17. listopadu 400
Pardubice
530 02

GoogleNavigovat

+420 776 654 372


Po - Pá9:00-17:00 hod

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Michal Zelenka Hypotéky Pardubice Poznejte průvodce
Tomáš Horák Nemovitosti Pardubice Poznejte průvodce
Pavel Kolář Hypotéky Pardubice Poznejte průvodce
Pavlína Drobná Hypotéky Pardubice Poznejte průvodce
Martin Korba Hypotéky Pardubice Poznejte průvodce
Reference
Michal Motyčka
Zdravím vás pane Horáku, Byl jsem spokojený s prodejem bytu i se službou Bidli . Tímto bych chtěl poděkovat vám i vaší společnosti. S pozdravem Michal Motyčka
14. 12. 2020
Michaela Zezuláková
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování prodeje a poskytnutí veškerého servisu při koupi domu. Byli jsme u Vás moc spokojeni. Hezký večer, Michaela Z.
09. 12. 2020
Jitka Sakařová
Chtěla bych moc poděkovat panu Tomáši Horákovi za rychlé vyřízení prodeje mého bytu v Chlumci nad Cidlinou. Děkuji za jeho ochotu a vlídné jednání. Vše proběhlo v rychlosti a v pořádku k mé plné spokojenosti. S.J.
08. 12. 2020
Jaroslav Černý
Dobrý den pane Horáku, Děkuji Vám za profesionální přístup při prodeji našeho domu v Mikulovicích. Vaše služby rád doporučím. Quality One Jaroslav Černý
07. 12. 2020
Filip Mareš
Zdravím všechny pro které je někdy malá rada důležitým předpokladem strategického rozhodnutí. Diky Pavle za tvůj čas, který jsi mě věnoval během víkendu, diky za férový přístup a jasné informace, které mě dnes velmi pomohly. Vážím si tvoji práce, profesních zkušeností a hlavně lidského přístupu. Hodně pracovních úspěchů a pevné zdraví v dnešní nelehké době přeje Filip Mareš
01. 11. 2020
Andrea Dymáková
Pan Zelenka byl vstřícný a ochotný, věřím, že mi s přítelem ušetřil spoustu času a nervů. Známým v podobné životní situaci Bidli určitě doporučím.
26. 10. 2020
Simona Horáková
Dobrý den, tímto chci poděkovat za Vaši spolupráci a ochotu při prodeji parcely. Patří Vám velké dík za příjemné a vstřícné jednání . S pozdravem H.S.
24. 06. 2020
Matěj Zelinka
Celých 30 let jsem se od maminky ani nehnul. Mama hotel mi vyhovoval. Pak se ale objevila Simča a bylo na místě si hledat něco vlastního.👀 Nejprve jsme obývali garsonku. Malá místnost, ve které téměř nic nefungovalo. Samozřejmě jsme hledali jiné možnosti, ale možností moc nebylo. Jednoho dne nás kontaktovala sousedka pod námi s tím, že bude svůj byt prodávat. Neváhali jsme ani minutu. Hned druhý den jsme si plácli.🤝 Pak ale nastal problém, kde na to vzít peníze. I když problém se to nazývat nedá. Věděli jsme přesně na koho se obrátit. Pavel nám se vším pomohl. Od zajištění financování až po sepsání smlouvy. Dokonce nám byt i pojistil. Jsme za to neskutečně rádi, protože byt máme moc rádi a vztah nám jenom kvete. 💏 Díky
17. 06. 2020
Rudolf Dušánek
Chci poděkovat panu Horákovi za jednání a vstřícnost při prodeji mých nemovitostí-bytu v Novém Boru a pozemků v Žirči. Stejně tak za férový přístup při doporučitelské činnosti. R.D.
12. 06. 2020
Radka Frgalová
Při koupi bytu v rodinném domě jsem využila služeb společnosti Bidli a pomoci pana Tomáše Horáka. Pan Tomáš Horák zajistil vše potřebné ke koupi nemovitosti. Od počátku až do konce dohlížel nad celou transakcí. Spolupracoval s dalšími kolegy, kteří mi nabídli pomoc se zafinancovánim nemovitosti. Umožnil mi koupi nádherného bytu. S jeho službami a pomocí jsem byla maximálně spokojená.R.F.
10. 06. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím