17. listopadu 400
Pardubice
530 02

GoogleNavigovat

+420 776 654 372


Po - Pá9:00-17:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Michal Zelenka Hypotéky Pardubice Poznejte průvodce
Martin Korba Hypotéky Pardubice Poznejte průvodce
Tomáš Horák Nemovitosti Pardubice Poznejte průvodce
Pavel Kolář Hypotéky Pardubice Poznejte průvodce
Luďka Staříková Nemovitosti Pardubice Poznejte průvodce
Reference
Štěpán Burza
,,Pan Zelenka se mi ozval poté, co jsem mluvil s jedním z jeho kolegů o financování nemovitosti. Byl tedy čtvrtým a posledním poradcem, se kterým jsem jednal. Ačkoliv mi produkty nabízeli všichni poradci podobné, zvolil jsem právě pana Zelenku. Jednalo se mi s ním nejlépe, všechno mi trpělivě, i na několikrát, vysvětlil a celým procesem mě provedl. Nenaléhal na žádné rychlé podepisování dokumentů pro pre-scoring,... Velice jsem si cenil jeho komunikace, kdy v jakémkoli dni v týdnu v jakoukoli hodinu zvedl telefon a se stejnou trpělivostí jednal. Pravidelně mě informoval, zkoušel různé možnosti jak mi pomoci a vyjít vstříc. Ještě jednou panu Zelenkovi děkuji a zdravím. Š. Burza"
18. 06. 2021
Petra Košťálová
Dobrý den, Dovoluji si Vám zaslat referenci spokojenosti prodeje nemovitosti zprostředkovanou Vaší společností, respektive makléřem panem Tomášem Horákem. Velice mu tímto děkujeme za hladké a bezproblémové zajištění průběhu prodeje. Komunikace s panem Horákem byla vždy na profesionální a přátelské úrovni a s jeho přístupem jsme byli velmi spokojeni.
19. 05. 2021
Vít Kalenský
Michal Zelenka se o nás v Pardubicích při koupi bytu postaral velmi dobře. Doporučím ho (Bidli) komukoliv, kdo bude chtít poradit s bydlením. Hezký den, Vít Kalenský
02. 05. 2021
Daniel Kala
Dobrý den, rád bych Vám dal zpětnou vazbu na vašeho makléře pana Tomáše Horáka z Pardubic. Kupovali jsme byt, který měl pan Horák v nabídce. S jeho přístupem jsme byli od první chvíle spokojeni. Aktivně komunikoval, dodal nám všechny potřebné podklady a byl nám po celou dobu obchodu plně k dispozici. Ve světě financí se pohybuji již 20 let a mám mnoho zkušeností také s realitními makléři. Přístup pana Horáka je příkladný. V oboru je zoufale málo takto zodpovědných lidí.
08. 04. 2021
Zdeňka Hančárová
S panem Martinem Korbou jsem byla velice spokojená. Skvělá spolupráce, hypotéku nám sjednal velmi rychle. Perfektní servis . Veškeré potíže nám pomohl vyřešit. Vždy rychle reagoval na jakékoli naše dotazy Profesionální vystupování a jednání. Mohu vřele doporučit.
07. 04. 2021
Ondřej Renza
S prací pana Zelenky jsem byl nadmíru spokojen. Ve svém oboru je profesionál a právě v oblastech, kde běžný člověk není sběhlý, tak i manželce vysvětlil složitější záležitosti velmi názorně a srozumitelně, zároveň přátelsky. Během našeho jednání vyplynula řada zdlouhavých obtíží a problémů ze strany prodejce nemovitosti. P. Zelenka byl pro nás velmi nasazen i nad rámec svých kompetencí, velmi trpělivě nás dokázal zasvětit do možností řešení problémů, proces dokázal urychlit a věřím, že nás ušetřil spousty starostí. Za to obrovský dík! Spolupráci s panem Zelenkou rozhodně doporučuji všude, kde mohu! Ondřej R
19. 03. 2021
Jan Bouška
Dobrý den, s prací a službami pana Zelenky jsme byli velice spokojeni. Jeho profesionální přístup a jednání mi ušetřil spoustu starostí a energie, kterou jsem mohl věnovat do rekonstrukce bytu. Velice rád ho s čistým svědomím doporučím. S pozdravem Jan B.
19. 03. 2021
Luďka Tomešová
Dobrý den, paní Staříková, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje našeho pozemku. Vážím si Vaší trpělivosti při našich nestandardních požadavcích a za profesionální přístup, který jste nesčetněkrát, v rámci prodeje, projevila. Určitě nebudu váhat se na Vás znovu obrátit a už nyní společnost Bidli samozřejmě všude doporučuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Luďka T
18. 03. 2021
Hana Malinová
V oblasti hypotečních úvěrů jsem nováčkem. Prošla jsem několika schůzkami, avšak až pan Zelenka mi byl schopen vše srozumitelně vysvětlit a ujasnit. Mou důvěru si získal jak profesionálním přístupem a přehledem, tak i přístupem lidským. Děkuji M.
18. 03. 2021
Martina Albrechtová
Spolupráci s panem Horákem mohu jedině doporučit, je to opravdový profesionál. Prodej našeho bytu proběhl bez sebemenších problémů. Pan Horák zajistil profesionální nafocení bytu, na termínu prohlídek jsme se předem domluvili a komunikace s námi i zájemci o byt byla vždy vstřícná a příjemná. Oceňuji především jeho seriózní jednání a přátelský přístup. Pan Horák zajistil i právní servis a dohlédl i na proplacení finančních prostředků z advokátní úschovy, takže skutečně perfektní služby od začátku do konce. Vřele spolupráci doporučuji. M.A.
17. 03. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím