Pokud máte sen a chcete ho splnit, přijďte za mnou.
Neznám slovo "nejde."

Reference
Daniel Graaf
Se službami Vaší společnosti jsem byl velice spokojen a jsem přesvědčen, že opravdu vysoký podíl na tom má Váš zprostředkovatel Petr Kozák, který je naprosto úžasný. Za několik měsíců se mi ani jednou nestalo, že by byl s něčím problém. Stejně tak musím pochválit jeho časovou flexibilitu, kdy byl ochoten řešit se mnou záležitosti brzy ráno, pozdě večer nebo o víkendu. Jsem pracovně velmi vytížen a Petra přístup ke své práci a svým klientům mi neskutečně pomohl. Kdyby takto fungovala většina lidí, na světe by bylo vše jednodušší. Přeji Vám mnoho úspěchů a více Petrů Kozáků ve Vašem týmu:-)
27. 04. 2020
Tereza Kučerová
Ráda bych vyjádřila obrovskou pochvalu na našeho a Vašeho hypotečního makléře pana Petra Kozáka, který svou ochotou, rychlostí, profesionalitou a vždy příjemným jednáním "způsobil", že jsme si od Modré pyramidy vzali už druhou hypotéku v nemalé částce. Jeho jednání a chování není rozhodně, a zároveň píši bohužel, standart u všech hypotečních makléřů, ale podle něj by se ty standarty mohly vytvářet. Měli jsme i jiné hypotéky u jiných institucí, ale takové jednání jsme ani zdaleka nezažili. Mít takového člověka v jakékoliv firmě je fakt vzácnost a velký poklad! Moc přeju panu Kozákovi, aby se mu takto dařilo dál a Modré pyramidě, aby si takového člověka předcházela, protože je to špička ve svém oboru.
27. 04. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím