Obchodování s realitami se zabývám více než sedm let. Pro své klienty zajišťuji kompletní servis při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Ze své zkušenosti vím, že čestné jednání, vzájemná důvěra a profesionální přístup jsou základem úspěchu každého obchodu. Těším se na spolupráci s Vámi.

Již realizované nabídky

Reference
Petra Košťálová
Dobrý den, Dovoluji si Vám zaslat referenci spokojenosti prodeje nemovitosti zprostředkovanou Vaší společností, respektive makléřem panem Tomášem Horákem. Velice mu tímto děkujeme za hladké a bezproblémové zajištění průběhu prodeje. Komunikace s panem Horákem byla vždy na profesionální a přátelské úrovni a s jeho přístupem jsme byli velmi spokojeni.
19. 05. 2021
Daniel Kala
Dobrý den, rád bych Vám dal zpětnou vazbu na vašeho makléře pana Tomáše Horáka z Pardubic. Kupovali jsme byt, který měl pan Horák v nabídce. S jeho přístupem jsme byli od první chvíle spokojeni. Aktivně komunikoval, dodal nám všechny potřebné podklady a byl nám po celou dobu obchodu plně k dispozici. Ve světě financí se pohybuji již 20 let a mám mnoho zkušeností také s realitními makléři. Přístup pana Horáka je příkladný. V oboru je zoufale málo takto zodpovědných lidí.
08. 04. 2021
Martina Albrechtová
Spolupráci s panem Horákem mohu jedině doporučit, je to opravdový profesionál. Prodej našeho bytu proběhl bez sebemenších problémů. Pan Horák zajistil profesionální nafocení bytu, na termínu prohlídek jsme se předem domluvili a komunikace s námi i zájemci o byt byla vždy vstřícná a příjemná. Oceňuji především jeho seriózní jednání a přátelský přístup. Pan Horák zajistil i právní servis a dohlédl i na proplacení finančních prostředků z advokátní úschovy, takže skutečně perfektní služby od začátku do konce. Vřele spolupráci doporučuji. M.A.
17. 03. 2021
Lenka Chramostová
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala panu Tomáši Horákovi za jeho profesionální a lidský přístup při prodeji našeho domu. Dům krásně nafotil a zainzeroval. O prohlídkách nás vždy informoval a dával nám ihned zpětnou vazbu. Zajistil i kompletní právní servis a vyřízení všech náležitostí „na klíč“. Pan Horák je člověk - realitní makléř kterého mohu jen DOPORUČIT. Lenka Chramostová
02. 02. 2021
Michal Motyčka
Zdravím vás pane Horáku, Byl jsem spokojený s prodejem bytu i se službou Bidli . Tímto bych chtěl poděkovat vám i vaší společnosti. S pozdravem Michal Motyčka
14. 12. 2020
Michaela Zezuláková
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování prodeje a poskytnutí veškerého servisu při koupi domu. Byli jsme u Vás moc spokojeni. Hezký večer, Michaela Z.
09. 12. 2020
Jitka Sakařová
Chtěla bych moc poděkovat panu Tomáši Horákovi za rychlé vyřízení prodeje mého bytu v Chlumci nad Cidlinou. Děkuji za jeho ochotu a vlídné jednání. Vše proběhlo v rychlosti a v pořádku k mé plné spokojenosti. S.J.
08. 12. 2020
Jaroslav Černý
Dobrý den pane Horáku, Děkuji Vám za profesionální přístup při prodeji našeho domu v Mikulovicích. Vaše služby rád doporučím. Quality One Jaroslav Černý
07. 12. 2020
Simona Horáková
Dobrý den, tímto chci poděkovat za Vaši spolupráci a ochotu při prodeji parcely. Patří Vám velké dík za příjemné a vstřícné jednání . S pozdravem H.S.
24. 06. 2020
Chci poděkovat panu Horákovi za jednání a vstřícnost při prodeji mých nemovitostí-bytu v Novém Boru a pozemků v Žirči. Stejně tak za férový přístup při doporučitelské činnosti. R.D.
12. 06. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím