Ve světě realit se pohybují od roku 2018 a za tu dobu jsem dokázal úspěšně vyřešit spoustu obchodních případů a tím naplnit sny klientů o jejich dokonalém bydlení. A co je důležité? Má práce mě pořad moc baví a považuji za štěstí, že ji můžu vykonávat. Jedním z mých hlavních pracovních cílů je neustálé zlepšování v tom co dělam s využitím nejnovějších trendů a technologií ve svetě realitního byznysu. Profesionalní prezentace Vaší nemovitosti díky fotostagingu a homestagingu je pro mě samozřejmostí. Složítých případů se nebojím a velmi rád všechno vyřeším za Vás.
Zavolejte mi a nebudete na to sami.

Již realizované nabídky

Reference
Lidie B.
Dobrý den paní, vyjádření na pana makléře Lokotu Valentýna. Musím jen chválit,vše bylo dle mých představ. Komunikace,včasné informace,rychlost koupě nemovitosti. Pan Lokota Valentyn je prostě profesionální člověk na správném místě, mohu doporučit a chválit. Hezké Vánoce
08. 12. 2021
Rita V.
Koupí pozemku nás provázel pan Lokota, který byl velice vstřícný, odpovídal promptně, připomínal nám termíny a celkově se postaral o velmi hladký průběh celé koupě tak, aby byly obě strany spokojeny. Pana Lokotu vřele doporučujeme.
02. 11. 2021
Martina J.
Nákup pozemku realizovaný společností Bidli byl pro mne první podobnou zkušeností. Pan Lokota byl velmi ochotný, pomohl mi zorientovat se ve všech potřebných formalitách a krocích, které mne v rámci celého procesu nákupu čekaly. Mimo jiné zprostředkoval kontakt na finančního poradce pro zajištění hypotéky, koordinoval termíny podpisu s majitelem, právníky a pod. a to i za ztížených podmínek v dobách proticovidových opatření. Vřele pana Lokotu doporučuji.
01. 09. 2021
Robert K.
Prodej všech pozemků proběhl na 100%. Mohu jen doporučit.
23. 08. 2021
Milan V.
Pan Valentyn Lokota je příjemný a vstřícný člověk. Po celou dobu nabízení a následně realizace prodeje pozemku vystupoval profesionálně, plně respektoval moje požadavky. V průběhu prodeje pozemku nedošlo k žádnému pochybení, vše připravil včas a ve 100%-ní kvalitě. Vaše služby a průvodce pana Valentyna Lokotu budu všem doporučovat.
02. 06. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím