Mojí vizí je tzv. “páchání dobra” na realitním trhu. V realitách působím již od roku 2004. Pomáhám lidem k nákupu, prodeji, nájmu nebo investici do nemovitostí a to pomocí uceleného systému práce. Pro je to tak klienta komplexní realitní služba.

Již realizované nabídky

Reference
Michal Gurka
S Bidli jsme byli velice spokojeni. Nemovitost jsme prodali za cenu, kterou jsme si stanovili a navíc vše proběhlo velice rychle. Pan Dufek odvedl skvělou práci. Bidli bych určitě doporučil.
12. 04. 2021
Lukáš Duchoslav
Děkuji panu Dufkovi za profesionální pomoc při vyhledání bytu ke koupi. Pomohl mi byt najít a zafinancovat nákup. Také dohlédl na veškeré právní záležitosti. Vřele doporučuji
15. 03. 2021
Michal Plecha
Vážený pane Dufku, chtěl bych vám vyjádřit velké poděkování za velice profesionální jednání při prodeji mého bytu. Byt, který byl naprosto perfektně vámi připravený se prodal během jediného dne. Kdykoliv se na vás s důvěrou rád obrátím.
15. 03. 2021
jiřina Petrovová
Vážený pane Dufek, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc a spolupráci při prodeji bytu. Byl jste vždy perfektně připravený a jednání s klienty probíhalo v klidu a v pohodě, jednal a vystupoval jste vždy jako profesionál i spolu s Vašim fotografickým týmem. Vždy jste byl milý a ochotný , a byla radost s Vámi pracovat. Kdybych Vás měla ohodnotit, dala bych Vám jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou Vám veliké poděkování.
11. 01. 2021
Bohumila Ráčková
Spolupráce s panem Pavlem Dufkem byla excelentní. Velmi oceňujeme vysokou profesionalitu, úroveň vystupování a spolehlivost.
17. 12. 2020
Michal Boška
„Děkuji panu Dufkovi za rychlý a profesionální prodej mého bytu. Byl jsem příjemně překvapený za konečnou kupní cenu, za kterou pan Dufek tento byt prodal. Vřele jej můžu doporučit pro prodej nemovitostí i ostatním.“
30. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím