Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 1.99% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 0.005 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 8 340 Kč

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Eva Havelková
Pan Čerych mi sjednal výhodný refinanc hypotéky, ačkoliv musel zdolat několik překážek daných mojí současnou finanční situací. Ve stávající bance nedokázali a hlavně ani neměli zájem mi pomoci. Jsem ráda, že všechno zařídil, oběhal, zjistil a zajistil. Touto cestou mu ještě jednou moc děkuji.
09. 04. 2021
Šárka Ocásková
Lucie mi pomohla nejen při výběru produktu pro financování bytu, ale i v rámci celého procesu sjednání hypotéky. Děkuji za její odborné a srozumitelné vysvětlení a podporu v případě dotazů, komunikaci s katastrem a dalšími subjekty při vyřizování hypotéky.
08. 04. 2021
Monika Císařová
S ohledem na dlouhodobou spolupráci Vás můžu jedině doporučit, vždy jste nám dobře poradil a pomohl vybrat ideální řešení pro naše potřeby. Vždy Vás ráda doporučím dále svým známým a přátelům. Vaše profesionalita napříč finančním trhem se už mnohokrát projevila jako dobrá volba. S pozdravem, Monika Císařová
08. 04. 2021
Václav Neumann
Lucie Grisová nám pomohla vyřídit hypoteční úvěr s velmi komplikovaným pozadím. Opravdu oceňuji její ochotu poradit, velkou angažovanost a prakticky nepřetržitou dostupnost pro naše dotazy. Takto si představuji profesionální a lidské jednání v jedné osobě. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit.
07. 04. 2021
Filip Kašpárek
Dobrý den, Chtěl bych velmi ocenit Vaši kolegyni Denisu Kuchtovou. Spolupráce s ní je na velmi vysoké úrovni, paní Kuchtová vždy řeší požadavky okamžitě a s mou maximální spokojeností. V dané problematice je znalá a dokáže poradit s jakýmkoliv problémem. Vždy se snaží najít to nejlepší pro klienta a poskytnout mu maximální možnou podporu. Její spolupráce s realitním makléřem při koupi bytu byla příkladná a pokud nebyla bezpodmínečně nutná má přítomnost, řešili vše beze mě a bezproblémově. Byl bych rád kdyby paní Kuchtová byla oceněna a společnost Bidli si ji vážila, jelikož takovýchto odborníků s lidským přístupem není mnoho. Děkuji za Váš čas a přeji pěkný den S pozdravem, Filip Kašpárek
07. 04. 2021
Viktor Karas
Rádi bychom popsali práci pána Romana Fürste. S manželkou jsme měli od poradce z Partners nastavené životní pojištění, takže jsme mu dlouho nevěnovali pozornost. Po prvé jsme se s pánem Fürstem potkali zhruba před rokem, kdy nám bylo nabídnuto, že můžeme společně podívat na naše stávající smlouvy a pojištění. Jsme moc rádi, že jsme schůzku přijali, protože jsme zjistili, že vše může být lepší a my zajištěnější. Dnes již máme nové, mnohem výhodnější životní pojištění, kde nám pán Fürst vysvětlil, co je pro nás důležité a jak to nastavit v poměru cena=výkon. Taky nám poradil zahrnout do životního pojištění rovnou pojištění odpovědnosti v zaměstnání, což nám ušetřilo peníze a získali jsme tím i klid na duši. Taky nám bylo vysvětleno, že je lepší pojištění domácnosti a nemovitosti jako jeden balíček, tak jsme změnili taky stávající pojištění nemovitosti. Jsme rádi, že máme možnost komunikovat s člověkem, který se tomu rozumí a je schopný najít vždy to nejlepší řešení pro nás. Je důležité mít možnost probrat tyto věci s někým, kdo ví co dělá a spokojený klient je u něj na prvním místě. Děkujeme a dáváme 11 z 10 :)
07. 04. 2021
Lucie Christová
Šárko, tímto Vám mockrát děkuji za vyřízení financování koupě bytu. Díky Vám vše proběhlo rychle a snadno. Rovněž děkuji za Váš vždy milý, vstřícný až přátelský přístup. V oblasti financování jsem se s takovou ochotou a profesionalitou ještě nesetkala. Jste úžasná a strašně moc ráda jsem Vás poznala. Tisíckrát díky za pomoc ke splnění mého snu!!!
07. 04. 2021
Zdeňka Hančárová
S panem Martinem Korbou jsem byla velice spokojená. Skvělá spolupráce, hypotéku nám sjednal velmi rychle. Perfektní servis . Veškeré potíže nám pomohl vyřešit. Vždy rychle reagoval na jakékoli naše dotazy Profesionální vystupování a jednání. Mohu vřele doporučit.
07. 04. 2021
Martina Cupalová
Dobrý den pane Benáčku, za těch pár měsíců, co jsme s Vámi s partnerem v kontaktu, jsme spokojeni s Vaším jednáním vůči nám. Působíte profesionálně a zároveň sympaticky. Reagujete vstřícně, věcně a rychle. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme, ať se Vám nadále daří, jak v profesním, tak i v osobním životě. S pozdravem za nás oba M.C.
07. 04. 2021
Zuzana Jirkalová
Díky Tobě jsem získala hypotéku na byt, a mohu si splnit svůj sen o vlastním bydlení. Jsi skvělá poradkyně, na vše ohledně hypotéky, pojištění a všeho co k tomu patří. Dokážeš to vysvětlit co nejjednodušeji a velmi rychle vyřídit. Na nic jsem nemusela dlouho čekat. A toho jsem se nejvíce bála. Nemohla jsem se obrátit na lepšího poradce 😊 mockrát Ti za všechno děkuji. Jsi úžasná ❤️ Doporučuji každému, kdo si chce svůj sen o vlastním bydlení splnit.
06. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím