Londýnské nám. 853/1
639 00 Brno

GoogleNavigovat

+420 605 122 550


Po - Čt9:00-17:00 hod
Pá 9:0015:00 hod-

Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Miroslav Almášy Hypotéky Brno Poznejte průvodce
Kateřina Novotná Hypotéky Brno Poznejte průvodce
Tomáš Salák Nemovitosti Brno Poznejte průvodce
Petr Vysoký Nemovitosti Brno Poznejte průvodce
Michal Tretter Nemovitosti Brno Poznejte průvodce
Reference
Michal Koch
Dobrý den pane Almášy, ještě jednou Vám chci poděkovat za profesionální přístup a perfektní jednání. S člověkem jako jste Vy je radost jednat. Pokud bubu v budoucnu něco řešit, určitě se na Vás znovu obrátím a velice rád Vás doporučím svým známým. Přeji hezký den. S pozdravem Michal Koch
27. 09. 2021
Margarita Ostromogolskaya
Hello I want to recommend Katerina Novotna not only as a highly professional and accurate specialist but also as a very nice and patient person. I recently was buying a property in Brno and assisted me on the process helping at each step. And given that I am a foreigner with not so high level on Czech it was extremely helpful tha Katerina speaks English perfectly. Thank you Margarita
12. 07. 2021
Martin Svoboda
Společně s přítelkyní jsme byli jak s Vámi tak se službami, které jste poskytl maximálně spokojeni. Líbilo se nám rychlé a profesionální jednání související jednak s nafocením bytu ale i s následnou inzercí. Navíc Vaše zkušenosti a znalosti v oboru nám pomohly k mnohem vyšší prodejní cenně, než kterou jsme byli ochotni podstoupit. Jsme velice rádi, že jste nám byl doporučen a moc si spolupráci s Vámi vážíme. Ještě jednou děkujeme za celý obchod.
28. 06. 2021
Pavlína Petrová
Koupě nemovitosti s využitím úvěru je nepochybně stresující a náročná záležitost, ale díky spolupráci s panem Almášym proběhl celý proces rychle a bez problémů. Velmi milé a vstřícné jednání, profesionální přístup a naprostá spokojenost s výsledkem - rozhodně doporučuji!
11. 06. 2021
Piotr Aleszczyk
Pan Mirosław Almasy je profesionál, který přesně ví, co dělá. Díky němu byl nákup domu mnohem snazší a díky jeho odhodlání máme dům včas. Bravo. Doufám, že jeho zákaznický servis bude oceněn, protože je vynikající
07. 06. 2021
Lenka Blaštíková
Hezký den pane Vernere, požádala jsem pana Petra Vysokého o kontakt na jeho nadřízeného, jelikož bych chtěla touto formou Petrovi poděkovat za vše, co pro prodej mého bytu na Červeném kopci v Brně udělal. Prodávala jsem na této adrese přes jiné realitní kanceláře dalších 10 bytů a tudíž jsem si nemohla nevšimnou obrovského rozdílu ve způsobu prodeje, který realizoval pan Vysoký a těmi ostatními. Nejzásadnější rozdíl byl v návrhu realizace prezentace, která byla profesionální, vše fungovalo, tak jak bylo domluveno a výsledek byl skvělý. Cokoli bylo potřeba doladit po technické stránce, pan Vysoký na nic nečekal a zařídil to osobně např. tím, že zajel koupit do Hornbachu žárovky, potřebné baterie do snímacích čidel. Osobně přimontoval nový lustr, který prostor zvýraznil a celkově byl při připravě nemovitosti k prodeji velmi akční a nápaditý. Velmi mě mrzí, že jsem pana Vysokého poznala až při prodeji posledního bytu, jelikož spolupráce s ním byla absolutně profesionální a precizní. V případě prodeje dalších nemovitostí počítám s Petrem, jelikož je to člověk na pravém místě. Ještě jednou děkuji Bidli a Petrovi. S pozdravem Lenka B.
11. 05. 2021
Petr Souček
Dobrý den chtěl bych poděkovat za práci,kterou pro mne odvedl pan Vysoký z kanceláře v Brně na ul. Hybešova.Postaral se mi o prodej nemovitosti.Byl jsem spokojen,vše spojené s prodejem vyřídil,poradil a hlevně vše dotáhnul do úspěšného konce.Ještě jednou děkuji,rád Vás doporučím.
03. 05. 2021
Jaroslav Keprt
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za prodej pozemku v Rozstání.S Vaším jednáním a vystupováním jsme byli velice spokojeni.Zvláště s informacemi ohledně prodeje , které jste nám rychle jak telefonicky tak i emailem předával.Pokud budeme prodávat některou z nemovitostí určitě využijeme Vaše služby. Ještě jednou moc děkuje za zprostředkování prodeje. Přeji pěkný den.
30. 04. 2021
Erika Krupová
Dobrý den, ráda bych těmito slovy vyjádřila poděkování a řekněme ocenění, paní Kateřině Novotné, ze společnosti Bidli. Byla mi doporučena jako neobyčejně pečlivý, vzdělaný a příjemný člověk, na kterého se mohu obrátit s refinancováním hypotéky. Toto doporučení mohu jen potvrdit. Paní Novotná je velmi příjemný a profesionální člověk. Pečlivě zvážila každou možnost, která by v mém případě mohla být vhodná, s trpělivostí a laskavostí mě provedla složitým světem hypoték a financí celkově, všechno se mnou důkladně prodiskutovala, a tím se dostávám k tomu, že mi skvěle poradila a pomohla daleko nad rámec její práce. Spolupráci s paní Novotnou mohu jen doporučit a já osobně se na ni obrátím kdykoli znovu, stejně tak, jako ji mohu s klidným srdcem doporučit všem ostatní, kteří potřebují vyřešit svoje bydlení.
17. 03. 2021
Jakub Doležal
I když jsem nakonec nevyužil služby této společnosti, musim aspoň pochvalit jednání s panem Almášym ohledně úvěru. Slušny a příjemný člověk, do ničeho mě nenutil.
05. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím