Chci fotovoltaiku

Fotovoltaické elektrárny

Jsme česká firma, která vznikla jako společný podnik Bidli se skupinou Insight Home, která má dvanáctiletou zkušeností tomto oboru a stovky spokojených klientů.

Nabízíme vám fotovoltaické elektrárny na klíč s dotací až 170.000 Kč, kterou vám garantujeme.

Získejte energetickou nezávislost, záložní zdroj v případě výpadku proudu a buďte šetrní k životnímu prostředí.
Ke každé fotovoltaické elektrárně nabízíme virtuální baterii Bidli POWER.

Proč Bidli elektrárny?

1

12 let zkušeností

Náš tým má za sebou více než dvanáct let zkušeností s pokročilými řešeními pro rodinné domy a průmysl a stovky spokojených klientů. Naše týmy prochází pravidelnými školeními a fotovoltaickou elektrárnu vám nainstalujeme během dvou dnů.

2

Životní prostředí

Záleží nám na našem životním prostředí a jeho udržitelnosti. Jedním z klíčů jak toho dosáhnout, je získávání elektrické energie pomocí fotovoltaických systémů a obnovitelných zdrojů. Klademe důraz na podporu ekologie a chceme podpořit energetickou soběstačnost domácností. Průměrná domácnost s naší fotovoltaickou elektrárnou zatíží naši planetu o 6 tun CO2.

3

Úspora

Nešetříte za energii, ale šetříte náklady na energii. Navíc v létě, kdy máte nadbytek energie, se nemusíte omezovat a můžete užívat například klimatizaci. Zvyšujete si tak komfort bydlení.

4

Realizace na klíč včetně zajištění dotace

Na místě objektivně posoudíme a navrhneme pro vás skutečně optimální a individuální řešení, odpovídající velikosti nemovitosti a spotřebě elektrické energie. Zajistíme celý projekt, včetně návrhu, projektové dokumentace, administrativy, financování, až po instalaci samotnou. Garantujeme vám dotaci až do výše 170.000 Kč, pakliže na ni máte nárok. Pokud ji nezískáte, vyplatíme vám ji z vlastních prostředků.

5

Nejnovější technologie

Dodáváme all-in-one modulární řešení od jednoho výrobce - světového leadera, čínsko-německé společnosti Alpha-ESS. Na tomto systému je provozováno v Česku více než 600 elektráren. Inteligentní Energy Managament System (EMS) je klíčem k maximální efektivitě a prodloužení životnosti baterií. EMS je součástí standardu dodávky na rozdíl od mnohých jiných FV systémů. Navíc, svoji výrobu můžete ovládat a sledovat z vašeho mobilního telefonu.

6

Špičkové parametry a virtuální baterie Bidli POWER

Blackout - u všech našich fotovoltaických systémů je k dispozici při výpadku elektřiny nouzový režim, který dodává potřebnou energii klíčovým spotřebičům rodinného domu po nezbytně nutnou dobu. 90 % akumulace - nainstalovanou kapacitu baterií využíváme z 90 %. Minimálně 30 let provozu - naše fotovoltaické elektrárny jsou navrženy na minimálně 30 let provozu. Ve spojení s naším produktem Bidli energie vám zajistíme, že veškerou přebytečnou energii vám uskladníme, a když ji potřebujete, tak vám ji dodáme.

7

Servis a údržba

Zajistíme vám dlouhodobý servis a údržbu. Jsme jediná společnost na českém trhu, která nabízí až 25letou záruku. S námi nebudete mít s vaší fotovoltaickou elektrárnu žádné starosti. Díky našemu vzdálenému přístupu monitorujeme provoz 24/7 a jsme schopni diagnostikovat případnou závadu ještě před tím, než se projeví.

8

Přehled v mobilní aplikaci

Aplikace v chytrém telefonu nebo na počítači zobrazuje podrobné statistiky v libovolném časovém úseku (denní, týdenní, měsíční, roční i celkovou od nainstalování systému). Díky aplikaci získáváte přehled o poměru využití vlastní energie a elektřiny z distribuční sítě a monitorujete nezávislost na dodavateli elektrické energie. V aplikaci můžete kdykoliv zjistit návratnost investice do fotovoltaického systému.

Spočítejte si úsporu
s fotovoltaickou elektrárnou Bidli

Uveďte Vaši roční spotřebu energie podle fakturace
KWh

Jak to u nás probíhá?

Naše řešení pro vás

1) Výkon fotovoltaického pole i akumulace elektřiny se může lišit tak, aby odpovídal podmínkám dotace Nová zelená úsporám a podmínkám instalace RD.
2) Konečná cena včetně 15 % DPH po odečtení odpovídající dotace. Výše dotace se může lišit v závislosti na konkrétních podmínkách i lokalitě rodinného domu. Moravskoslezský, Ústecký a Karlovarský kraj jsou zvýhodněny zvýšením dotačních částek o 10 % oproti standardním dotačním částkám.

Jak to funguje

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím