Bidli je nejrozsáhlejší projekt v České republice poskytující bydlení. Unikátní projekt zaměřený na komplexnost a ucelenost nabídky a skvělý tým lidí, který jej tvoří. - Jiří Lejnar, generální ředitel společnosti Bidli.


 

Jiří Lejnar: Bidli je náš společný sen

 

Příběh Bidli začíná v prvním pražském Hypocentru Modré pyramidy, které jsem roku 2003 zakládal, a proto i dodnes je Modrá pyramida partnerem financování klientů Bidli a nabídka úvěrů Hypocenter součástí služeb pro naše zákazníky. Naše strategická spolupráce mezi skupinou Komerční banky umožňuje našim klientům získat i rozsáhlejší nabídky nemovitostí. Hypocentra Modré pyramidy jsou jedním ze tří prodejních kanálů Modré pyramidy. Poradci se specializují zejména na úvěry na bydlení a své služby nabízí se skupinou Bidli společně.

 

S námi budete bezpečně bydlet podle vašich přání

 

Na pobočkách i v terénu, na prohlídkách nemovitostí, naši průvodci vám poradí nejen s nákupem, výstavbou nebo prodejem nemovitosti, ale i optimální variantou financování bydlení. Pomohou vám vybavit nemovitost nábytkem. Navrhnou vám interiér a zajistí v rámci výstavby všechna potřebná povolení. Navíc získáte právní servis. Zkrátka s námi budete bezpečně bydlet podle vašich přání.

- Jsme druhou nejsilnější realitní kanceláří v České republice.
- Patříme mezi 10 nejúspěšnějších firem dodávajících nízkoenergetické domy.
- Máme 6% podíl v hypotečních úvěrech.
- Dodáváme interiéry, energie, finanční produkty.

Bidli je náš společný splněný sen, kde nabízíme komplexní nabídku bydlení. Produkty nezprostředkováváme od jiných firem, my je vytváříme a proto svým službách bezmezně důvěřujeme. Neposíláme naše klienty do realitních kanceláří, my jí přímo jsme. Nenabízíme nějaké zedníky v okolí, máme vlastní stavební firmu. Sami vyrábíme a dodáváme interiéry. Nedoporučujeme nějaké energetické společnosti, my energie přímo dodáváme. Naší součástí jsou i finanční produkty, které provozuje přímo banka.

 

Neustále rosteme a za to jsme svým klientům vděční

 

Z nulových čísel jsme se postupně dostali až na současný obchodní výsledek. Nebyl rok, který by byl horší než předchozí, a to ani v jedné z komodit. Neustále rosteme a za to našim klientům moc děkujeme.

 

Přijďte se i vy podívat, jak změnit svůj život

 

Bidli je příběh vize, tvrdé práce a vynikající spolupráce všech našich kolegů. I proto se snažíme motivovat naše průvodce v závislosti na spokojenosti našich zákazníků. Spokojený zákazník je odrazem motivace našeho týmu. I když většina firem na trhu zabývající se jen prodejem nemovitostí nebo finančních produktů zažívá nelehké doby, právě díky rozsáhlosti naší nabídky a postupné orientaci na naše vlastní produkty, jako development, stavby, interiéry a energie, dokážeme plnit sny nejen našim klientům, ale i celému pracovnímu týmu.

- Postupně rekonstruujeme pobočky.
- Máme netradiční automobilovou flotilu.
- Naši kolegové mají zdarma připravené snídaně ve vybraných pobočkách.
- Pro naše děti pořádáme dotované společné dětské tábory.
- Zdarma vyučujeme hlavní světové jazyky.
- Vzděláváme se v soft-skills, produktech, obchodních dovednostech a osobním marketingu.
- Staráme se společně o to, aby všichni měli neustále dostatek zdrojů.
- Komunikujeme v rámci PR v médiích.
- Naše výrobní prostory vybavujeme novými technologiemi.

Přijďte se i vy podívat, jak vám dokážeme změnit váš život, jako klient nebo naše nová posila týmu.

Autor

Lejnar Jiří
Předseda představenstva a výkonný ředitel

Používáme cookies!

Tyto stránky používají a ukládají soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro jejich správné fungování (tzv. technické cookies). Dále tyto stránky využívají marketingové a analytické cookies pro zkvalitnění našich služeb a přizpůsobení zobrazovaného obsahu. Pro jejich využití je nutný Váš souhlas. Více informací o cookies.