěry mě velice baví a ve spojení s mojí povahou puntičkáře a svědomitého člověka se snažím mít vše maximálně pod kontrolou a klientovi zajistit hladký průběh nejen v průběhu schvalování, následného čerpání, ale i budoucí servis a radu, pokud potřebuje něco vysvětlit či poradit.

Věřím, že i Vy se rádi necháte provést celým procesem s minimálním stresem a nervy.


Uznávané hodnoty:
profesionalní přístup k věci, postarat se 100% o celý proces úvěru, maximálně se přiblížit přáním klientů, mít vše pod kontrolou po celou dobu od žádosti o úvěr až k věcem po čerpání, klient se na mě může vždy spolehnout a věřit mi

Záměry do budoucna:
vytvořit širší profesionalní tým specialistů, kterým předám své zkušenosti a naučím je, jak se kvalitně postarat o naše klienty a být spolehlivý

Reference
Lukáš Vladyka
Děkujeme panu Ing. Pavel Češík za vyřízení všech podkladů pro zřízení hypotečního úvěru a za celkové služby. Ochotně nám vše upřesnil i včetně našich dotazů. Jednání velice dobré.
01. 09. 2020
Alena Vlková
Ráda bych touto cestou pozitivně ohodnotila velmi proaktivní přístup pana Ing. Pavla Češíka. Vážím si profesionality, odbornosti a až překvapivé rychlosti, se kterou byla má poptávaná služba vyřešena. Jsem velmi spokojená.
01. 09. 2020
Patrik Kunc
Děkujem za profesionální přístup, vstřícnost a rady Pavlu Češíkovi, měl s námi trpělivost a vše nám dopodrobna vysvětlil a ochotně nás dovedl k cíli kterým je náš nový domov. Děkujeme !!!!
01. 08. 2020
Kamil Chlupáč
Se službami hypotečního centra Bidli jsem byli zcela spokojeni, s nabídkou služeb, různými variantami a pomocí správného výběru. Zvláště bychom chtěli poděkovat panu Pavlovi Češíkovi za vyřízení všech formalit, rychlé vyřízení všech požadavků a vždy vstřícný přístup. Na závěr bylo vše připraveno, podepsáno a během 15 minut vyřízeno.
04. 06. 2020
Zuzana Martirosjan
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Ing. Pavlu Češíkovi, který mi pomohl velmi rychle vyřešit hypotéku na byt. Ocenila jsem především jeho aktivní přístup, profesionální chování a hlavně skvělou komunikaci. Na Pavla se určitě brzy opět obrátím, protože plánujeme výstavbu domu na venkově. Jeho služby vřele doporučuji!!!
01. 05. 2020
Dušan Pavlát
Hypotéku jsme řešili s panem Ing. Češíkem a nemohli jsme vybrat lépe. Rychlé jednání a maximální nápomocnost ve všech směrech. Pan Česík umí v oboru chodit, můžu ho doporučit všem, kdo si nejsou jistí, kde s financováním bydlení začít.
10. 03. 2020
Daniel Karnas
- Pan Ing. Pavel Češík je opravdu třída ve svém oboru. Velmi mi pomohl s koupí bytu a hlavně s celým procesem získání hypotéky. Je moc ochotný a rychlý. Vše nám dobře vysvětlil. Mohu jen doporučit! Děkuji. Karnas
09. 03. 2020
Michal Kindl
Absolutní spokojenost, profesionalita ochota, vstřícnost a RYCHLOST. Dva pánové - Bc. Vítězslav Culka - numero uno po stránce nemovitosti jako takové a pak zjevení ve finančním světě - Ing. Pavel Češík "zajišťovatel" peněžního krytí, vše na stříbrném podnose, svázané mašlí. Neskutečný servis!! Díky moc.
01. 03. 2020
David Franc
Chtěl bych se s Vámi podělit o naši zkušenost při řešení hypotéky se společností Bidli. Měli jsme to štěstí, že se nás ujal pan Pavel Češík, který nám se vším velice ochotně pomohl a musím říct, že i kolikrát nad rámec svých povinností. Jeho profesionální přístup a ochota nám ve všem vyjít vstříc a dořešit hypotéku k naší spokojenosti byla obdivuhodná. Všem mohu vřele doporučit jeho služby a ještě jednou mu chci za vše poděkovat.
20. 02. 2020
Anna Jindrová
Měla jsem štěstí na poradce pana Češíka, se kterým jsme se sladili od první společné schůzky. V oblasti hypoték jsem neměla téměř žádné zkušenosti a pan Češík mi vše dopodrobna a srozumitelně vysvětlil a pomohl najít pro mě ideální řešení. Po výběru konkrétní nemovitosti dokonce sám aktivně jednal s realitní makléřkou, kterou bylo potřeba neustále "uhánět" s dodáváním potřebných dokumentů. Sám převzal iniciativu a nakonec jsme vše vyřešili k všestranné spokojenosti. Mohu jen doporučit!
15. 02. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím