Prodej či koupi nemovitosti absolvuje člověk maximálně několikrát za život a jedná se vždy o zásadní rozhodnutí.
Svým klientům, prodávajícím nebo kupujícím se vždy snažím být především dobrým rádcem a celým procesem je bezpečně provádím.
Tedy pokud prodáváte, chcete koupit, postavit nebo vyhledat nemovitost, jistě se na mě neváhejte obrátit a společně vymyslíme nejlepší řešení Vašeho budoucího bydlení.

Již realizované nabídky

Reference
Jan Jelínek
Chci Vám poděkovat za profesionální servis a bezvadně odvedené služby při prodeji mého pozemku v Andělské hoře.
01. 06. 2021
Růžena Prekopová
Moc rády bychom poděkovaly za výborně odvedenou profesionální práci pana Petra Kvise z realitní společnosti BIDLI, pobočka Karlovy Vary. Jeho vystupování, inteligentní řešení a hlavně nekonečná ochota a trpělivost s vysvětlením, vstřícnost vyjednat schůzku mimo místo prodeje nemovitosti a navíc velmi příjemné vystupování, to vše je velký bonus při jednání s panem Kvisem. Byly jsme naprosto spokojeny s jeho spoluprací při prodeji naší nemovitosti. Můžeme jeho realitní služby jednoznačně doporučit. Děkujeme, pane Kvisi a přejeme Vám pevné zdraví a mnoho úspěchů ve Vaší profesi.
03. 05. 2021
Dominik Musil
Byl jsem spokojen s prodejem bytu. Vysoké nasazení v těžké době od pana Kvise. Byl jsem spokojen s jednáním.
20. 03. 2021
Eliška Černá
Děkuji za vaše služby ohledně prodeje bytu. Byla jsem spokojená a když bude někdo potřebovat stejně služby, tak vás doporučím.
19. 03. 2021
Alena Suttöová
Děkuji Vám za skvěle odvedenou službu při prodeji bytu po mé matce. Uděluji Vám 10x1*
19. 03. 2021
Markéta Vojáčková
Strašně moc vám děkuji za skvělou spolupráci ohledně prodeje RD .Vaše vstřícnost, ochota a rychlost nemá chybu. Jste člověk na tom správném místě a to v dnešní době je málo kdo.. Když bych měla prodávat nějakou nemovitost tak přesně vím na koho se obrátit. Doporučovat budu jen vás. Hezký den Ještě jednou moc děkuji
02. 12. 2020
Erika Jelinková
Ráda bych poděkovala panu Kvisovi za zprostředkování prodeje mého domu u Karlových Varů. Po celou dobu aktivně zajišťoval prohlídky, komunikoval se zájemci a nakonec jsme společně našli nejvhodnějšího kupujícího, kterému pan Kvis pomohl i se zafinacováním. Skvěle připravený právní servis včetně zajištění všech potřebných řízení na KN byly už poté samozřejmostí. Se službou pana Kvise jsem byla velmi spokojená a spolupráci s ním mohu Všem vřele doporučit.
19. 11. 2020
Věra Rusková
Setkala jsem se se vstřícností, profesionalitou. Spokojená klientka.
16. 11. 2020
Martin Sewald
Při prodeji bytu nás kontaktoval a nabídl nám své služby p. Kvis. S prodejem bytu jsme neměli samozřejmě žádné zkušenosti. A musím říct, že tak profesionální přístup a komunikace se tak často nevidí. Vše platilo na 100%. Takže mohu jen doporučit. Díky p.Sewald
14. 11. 2020
Růžena Radová
Na samém počátku prodeje mého RD mne zaujala profesionalita se kterou pan Kvis k prodeji přistupoval. Sdělil mi maximum informací a velice jsem si cenila, že vše řekl narovinu a na nic si nehrál, to jsem u makléřů z jiných RK, kteří mne kontaktovali nezaznamenala. Samotný proces prodeje a prodej proběhl výborně na vysoké úrovni a hlavně rychle. Když se vynořil nějaký problém ze strany finančního poradce kupujících, tak jej pan Kvis obratně vyřešil. Myslím, že pan Kvis je člověk na svém místě a mohu ho doporučit každému prodávajícímu i kupujícímu.
11. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím