Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fond SICAV, a.s. nebo dluhopisů Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Podnikatelský úvěr Pomůže při startu začínajícím podnikatelům a firmám.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 1.99% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 0.005 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 8 340 Kč

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Margita Holečková
Chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat za Vaši ochotu, kterou jste projevila v době, kdy jsem sháněla pojištění svého nového auta. Protože je na trhu tolik pojišťoven, svěřila jsem se do rukou odborníkovi. A musím teda říct, že jste člověk na svém místě. Ať už svou odborností, profesionalitou nebo přístupem k práci. Ze schůzky jsem odcházela opravdu s dojmem, že mohu své auto nejen bezpečně zaparkovat, ale i cestovat bez obav, že se střetnu na cestě se zvěří, když pojedu k dceři na chatu. Když jsme potřebovali pojistit auto manžela, telefonní kontakt na Vás byl jasnou první volbou. Oba Vám velice děkujeme za vše co jste pro nás udělala. Vás i Vaši společnost BIDLI doporučujeme všem svým známým.
22. 01. 2021
Pavel Kuklík
Rád bych Vám touto cestou poděkoval, kdy jste mi pomohla s uzavřením úvěru od Buřinky od České stavební spořitelny. Díky tomuto jsem si mohl pořídit své vysněné bydlení, a to právě díky Vaší pomoci, které se velmi vážím. S uzavřením jakéhokoliv úvěru je vždy spjato mnoho neznámých, a to především pro lidi, kteří se v tom moc neorientují. V době uzavření úvěru jsem tápal v mnoha věcech. Díky Vaší vstřícnosti a vlídnému jednání jsem ovšem všemu dokázal porozumět a kdykoliv mám nějaký problém obracím se opět na Vás s jakýmkoliv dotazem. Ještě jednou Vám mockrát děkuji, a kdykoliv někdo z mých blízkých potřeboval poradit ohledně bydlení či jakýchkoliv rad vztahujících se k tomuto, odkazuji každého právě na Vás.
21. 01. 2021
Jiří Bernášek
Rád bych napsal kladnou recenzi na pana Ondřeje Hroneše. Zařizoval nám hypoteční úvěr a jeho přístup byl 100% profesionální, ale zároveň i lidský. Všechno nám do detailu vysvětlil, připravil papíry k podpisu a párkrát se s náma sešel u nás doma, takže jsme se nemuseli nikam trmácet, což bylo super. Velice mu děkujeme a s klidným svědomím ho můžeme doporučit všem ostatním klientům.
21. 01. 2021
Sandra Šťastná
Paní Vajdečková spolu s p. Hájkovou nám nejen vše krásně vysvětlily, také nám i pomohli zařídit veškeré dokumentace, které byly potřeba zařídit. Za vše ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji. Zcela profesionálně se mnou prošli smlouvy. A i když se tam naskytla nějaká ta překážka, se kterou se muselo pracovat, p. Vajdečková našla cestu jak dosáhnout cíle. Služeb paní Vajdečkové rozhodně využiji i v budoucnu. Ovšem přístup p. Vajdečkové a p. Hájkové je ojedinělý. Jsou naprosto spolehlivé, profesionální a přesto milé a vstřícné. Měla jsem pocit, že se zabývají pouze naší zakázkou, přestože vím, že mají práce víc než dost. A co je nejdůležitější? Jejich pracovní nasazení přineslo velmi rychle výsledky. Vím, že kdykoliv budu potřebovat ohledně něčeho poradit, tak vím, že mi stačí zvednout telefon a zavolat a vždy je mi na vše odpovězeno a rady od těchto úžasných pracovnic jsou pro mě nad zlato . S důvěrou se na ně v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu jejich služby doporučit
20. 01. 2021
Sandra Šťastná
Paní Hájková spolu s p. Vajdečkovou nám nejen vše krásně vysvětlily, také nám i pomohli zařídit veškeré dokumentace, které byly potřeba zařídit. Za vše ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji. Zcela profesionálně se mnou i prošli smlouvy. Ovšem přístup p. Hájkové a p. Vajdečkové je ojedinělý. Jsou naprosto spolehlivé, profesionální a přesto milé a vstřícné. Měla jsem pocit, že se zabývají pouze naší zakázkou, přestože vím, že mají práce víc než dost. A co je nejdůležitější? Jejich pracovní nasazení přineslo velmi rychle výsledky. Vím, že kdykoliv budu potřebovat ohledně něčeho poradit, tak vím, že mi stačí zvednout telefon a zavolat a vždy je mi na vše odpovězeno a rady od těchto úžasných pracovnic jsou pro mě nad zlato . S důvěrou se na ně v případě potřeby ráda opět obrátím a všem mohu jejich služby doporučit
20. 01. 2021
Barbora Valentová
Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za skvělou spolupráci. Jsem velmi ráda, že jste mne mou cestou za vysněným bydlením provedla právě vy s vaší kolegyní. Nikdy pro Vás nebylo nic problém. Vždy jste vše hned obratem zařídila a vím, že jste se opravdu snažila, abych já mohla být spokojená. Byla bych ráda, kdyby všichni pracovali tak, jako vy. Jsem moc ráda, že se nám společnými silami a s Vaší obrovskou pomocí povedlo dotáhnout tento obchod do konce. Zkrátka jsem s Vámi byla velice spokojená a určitě bych neváhala, kdybych Vás měla komukoli doporučit. Pevně věřím, že jsou s Vámi stejně spokojení i Vaši ostatní klienti.
20. 01. 2021
Lenka Hluchá
Ráda bych touto cestou chtěla vyjádřit kladné reference na pana Romana Kunce, který se mnou řešil možnosti nové hypotéky na koupi rodinného domu. Jeho profesionální přístup, lidskost, přehled v oblasti financí jsou velkým bonusem, kdy dokáže reagovat na jakýkoli dotaz či vyřešit problém. Hypotéku jsme nakonec zvládli vyjednat, i s velkým bonusem, kdy jsem nemusela prodávat byt a nyní ho můžu nabízet k pronájmu. Jednání s panem Kuncem je opravdu na velmi vysoké úrovni, kdy se člověk nemusí bát přijít s jakýmkoliv dotazem ohledně financí. Je super, že máte takového zaměstnance.
15. 01. 2021
Martin Urban
Chci Vám vyjádřit poděkování za skvěle odvedenou práci. Měla jste se mnou spoustu práce a to ještě nejsme u konce, nicméně Vaše pracovitost a píle dokázali naplnit mé potřeby a touhy. Věřím, že s Vaší trpělivostí to dotáhneme do zdárného konce a těším se na další spolupráci.
13. 01. 2021
Martin Formánek
S panem Culkou jsme se seznámili v roce 2017, kdy jsme kupovali nemovitost a on nám byl doporučen k vyřízení hypotéky. Koupě nemovitosti a získání hypotéky bylo dosti obtížné, u některých poradců přímo neřešitelné, až jediný pan Culka se ničeho nezalekl a s jeho odbornou pomocí jsme hypotéku získali a mohli tak provést koupi. Od té doby se pan Culka stal naším rodinným poradcem v řadě oblastí. Ať se jedná o finanční záležitosti, investice, pojištění majetku i osob, ve všech oborech je znalý. Jsme s ním velice spokojení. Vždy se na něj můžeme s čímkoliv obrátit a pokud se objeví něco čím ho zaskočíme, vždy je schopný daný požadavek vyřešit ochotně, rychle a k naší spokojenosti. Je to člověk velice sympatický, chápavý a obětavý. Jsme rádi, že jsme ho poznali a neměnili bychom. Rozhodně ho za naší rodinu doporučuji i ostatním.
11. 01. 2021
Lucie Melníková
Skvela spoluprace s Ing. Evou Gajdošovou, profesionalni servis, uprimna ochota a pomoc i nad ramec sluzeb. Velka spokojenost a mohu vrele doporucit!
07. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím