Jmenuji se Veronika Likóová a od roku 2010 se věnuji zajištění nákupu a prodeje nemovitostí mých klientů.
Na mé práci mě baví především její rozmanitost. Každý případ je jiný, každá nemovitost je jedinečná a tato práce mi poskytuje dostatečný prostor pro realizaci mých nápadů a inovací.
Důvěra, spolehlivost a komunikace je při tak zásadním životním kroku, jako je změna bydlení, velmi důležitá. Svým empatickým přístupem a smyslem pro humor se snažím odlehčit a zpříjemnit i složitější situace při prodeji nemovitosti.
Pro prodej nemovitosti ráda využívám efektivní marketingové nástroje a specializuji se na nemovitosti převážně v Praze a Středočeském kraji.

Již realizované nabídky

Reference
Leona Tejklová
Dobrý den, Veroniko, chtěla jsem Vám a celému Vašemu týmu touto cestou poděkovat za profesionální služby a podporu v celém procesu nákupu mé nemovitosti - od hypotéky, přes prověřování nemovitostí a jejich vlastníků, zastupování při vyjednávání ceny, právní služby až po doprovodné služby pojištění a převodu energií. Šťastná náhoda nás přivedla dohromady a od prvního momentu bylo jasné, že jsem se rozhodla správně spojit síly právě s Vámi. Celý jinak náročný proces byl díky spolupráci s Vámi a Vašimi kolegy velmi efektivní a navíc, což velmi oceňuji, veden ve velmi vřelé a přátelské atmosféře :) Toto rozhodnutí se navíc ukázalo jako velmi správné ve světle "méně profesionálních" služeb makléřky zastupujícího prodávající a chaotické komunikaci mezi ní a právníkem, který připravoval smlouvy, v důsledku čehož smlouvy vytištěné k podpisu neodpovídaly verzím odsouhlaseným emailem a obsahovaly zásadní chyby. Neumím si ani přestavit, jak by celý prodej dopadl bez Vaší pomoci. Ještě že se Vám povedl velmi dobrodružný únik z toalety v právní kanceláři. Ten podvečer prostě nic nefungovalo jak mělo. Myslím, že na tohle podepisování smluvní dokumentace ani Vy jen tak nezapomenete ;) Při zpětném hodnocení nejvíce oceňuji, jak málo času jsem celému procesu musela věnovat, a pocit klidu, že je postaráno i o nejmenší detaily a že mám 'přítele na telefonu', kdykoliv potřebuji. Každá vynaložená koruna za uspořený čas a klid mysli mi tak určitě stála. Kdykoliv budu opět potřebovat radu či služby realitního makléře, určitě se znovu ráda obrátím na Vás. Ještě jednou veliký dík Vám a Vašim kolegům za to, jak snadným jste nákup nemovitosti pro mě udělali.
30. 08. 2021
Roman Zámečník
Veronika se o nás skvěle postarala a to od nalezení vhodné nemovitosti až po přestěhování. Získali jsme byt, který se ve výsledku na realitních serverech ani nikdy neobjevil a musím se přiznat, že jsme hezčí za 3 měsíce prohlídek neviděli. Celý nákup proběhl hladce skoro jako jít si koupit rohlík, což jsem opravdu nečekal :) Veroniku tedy všemi deseti doporučuji a děkuji.
10. 08. 2021
Daniel Jůzl
Díky paní Veronice a jejímu přátelskému a osobnímu přístupu se nám podařil prodej ve který jsme ani nedoufali a jsme rádi, že jsme prodej nemovitosti svěřili právě Bidli. Ve všech fázích prodeje nám byla poskytnuta profesionální podpora a zároveň výše zmiňovaný osobní přístup. Děkujeme.
06. 08. 2021
Marcela Meisnarová
Vážená slečno Likóová, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby a vůbec skvělý servis při z naší strany komplikovaném prodeji nemovitosti. Váš profesionální a lidský přístup v naší tíživé životní situaci byl úžasný a uklidňující. Flexibilita, rychlost a kreativita byla dech beroucí. Velice děkujeme i za teamovou spolupráci s Vaším kolegou panem Fořtem. Ještě jednou děkujeme a všem Vás budeme doporučovat. Marcela a Pavel Meisnerovi
08. 04. 2021
Jana Šrámková
Milá Veroniko, s odstupem času bych Vám ještě jednou ráda poděkovala za všechno, co jste pro nás udělala v souvislosti s prodejem našeho bytu, ale nejen za to. Děkuji za milé a vstřícné jednání, slova podpory v těžkých časech a neskutečnou trpělivost. Byla jsem vděčná za jednoduché a pro mne srozumitelné vysvětlení jednotlivých kroků. Všechno klapalo přesně tak, jak jste předeslala. Velmi si Vážím především Vaší přívětivosti a profesionality, tato kombinace je často dost vzácná. Ještě jednou děkuji za spolupráci a věřím, že tato spolupráce nebyla naší poslední. Krásné dny, Jana.
03. 02. 2021
Daniela Novakova
Dobrý den, slečnu Likóovou mohu každému jen a jen doporučit. Podala nám vždy veškeré informace, které byly třeba, pomohla s veškerými kroky a oceňuji především její vstřícný přístup v této složité covidové době. Jsme rádi, že nás koupí nemovitosti mohla provést právě ona. Děkuji moc za perfektní spolupráci
02. 02. 2021
Vladimir Tyshin
Dobrý den, Veronika Likóová je nejlepší mediátorka a specialista!!!
14. 09. 2020
Martin Šebesta
Vážená paní Likóová, chci Vám touto cestou poděkovat za pomoc a profesionální péči při úspěšném prodeji mého bytu. Byt jsem se snažil původně prodat sám, bez využití služeb realitní kanceláře. Poprvé jsme se setkali, když jste přišla na prohlídku mého bytu v zastoupení svého mimopražského klienta – nabídla jste mi již tehdy službu Home staging, jejíž koncept mě sice zaujal, ale stejně jsem byl přesvědčen, že si byt bez problémů a lépe prodám sám. Váš mimopražský klient se pro koupi mého bytu nerozhodl, čímž se náš kontakt na několik měsíců přerušil. Svůj byt jsem nabízel dál, ale bez úspěchu. Celou dobu jsem věřil, že racionální důvody pro koupi (výhodná cena, extrémně nízké náklady spojené s vlastnictvím bytu, hezký dům i lokalita) u některého ze zájemců převáží, i když byt nevypadá jako z katalogu, ale nestalo se tak. Zároveň jsem měl v kupní ceně určitou rezervu pro jednání s vážnými zájemci, ale jediná nabídka, kterou jsem dostal, byla hluboko pod mým očekáváním. Na konci roku 2019 jsme se s manželkou dohodli, že jsme byt ochotní prodat i za nižší cenu. Než jsem ho ale začal inzerovat za sníženou cenu, vzpomněl jsem si na Vaší nabídku zajistit prodej bytu za námi původně chtěnou, a podle našeho názoru férovou, cenu a kontaktoval Vás. Vaše smlouva byla nekompromisní – za Home staging jsem musel zaplatit několik desítek tisíc korun navíc. Ale jen v případě, že byt za dohodnutou cenu prodáte – bylo rozhodnuto – zkusíme to. A jsme rádi – do 3 týdnů se objevilo více vážných zájemců o koupi bytu. Zaplatil jsem tedy sice provizi, asi vyšší než u jiných realitních kanceláří, ale stále jsem dostal lepší cenu, než když jsem se snažil prodat byt sám. Nemluvě o perfektním právním servisu, s vlastnictvím mého bytu bylo spojeno spoluvlastnictví několika dalších jednotek v domě, což byla výhoda v hodnotě bytu, ale nevýhoda pro právníky. Přesto všechny složitosti Vaši právníci se mnou i kupujícím vyřídili ve velice krátkém čase ke spokojenosti obou stran kupní smlouvy. Mohu proto služby Vaší společnosti, resp. s čistým svědomím jen Vaše osobní služby, doporučit všem potenciálním prodávajícím nemovitostí. Budete-li prodávat dům/byt a paní Likóová Vám nabídne službu Home staging, spíše neváhejte, mně by bývala přinesla očekávané peníze z prodeje bytu o půl roku dříve :-). Děkuji a přeji úspěchy v podnikání i osobním životě! Martin Šebesta
26. 05. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím