Poradenství se věnuji již několik let a za tu dobu mi prošlo rukama mnoho spokojených klientů, kterým jsem poskytla komplexní servis v oblasti hypotečních úvěrů a pojištění, kterými se primárně zabývám. Nezaleknu se ani složitých případů, které s Vámi ráda proberu nad hrnkem dobré kávy

Reference
Victor Eliot
Chceme Vám s manželkou poděkovat za skvěle odvedenou práci při vyřizování hypotéky a poradenství. Pokud k tomu bude příležitost, rádi za na Vás v budoucnu znovu obrátíme.
12. 03. 2021
Lidia Annikova
Tímto dopisem bych vám chtěl poděkovat za vaši pomoc při výběru nejlepší možnosti pojištění automobilu. Vaše služby využívám již několik let a doufám, že v naší spolupráci budeme pokračovat. Mnohokrát děkuji za skvělou práci! :)
01. 03. 2021
Oresta Anders
Se službami paní Kozar Tetiany jsem velmi spokojená. Velice ochotná a vstřícná. Trpělivá, umí vysvětlit podrobnosti. Zhodnotí vaše možnosti a doporučí právě to, co potřebujete. Jednoznačně můžu jen doporučit
07. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím