Chci prodat nemovitost

Nákup a prodej nemovitosti

Sen o vlastním šťastném a spokojeném domově má každý z nás. Cesta za jeho splněním je ale mnohdy komplikovaná, plná překážek a těžkých rozhodnutí. Stávají se z nás průvodci na cestě za novým domovem. Průvodci, kteří jsou pro své klienty spíše rodinným známým, který pomáhá splnit společný sen. Průvodci, díky kterým je těžký a komplikovaný proces hračka. Přímočarost a chytrost s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým "i" v našem názvu - právě proto říkáme Bidli - se vším všudy.

Proč nákup či prodej nemovitosti s Bidli?

Nabídněte nemovitost našim klientům

Naši klienti s předschválenými úvěry čekají na nové nemovitosti. Díky systému párování má u nás prodávající větší šanci urychlit prodej bytu, domu nebo pozemku.

1

Pokud hledáte, najdeme Vám nemovitost na míru

Nechte výběr nemovitosti na nás. Uzavřete s námi Dohodu o vyhledání. Podle předem vámi zadaných kritérií najdeme přesně to, co hledáte. Navíc levněji než je uvedeno na internetu. Obratem Vás pak kontaktujeme s termínem prohlídky. Vy si pak jen vyberete a ušetříte čas i peníze.

2

Poskytneme související právní služby

Spolupracujeme s renomovanou poradenskou společností ARROWS Advisory Group, která nám hlídá všechny právní záležitosti, abychom se my i naši klienti cítili v bezpečí.

3

Navrhneme nejvýhodnější financování

Najdeme pro Vás nejlepší a nejkratší cestu k financímna vaše bydlení. Navíc Vás zbavíme rizik spojenýchs financováním. Využijte naše úvěrové produkty, a to i pohotovostní formou (než si naleznete nemovitosti), a splňte si svůj sen o novém domovu. Vše potřebné zařídíme za Vás.

4

Nemovitost umíme i oddlužit nebo vykoupit

Život přináší různá úskalí. Pokud je vaše nemovitost zatížena finančním břemenem jako exekucí, či nebankovní půjčkou, oddlužíme ji. V případě, že chcete svou nemovitost prodat okamžitě, vykoupíme ji od Vás až do výše 80 % z její tržní ceny.

Jak to u nás probíhá?

Služby pro Vás a Váš nový dům

Pokud plánujete za utržené peníze nebo jejich část koupit jinou nemovitost, využijte náš produkt "dohoda o vyhledání", díky kterému Vám pomůžeme najít nemovitost přesně podle Vašich představ.

Pokud plánujete nejen prodávat, ale i kupovat nemovitost novou, zajistíme Vám díky našim průvodcům hypotékou nejvýhodnější financování nového domova. Doporučujeme vše řešit v rámci jedné služby a vyvarovat se tak maxima rizik.

Chtěli byste za utržené peníze z prodeje nemovitosti postavit dům? Umíme ho postavit přesně podle Vašich představ. Od zajištění pozemku přes samotnou výstavbu až po dokončení posledního detailu na domě.

Uvažujete, kam investovat peníze z prodeje nemovitosti? Investujte s námi tam, kde to dobře známe a získejte možnost zhodnotit své peníze s výnosem až 6,5% ročně.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v nové nemovitosti cítili opravdu doma. Návrh nového interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chybí už jen se do nového domova přestěhovat. Bidli myslí i na to, že budete potřebovat pomoc s převozem věcí. Právě proto jsme tady. Stačí si objednat naše siláky a máte vyřešeno.

Co ještě umíme

Pozemky
s garancí

Koupě pozemku může být riziková investice, pokud nemáte zaručeně ověřené a kompletní informace. Nespoléhejte se na povrchní informace uvedené v inzerci na realitních serverech. Vyhněte se budoucím komplikacím a případným finančním ztrátám. Naše služby šetří Vaše peníze.

Naši inspektoři nemovitostí mají odborné vzdělání stavebního směru, mnohaletou praxi, kvalitní a detailní metodiku pro odborné prověření nemovitosti.

Naše prověřené pozemky

Developerské
projekty

Jsou snadnou příležitostí, jak si pořídit bydlení vyšší kvality a standardů oproti nemovitostem, kde již bydlel někdo před Vámi. Nespornou výhodou je možnost ovlivnit její finální dispozici a vybavení. Nabízíme pouze vlastní projekty a projekty prověřených společností.

Naše nabídka developerských projektů

Výkupy a oddlužení

Výkup nemovitostí Proč čekat několik měsíců než se pro Vaši nemovitost najde ten "správný" kupec? Máte svou nemovitost zatíženou finančním brˇemenem? Vykoupíme Vaši nemovitost, zadluženou i nezadluženou.
Oddlužení nemovitosti Dostali jste se do finančních potížía hrozí Vám zabavení nemovitosti?

Zajistíme pro Vás vyplacení dluhů a společně tak zabráníme tomu, aby se exekutor zmocnil klíčů od Vašeho domu či bytu.
Záloha na kupní cenu Prodáváte nemovitost a potřebujete část peněz předem? Požádejte nás o tzv. "Zálohu na kupní cenu".

Jsme vašimi průvodci

Reference
Sabina Buraňová
Při hledání bytu k pronájmu v Mostě jsem využila služeb skupiny Bidli. Komunikovala jsem s paní Grimmovou, která provedla prohlídku bytu, následně vykomunikovala potřebné záležitosti s majitelem bytu. Po oboustranné domluvě proběhlo předání klíčů, podepsání smluv za přítomnosti paní Grimmové a majitele. Vše proběhlo v pořádku. Komunikace s paní Grimmovou byla rychlá a bezproblémová.
26. 01. 2022
Eva Mikulášová
Dobrý den pane Soshkin, ráda bych Vám poděkovala za profesionální, ale přesto milý a lidský přístup při prodeji naší nemovitosti. Velmi oceňuji Vaší vstřícnost a ochotu, vždy pohotově řešit můj jakýkoli dotaz a problém. Vás i realitní firmu Bidli mohu doporučit všem, kteří potřebují profesionální a spolehlivou pomoc s prodejem nemovitosti. Za mě 100 % spokojenost. Ještě jednou děkuji
25. 01. 2022
Jiří Martínek
S paní Ečerovou jsem byl spokojen. Po 4 letech se povedl pronájem velmi specifické komerční nemovitosti, klienti se hlásily, ale vzhledem k tomu, že to ve většině případech byla autodoprava, došlo by k poškození objektu. Paní Ečerové bych tímto chtěl velice poděkovat za pevné nervy a ochotu se tomu po dobu tak dlouhé doby věnovat. Velice lidský a osobitý přístup. Pevně věřím, že naše spolupráce tímto nekončí.
24. 01. 2022
Radek Hanzlíček
S pronájmem bytu jsem neměl žádné předešlé zkušenosti a nechtěl jsem nic podcenit, tak jsem raději oslovil odborníka z Bidli paní Grimmovou. Vše za mne zařídila k plné spokojenosti, od inzerátu, prohlídky se zájemci, nájemní smlouvy, až po zodpovězení spousty dotazů ze strany mé i nového nájemníka. Zprostředkování pronájmu proběhlo v naprostém pořádku, ušetřilo mi spoustu času a starostí. Kdybych jednou byt prodával, tak se na paní Grimmovou a Bidli zase obrátím.
24. 01. 2022
Lenka Jobová
S panem Mrázkem jsme spolupracovali při pronájmu bytu. S jeho službami jsme byli absolutně spokojení a určitě můžeme jedině doporučit. Zajímal se o naše požadavky a podmínky, za jakých chceme byt pronajímat, připravil veškerou inzerci a smluvní dokumentaci, zapracoval všechny naše připomínky, jednal se zájemci, organizoval prohlídky bytu a o všem nás obratem informoval. Nakonec zprostředkoval pronájem za částku, ve kterou jsme ani nedoufali, a nájemcům nabídl i ostatní služby včetně převodu energií tak, aby celý pronájem proběhl co nejpohodlněji pro obě strany. Pan Mrázek jedná profesionálně, je velmi flexibilní a spolehlivý, a pokud budeme opět potřebovat realitní služby, určitě se na něj znovu obrátíme.
24. 01. 2022
Klára Smetanová
Neuveritelne spokojena. Maximalni professionalita. Veskere me otazky a obavy vzdy s ochotou vcas zodpovezeny. Nachazela jsem se v casove tisni dum prodat a pan Horak to dokazal v kratke dobe za uzasnou cenu. Budu dale doporucovat! Dekuji.
21. 01. 2022
Ondřej Nevole
Děkujeme p. Ludmile Šťastné za skvělou spolupráci v koupi bytu. Vše vyřídila a přizpůsobila naším časovým podmínkám. Usměvavá, milá a vždy připravena jednat krok po kroku. Rádi se na Lidku obrátíme i v budoucnu.
20. 01. 2022
Petr Fürst
Spolupráce s Bidli, konkrétně s paní Ivou byla od začátku více než příjemná. Už prvotní telefonát Bidli na náš inzerát prodeje bytu byl milý, nenucený. Kde ve mě paní vzbudila zájem otázkou co pro mě dosavadní RK udělala a že by jsme měli mít za tu dobu již dávno prodáno. V kostce vše vysvětlila, poslala paní Braunovou, která slova jen potvrdila a vysvětlila co by jsme měli podniknout k tomu, aby se nemovitost prodala co nejdříve. Jak řekla tak se i stalo. A i s tím kolotočem, který po tom nastal (focení, video atd...), to byl více než příjemný zážitek. Všichni ti lidé, kteří se podíleli na úspěšném prodeji nemovitosti, byli velmi příjemní a profesionální lidé, kterým bychom rádi touto cestou poděkovali. Pokud by jsme v budoucnosti chtěli prodávat jinou nemovitost rozhodně bych se opět obrátila na Bidli (paní Braunovou) a se 100% jistotou i doporučila komukoliv jinému. Velice děkujeme Míša a Petr
14. 01. 2022
Lucie Hovorková
S rodinou jsme se před třemi lety pracovně přesunuli do Australie, kde stále ještě žijeme. Davida Jelínka jsme požádali, aby nám pomohl s pronájmem a správou našeho bytu v Praze. S jeho službami jsme nadmíru spokojeni. Všichni jím doporučení nájemnici byli spolehliví a byt se mu daří pronajímat bez prodlení. Navíc se nám stará o veškerou agendu s pronájmem spojenou (smluvní dokumenty, vyúčtování záloh, zajištění malých oprav v bytě apod.), takže se nemusíme v zahraničí o nic starat. Mockrat dekujeme!
13. 01. 2022
Zuzana Havlíčková
Vážení, když jsme se rozhodli prodat nemovitost, vybrali jsme vaší realitní kancelář, jmenovitě pana Pavla Feřtra. A musím napsat, že jsme nemohli vybrat lépe! Pan Feřtr se mnou byt několikrát navštívil, sestavil kvalitní inzerát včetně vizualizace. Podepsání smlouvy o prodeji, vč. potřebných dokladů proběhlo rychle a profesionálně. Pan Feřtr obstaral prohlídky a jednání se zájemci. Byt byl prodán rychle za velice dobrou cenu. Proto mu chci touto cestou ještě jednou poděkovat. Nemusím dodávat, že jej budu vždy svým známým doporučovat.
13. 01. 2022