Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.

Hypoteční kalkulačka s porovnáním bank

Pokud byste chtěli zvolit produkt na koupi nové nemovitosti bez hypotéky a financující banky s dokládáním příjmu, kontaktujte nás zde.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 6.39% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 6.39 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 18 746 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 6.39 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 6.39 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 18 746 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 3.305 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 13 147 Kč

Jak to u nás probíhá?

Spotřebitelský úvěr

Každý z nás někdy potřebuje v domácnosti něco opravit, vylepšit nebo si pořídit nové vybavení. Čerpejte spotřebitelský úvěr bez zajištění k financování Vaší rekonstrukce nebo nákupu za výhodnou úrokovou sazbu od BIDLI.

Rekonstrukce
kuchyně
Zateplení
fasády
Nová
střecha
Fotovoltaická
elektrárna
Nové
auto
AKČNÍ
NABÍDKA
Úvěry bez zajištění u nás najdete za podobné sazby jako sazby hypotečních úvěrů. Např. úvěr na 500.000 Kč se sazbou 6,59 % p.a. a splátkou 3.767,- Kč. Tato akce platí do konce letních prázdnin 2022.

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Bidli mezaninové financování Krátkodobé až střednědobé financování podnikatelského záměru na dobu až 5 let zajištěné nemovitostí ze zdrojů Bidli, které je často našimi klienty využíváno i jako navýšení vlastních zdrojů pro získání bankovního úvěru.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Blog

Jsme vašimi průvodci

Reference
Petr Sýkora
S Michalem řešíme finance i pojistky již delší dobu a vždy mi pomohl vybrat nejvýhodnější nabídku nebo možnosti. Kdykoli se na něj můžu obrátit, aby mi pomohl a jsem s ním nad míru spokojen. Všem můžu Michala Dluhoše doporučit.
01. 12. 2022
Tomáš Koleník
Dříve jsem býval k různým finančním poradcům celkem skeptický. Co mi kdo má povídat do mých peněz ? Když jsem si zakládal účet v bance, tak mi paní za stolkem nabízela hypotéku, půjčku, stavebko, pojištění učtu, pojištění sebe sama, pojištění auta, prostě vše. Problém byl v tom, že ten stejný produkt nabízela stovkám dalších. Když jsem narazil na Kamila tak to bylo jiné. Kamil mi doporučí co si pojistit, jak se nepojistit, kdy se vyplatí spořit, kdy se vyplatí utrácet, řekne, kde dostanu nejvýhodněji peníze, do čeho investovat, s jakou firmou realizovat. Když něco zařídí, tak se zajímá, jestli vše probíhá jak má. Kdybych na Kamila narazil dřiv, tak si ušetřím spoustu starostí. Když ve financích nevím, tak se zeptám Kamila, když vím, tak se zeptám Kamila, protože to ví líp...
30. 11. 2022
Dušan KoŘÍnek
Dobrý den. S prací paní Davidové jsem spokojen, je komunikativní, vše probíhalo v klidu a v pohodě.
30. 11. 2022
Pavel Mikušec
Pana Němčeka znám už od roku 2014 a za těch 8 let mi opravdu už hodně pomohl s nejrůznějšími finančními potřebami, počínaje refinancováním hypotéky, přes různé analýzy jak a kde ušetřit, až k doporučení, kde bezpečně investovat a proč. Kdykoliv jsem na jeho radu dal, nikdy jsem takového rozhodnutí nelitoval. Je to profík s lidským přístupem, kterého můžu bez obav každému doporučit.
29. 11. 2022
Gabriela Zapletalová
Kamil je velice svědomitý, milý, ochotný. Dělá nám poradce už téměř 12let a ještě jsem se u něj nesetkala s tím, že by špatně poradil. Já i manžel jsme s Kamilem velmi spokojení. Během let jsem nepoznala lepšího poradce než je Kamil a že jich před ním bylo. U nás číslo jedna 👍jen tak dál.
25. 11. 2022
Martina Debelková
Zdravím všechny čtenáře tohoto profilu. Paní Lidušku po dlouhodobější spolupráci mohu doporučit všemi deseti. Je neskutečně sympatická, ochotná a pracovitá. Kdykoliv jsem napsala nebo zavolala se sebe-hloupějším dotazem, pohotově zareagovala a doporučila pro mě opravdu to nejlepší. Neskutečná osoba na správném místě. Liduško, děkuji za všechno.
23. 11. 2022
Iva Fujtíková
Vyzkoušeli jsme již mnoho různých poradců, ale až paní Davidová nám našla nejvýhodnější řešení přímo na míru, takže díky ní máme vysněný dům. Od té doby jsme ji o pomoc žádali ještě několikrát a vždy budeme, protože víme, ze se na ni dá 100% spolehnout, vše vyřídí rychle, ochotně a spolupráce a ní je za všech okolností příjemná a milá.
21. 11. 2022
Marta Bekeová
Ráda bych vyzdvihla kvality finanční poradkyně paní Jemalové. Je to člověk na pravém místě, který se věnuje klientům velmi empaticky. Vždy najde nejlepší možnou cestu, vytvoří vhodné nabídky a reaguje na individuální potřeby klienta. Je ochotná přijet i domů, když si klient nedokáže poradit s elektronickými podpisy, osobně vytvoří nabídku a hledá nejlepší možnou cestu ve prospěch klienta. Na žádost reaguje okamžitě a velmi osobně. Její pracovní nasazení je bezchybné, velmi lidské a profesionální. Jsem ráda, že se na ni můžu vždy obrátit, její služby jistě budu využívat i do budoucna. Marta Bekeová
19. 11. 2022
Pavel Chalupa
S paní Landorovou řeším delší dobu veškeré své finance a pojistky. Mohu jí každému vřele doporučit pro její profesionální a velice lidský přístup, všechno vysvětlí a zařídí. Opravdu člověk na svém místě, který si vždy najde čas a najde tu nejlepší možnou variantu pro mé potřeby.
18. 11. 2022
Marta Pranjićová
Na paní Landorovou jsem dostala doporučení od mého syna a jsem ráda, že své finance řeším právě s ní. Pomohla mi vyřešit má stavební spoření, všechna má pojištění i investice. Díky ní, mám ve svých financích pořádek a dokonce ušetřím více peněz i s lepším zhodnocením.
16. 11. 2022