Vladimír pracuje od roku 2011 jako hypoteční specialista. S využitím nabytých znalostí a zkušeností vás bezpečně provede nástrahami hypotečního financování až k vaší vysněné nemovitosti. Individuální přístup, vyjednání nejvýhodnějších podmínek a kvalitní servis jsou samozřejmostí. Jeho krédem je spokojený a informovaný klient.
Domluvte si s Vladimírem schůzku a ptejte se na financování nemovitostí :-)

Reference
Radka Blíhová
Pan Fořt je velice ochotný milý pán, ve svízelných situacích se danou věc snaží rychle vyřešit. Při vyřizování hypotéky dokáže člověka uklidnit, slovy ,,Že daná věc i po koupi, bude mít vždy větší cenu.''
11. 06. 2021
Dana Chaloupková
Dobrý den, s Vašimi službami jsem byla velmi spokojená, jste muž na svém místě :-). Profesionální i lidský přístup, perfektní znalosti ve vašem oboru, rychlost zpracování, prostě dokonalá spolupráce. Všude Vás vřele doporučuji.
24. 05. 2021
Kateřina Křečková
Jako mnoho lidí poslední dobou, i já jsem refinancovala úvěr na naší nemovitost. Byl to komplikovaný případ, byl to třetí pokus o získání úvěru. Takže buď teď nebo nás čeká prodej bytu a hromada problémů. Dle mého normální situace s vypořádáním SJM po rozvodu, pro banky velmi rizikové, neboť shodou okolnosti mi za půl roku končí rodičovská dovolená. Pan Fořt, neustále s úsměvem, s profesionálním přístupem a s větou "nebojte, to dáme...". Dělal možné i nemožné a světe div se, za 2 měsíce došlo skutečně k čerpání úvěru. A nejen to, dokonce tam máme i nějaké peníze navíc na rekonstrukci. Takže absolutní paráda!!!! Byly to nervy, o tom žádná. Se smíchem jsem říkala, že kromě velikosti spodního prádla, jsem musela doložit snad všechno ostatní, to je pravda, ale celé to byla snaha dojit do zdárného konce. Vážím si profesionálního přístupu, upřímnosti. Oceňuji sdělení všech rizikových a špatných faktorů či zpráv, žádné mazání medu kolem pusy. Když řekl, že takto to nejde, tak ale vždy zároveň hledal cestu schůdnou. A někdy i povzbuzení a o pár telefonátů víc na správná místa, aby dostal alespoň nějaké informace, pomůže překonat nejistotu a týdny čekání. Za mě prostě doporučuji. Bez dalších okolnosti. A... ještě jednou děkuji moc!!!! nejen za trpělivost a ochotu, ale i slečně asistentce za 4 hodinové hlídání dcery, abychom měli prostor v klidu vše dokončit, včetně nového, lepšího pojištění bytu. A to v době Covid a přísných opatření a nejistoty a všech možných nemožnosti.
15. 03. 2021
Jan Kočař
Pan Fořt je člověk na svém místě. Je nejen zdatný znalostmi svého oboru, ale je i velmi empatický vůči klientovi. Na schůzku s ním se vždy těším. Je fajn si s ním v průběhu nudných byrokratických procesů i neformálně pokecat.
11. 03. 2021
Veronika Flídrová
Dobrý den pane Fořt, chtěla jsem Vam moc poděkovat za Vaše služby. Moc jste mi pomohl a v budoucnu se na Vas urcite opět ráda obrátím😊
02. 12. 2020
Lucie Hanzalová
Ráda bych ocenila profesionalitu, efektivitu, obrovskou ochotu a vstřícnost pana Fořta, který se mnou z Vaší strany řešil veškeré formality. Jeho odvedené práci nemohu nic vytknout. Patří mu velké díky.
24. 01. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím