Manifesto

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Cesta za jeho splněním je ale mnohdy komplikovaná, plná překážek a težkých rozhodnutí.

Rozhodli jsme se to změnit. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domů, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak bydlet se vším všudy.

Stávají se z nás průvodci na cestě za novým domovem. Průvodci, kteří jsou pro své klienty spíše rodinným známým, který pomáhá splnit společný sen. Průvodci, díky kterým je těžký a komplikovaný proces hračka. Průvodci, díky kterým jde vše plynule a jednoduše. Průvodci, kteří myslí za své klienty dopředu a hledají pro ně komplexní a úsporné řešení přesně podle jejich potřeb. Přímočarost a chytrost s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým "i" v našem názvu - právě proto říkáme: Bidli - se vším všudy.

Příběh Bidli

2003

Historie sahá až do roku 2003, kdy Jiří Lejnar začíná ve 25 letech s pár spolužáky a nadšenci budovat v pražském Zálesí na zelené louce pobočku Modré Pyramidy. Nezáleželo na podmínkách, v jakých se začínalo. Z původně nulové oblastní kanceláře Modré pyramidy se postupně budovalo Centrum pro bydlení, které se o rok později stalo nejúspěšnější pobočkou Modré pyramidy a od roku 2005 začalo užívat značku Hypocentrum. Už v tomto roce k nám přichází ti, kteří s námi budou dodnes, a to jak v obchodních pozicích, tak v managementu.

2008

Roku 2008 se Hypocentrum přestěhovalo na Jindřišskou ulici na Praze 1, kde se kromě úvěrových produktů nabízelo vše kolem pořízení bytů, domů a pozemků, a kde dodnes je sídlo naší firmy. Za první rok na Jindřišské jsme s našimi klienty uzavřeli úvěrové smlouvy v celkovém objemu 2,1 miliard korun. Takový úspěch nás motivoval natolik, že od té doby nebyl žádný z předchozích roků obchodně horší než ten předchozí.

2010

V roce 2010 vznikla RSH realitní společnost. Ve skupině RSH následovala založení a provoz dalších společností: stavební společnost, poradenská firma, energetická firma a finanční společnost, dokonce i realizace vlastních developerských projektů pod vedením Romana Weisera. Navíc jsme začali expandovat z Prahy i do regionů.

2016

Nebudeme již jen nemovitosti prodávat a financovat, ale i stavět. Zahajujeme činnost firmy RSH stavební společnost, a.s. Máme halu na prefabrikaci panelů a začínáme našim klientům dodávat dřevostavby. Vykupujeme první lokalitu k zástavbě v rámci budoucího developmentu v Libři u Prahy. Development v Bidli vede Roman Weiser. Představujeme první verzi mobilní aplikace pro naše pracovníky.

2017

V roce 2017 činil objem zprostředkovaných smluv pro Modrou pyramidu dokonce 8,8 miliard. Postupně vznikaly další pobočky, spolupracující firmy a nápady, do kterých jsme se chtěli pustit. Také vzniká energetická firma RSH - energie, a.s. Jsme nejen zprostředkovatelem, ale i dodavatelem energií. Naši klienti mohou elektřinu a plyn odebírat přímo od nás.

2018

V lednu 2018 se připojují noví realitní makléři a manažeři, kteří přešli z realitní kanceláře Reality IQ, která svoji činnost ukončila. Ředitelem realitní kanceláře Bidli se stává Ondřej Mašín. Vytvořili jsme společně realitní dvojku na českém trhu.

Od února 2018 mění RSH skupina název na Bidli holding, a.s., stejně se na Bidli přejmenovávají všechny dceřiné společnosti RSH. Celá skupina Bidli v partnerství primárně s Modrou pyramidou a KB skupinou zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí, financuje bydlení, staví domy, dodává energii, vyrábí interiéry. Financování mohou klienti řešit ve všech bankovních a pojišťovacích institucích.

Výrazně posiluje finanční poradenství, které již dnes není prezentováno jen hypotečními poradci registrovanými pod Modrou pyramidou, ale i finančně poradenskou skupinou Bidli poradenství, která vznikla personálním převodem pobočkové sítě Chytrého Honzy do Bidli holdingu roku 2018 a připojením finančních poradců registrovaných v Broker Trustu.

Aby toho nebylo v tomto roce málo, představujeme další nové produkty:

  • — produkt družstevního bydlení jako alternativu financování nemovitosti
  • Investiční fond Bidli
  • — rozšiřujeme nabídku finančních produktů skupiny KB o produkty všech bank a pojišťoven na trhu

Snažíme se naše produkty digitalizovat, podepisujeme smlouvy s klienty elektronicky formou biometru na tabletech a signpadech.

2019

V lednu 2019 posiluje Bidli v oblasti designu a homestagingu. Bidli holding kupuje společnost JR staging Jany Ondrejkové a zakládá firmu Bidli design, která má na starosti přípravu nemovitostí k prodeji a designové služby pro kupující klienty.

V únoru 2019 vzniká obchodní značka Bidli interiéry specializující se na výrobu nábytku a kuchyní. Našimi hlavními výhodami je česká výroba a špičkové výrobní technologie.

V červenci nastupuje naše nová kolegyně Michaela Kakos do managementu Hypocenter. Po 5 leté praxi v ČMSS, kde svěřený region dostala z posledních pozic na třetí nejlepší region v České republice. Michaela se stává novým ředitelem Hypocenter. Díky svým mnohaletým zkušenostem a cílevědomosti plnit sny ostatním, dokáže měnit průměrné jednotlivce ve špičkové poradce a manažery.

Na podzim vzniká v Bidli nová platforma www.pozemkysgaranci.cz, která pomůže našim klientům s orientací v džungli stavebních pozemků. Dokážeme pomoct získat patřičná povolení a opatřujeme pozemky certifikátem, aby klient věděl, jestli na pozemku může skutečně stavět.

2020

Tohoto roku zahajuje činnost divize Bidli technologie a instalujeme první fotovoltaické elektrárny.

Smlouvy podepisujeme již nejen biometricky, ale i na dálku pomocí SMS, což se nám vyplácí hlavně v realitní praxi.

2021

Vzniká investiční skupina BIG Capital.

Startujeme divizi Bidli import a Bidli auto ve spolupráci s čínskými automobilkami.

2022

Výhradní zastoupení technologické společnosti LENERCOM - jedné z největších čínských technologických společností s více než 20letou historií, která se specializuje na vývoj a výrobu zařízení pro skladování a využití energií pro soukromý i průmyslový sektor.

Zahajuje činnost nová finančně poradenská společnost Bidli finance a poradenství, s.r.o., která zastřešuje a zjednodušuje kompletní poskytování finančně poradenských služeb našim klientům.

Spouštíme pro klienty Klientskou zónu, kde mají všechny produkty na jednom místě.

Získáváme obchodní zastoupení čínských výrobců bateriových úložišť a střídačů pro Českou republiku.

2023

Vykupujeme první lokalitu pro výstavbu investiční solární elektrárny.

Klientská zóna v provozu i jako mobilní aplikace.

Do produktové nabídky úvěrových služeb zařazujeme úvěry pro firmy.

Připravili jsme produkt Prodej zelené energie pro klienty, kteří nemají v plánu financovat vlastní solární elektrárnu.

2024

Spouštíme pro klienty tarif Chytrý SPOT.

Spouštíme mobilní aplikaci Bidli technologie.

546 Tolik našich průvodců je vám k dispozici.
106.6 mld. V objemu úvěrových smluv od roku 2003.
11607 Prodaných nemovitostí od roku 2010.
21 let Působení na českém trhu.
Lejnar Jiří
Předseda představenstva a výkonný ředitel
Bidli holding

Bidli je nejrozsáhlejší projekt v České republice poskytující bydlení. Je to splněný sen o komplexní ucelené nabídce a skvělém týmu lidí, který jej tvoří. Přijďte se i vy podívat, jak změnit váš život, a to jako klient nebo i posila do naší party.

Weiser Roman
Ředitel developmentu a staveb
Bidli holding

Již od roku 1993, kdy jsem začal působit v realitách, jsem cítil potřebu poskytnout klientovi komplexní službu, která jej provede řešením bydlení od A do Z, aniž by klient musel cokoliv řešit sám. V Bidli jsem svou dlouhodobou vizi naplnil a bezpečně vím, že naše služba je v rámci realitního trhu v ČR tou nejrozsáhlejší a nejkomplexnější.

Klimeschová Dana
Člen představenstva a finanční ředitel
Bidli holding

Rozvoj naší firmy neprobíhá jen v oblasti poskytovaných služeb, ale také v pracovním prostředí. Je to projekt, který nikdy nekončí a vždy překvapí. Stejně tak vnímám svůj život, proto jsem součástí Bidli.

Malečková Pařízková Martina
Ředitelka Bidli finance a předseda dozorčí rady
Bidli holding

BIDLI je můj život. Byla jsem u jeho vzniku, jeho postupného budování do dnešní podoby a jsem na to hrdá. BIDLI jednoduše doma, je komplexní služba pro klienta a své pracovní zkušenosti, které jsem posbírala během celého vývoje a budování tohoto brandu, předávám do svého regionu, který považuji za jeden z nejúspěšnějších v rámci celého projektu a patří jim moje poklona s jakým zapálením a výsledky dále posilujeme značku BIDLI, jehož jsme všichni součástí.

Kakos Michaela
Ředitelka Bidli finance a poradenství
Hypocentrum

Nejvíce mě naplňuje, když vidím, jak se mým kolegům a klientům mění životy a plní sny. To je mým hlavním cílem. Se svým týmem klientům pomáhám získat jejich vysněné bydlení!

Křížová Marie
HR manažerka
Bidli holding

Za každým naším průvodcem i klientem je životní příběh, na kterém nám záleží. Diky BIDLI mám jistotu, že pro ně máme zajištěné veškeré portfolio služeb, které jim život maximálně ulehčí a dovede k jejich vysněným cílům.

Kroupa Lukáš
Marketing manažer
Bidli holding

V realitách, developmentu a marketingu funguji úspěšně už přes 12 let. Bidli je další výzva, kterou jsem v roce 2018 s radostí přijal. Bidli je myšlenka, cesta a koncepce, v kterou věřím. Různorodost práce, lidí a služeb je to, co mě tady baví nejvíce. Chci, aby naši klienti, průvodci i ostatní kolegové v Bidli značku vnímali jako silnou a důvěryhodnou, věřili v nás a věřili v naše služby.

Mašín Ondřej
Výkonný ředitel Bidli reality
Nemovitosti

Realitní trh se dynamicky vyvíjí a s ním i závazek poskytovat kvalitní službu zákazníkům. Bidli vnímám jako významný krok, jak cestu k novému bydlení zrychlit a zpříjemnit.

Christ Miroslav
Ředitel obchodní sítě a investic
Bidli holding

Investicím se věnuji celý svůj profesní život a zároveň jsou mým koníčkem. Jsem proto šťastný za příležitost propojovat investory s našimi investičními projekty a dát jim tak možnost podílet se na úspěchu naší skupiny.

Süttö Marián
Obchodní ředitel
Bidli holding

Je mi ctí být součástí skupiny BIDLI - spoluvytvářet tak prostředí, kde se setkávají tradiční hodnoty s profesionalitou a proklientským přístupem.

Šolín Michael
Marketingový ředitel
Bidli holding

Jsem hrdý na to, že mohu být součástí společnosti Bidli, kterou vnímám jako jednu z nejvíce dynamických firem na trhu. Díky komplexní nabídce jsme plnohodnotným partnerem pro klienty na cestě za jejich vysněným bydlením a finanční stabilitou.

Fürst Radek
Manažer družstevního bydlení
Bidli holding

Bydlení je základní lidská potřeba a já jsem rád, že ho můžeme zpřístupnit co největší skupině.

Levínský Karel
Obchodní manažer pro bytové domy
Bidli technologie pro bytové domy

.

Mrázek Jan
Regionální manažer
Bidli technologie pro rodinné domy

.

Kakos Jan
Obchodní manažer Čechy
Bidli technologie pro rodinné domy

.

Alvarez Lukáš
Obchodní ředitel Bidli energie
Bidli energie

.

Dancáková Ivana
Provozní ředitel Bidli Technologie a Energie
Bidli energie a Bidli technologie

.

Kňažík Ondřej
Ředitel Call Centra
Bidli holding

Na Bidli si nejvíce cením neutuchající snahy přicházet s novými a inovativními řešeními. Každý kolega dělá maximum, aby bylo Bidli vždy o krok napřed. Je mi ctí, že jsem součástí této dynamické společnosti, ve které není nic nemožné.

Malečková Pařízková RŘ Martina
Regionální ředitelka Tým I.
Bidli holding

BIDLI je můj život. Byla jsem u jeho vzniku, jeho postupného budování do dnešní podoby a jsem na to hrdá. BIDLI jednoduše doma, je komplexní služba pro klienta a své pracovní zkušenosti, které jsem posbírala během celého vývoje a budování tohoto brandu, předávám do svého regionu, který považuji za jeden z nejúspěšnějších v rámci celého projektu a patří jim moje poklona s jakým zapálením a výsledky dále posilujeme značku BIDLI, jehož jsme všichni součástí.

Dítě Zápotocká Tereza
Regionální ředitel
Bidli holding

Jmenuji se Tereza a pracuji v oblasti financování a zajišťování bydlení od roku 2003. Pro své klienty se snažím vymyslet, jak nejlépe zafinancovat jejich budoucí bydlení. Vždy zpracovávám daný případ tak, jako bych si dělala financování pro sebe. Svoji práci mám ráda a neuměla bych si představit, že bych dělala cokoliv jiného. Finance dělám po celou dobu u jedné společnosti, která se vyvinula z počtu 10 lidí na dnešních více jak 300 kolegů.

Leitnerová Lucie
Regionální ředitel Praha III.
Bidli holding

Ve svém oboru působím od roku 2007 a v Bidli vedu tým odborníků v oblasti bydlení. Snažíme se vždy klientům poskytovat ty nejlepší služby a chceme, aby se u nás klienti cítili vždy výjimečně. Klienta provádíme celým procesem pořízení nového bydlení tak, aby měl zajištěny veškeré potřebné kroky, které se s pořízením nového domova pojí a aby celý proces byl pro něj co nejjednodušší a nejpříjemnější. Zakládám si na individuálním přístupu a spokojený klient je pro mne a můj tým tou nejlepší vizitkou.

Řiha Petr
Regionální ředitel Jihomoravského kraje
Bidli holding

Financovat nemovitost pomáhám klientům od roku 2000, již jsem tedy dosáhl v této činnosti plnoletosti 😊 Dnes to v BIDLI již není jen financování, ale komplexní služba v cestě za vysněnou nemovitostí. Vždy si rád najdu čas na zapracování do role průvodce, nebo vás provedu cestou k bydlení.

Gazdík Martin
Regionální ředitel
Bidli holding

Financování bydlení a dalším souvisejícím službám se věnuji v Bidli od roku 2015. Vedu tým specialistů v jednotlivých oborech a největším zadostiučiněním pro mě je pozorovat, jak se z nováčka stane úspěšný obchodník. Mám samozřejmě také radost, když si klienti s naší pomocí splní svůj sen o bydlení.

Wünsch Petr
Regionální ředitel Severomoravského kraje
Bidli holding

Ve financích působím od roku 2007, kdy jsem jako student vysoké školy hledal obor, kde bych mohl uplatnit to, co mě baví. Mám rád výzvy a komplexní služby, proto buduji tým stejně přemýšlejících kolegů.

Hanousek Michael
Regionální ředitel
Bidli holding
Podaný Pavel
Regionální ředitel
Bidli holding

Používáme cookies!

Tyto stránky používají a ukládají soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro jejich správné fungování (tzv. technické cookies). Dále tyto stránky využívají marketingové a analytické cookies pro zkvalitnění našich služeb a přizpůsobení zobrazovaného obsahu. Pro jejich využití je nutný Váš souhlas. Více informací o cookies.