Jmenuji se Renáta a jsem z Ostravy.Od roku 2013 se věnuji financování bydlení jako hypoteční specialista.Vždy vyvinu maximální úsilí pro snadné a rychlé zprostředkování hypotéky. Můj cíl je plnit sny klientů o novém bydlení a největší odměnou je jejich spokojenost a doporučení.

Reference
Tomáš Fajt
Vážená paní Gottfriedová, dovolte mi touto cestou Vám vyjádřit obrovské poděkování. Zejména za aktivně operativní a vysoce profesionální přístup při vyřizování mého hypotečního případu, kde díky Vaší ochotě a bezvadnému přístupu jste nepochybně přispěla k hladkému průběhu, a tak i zdárnému dokončení. Díky této skutečnosti nebudu váhat prezentovat a doporučovat Vaše služby a zkušenosti nejenom v rámci mých finančních potřeb, ale i u mých přátel a obchodních partnerů. Ještě jednou mnohokrát děkuji a věřím, že pomůžete i dalším Vaším klientům splnit si sen o bydlení… S úctou a přáním hezkého dne Tomáš Fajt s rodinou
20. 05. 2021
Vojtěch Osvěčík
Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat paní Gottfriedové a paní Lysické za profesionální a hlavně empatický přístup při hledání našeho nového bydlení, kdy pro nás byly k dispozici opravdu za každé situace (a hodiny😁). Moc děkujeme a vážíme si toho. Snad se ještě shledáme při hledání toho našeho vysněného domečku, který snad jednou přijde, jak jsme si říkali.😊 Ještě jednou DĚKUJEME! S pozdravem Osvěčíkovi
12. 05. 2021
Michal Černý
Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální a hlavně lidský přístup p. Gottfriedové Renáty v řešení financování mého bydlení. P. Renáta mi byla doporučena a její práce byla opravdu kvalitní, rychlá, dokázala mi poradit a odpovědět na mé dotazy ( úvěr na bydlení jsem si bral poprvé). I díky ní budu mít vlastní rodinný dům. Navázali jsme spolu vztah i po lidské stránce, rozhodně se nebojím p. Gottfriedovou doporučit. Profík a člověk každým coulem.
10. 02. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím