Individuální výstavba

Stavby

Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem. Postavíme Vám dům podle vašich představ. Můžete si také vybrat z nabídky typových staveb v našem katalogu domů včetně individuálních úprav na přání.

Proč Bidli stavby?

1

Poradíme si sami

Domy pro Vás sami vyrábíme. Každý kousek domu bereme do vlastních rukou a prověřujeme jeho kvalitu. Každý náš klient oceňuje výhodu prefabrikace v konstantních podmínkách výrobní haly. Výstavba je pak přesnější, vše do sebe zapadá a materiál nepodléhá riziku znehodnocení povětrnostními vlivy během výstavby.

2

Individuální výstavba

Navrhneme Váš vysněný dům přesně dle Vašich individuálních představ a požadavků. Naše katalogové domy můžete použít jen jako inspiraci.

3

V našich domech se žije lépe

Difúzně otevřená stavba nedovoluje vlhkosti proniknout do konstrukce, což prodlužuje nejen její životnost (záruka 30 let na konstrukci), ale zamezuje vzniku plísní a neohrožuje tak zdraví dětí a dospělých.

4

Uspoříte nejen na energiích

Úsporou na pořizovacích nákladech to začíná. Nízkoenergetická stavba šetří vaši kapsu také při provozu. Díky technologii zpracování má nízké tepelné ztráty v zimních měsících.

5

Vše pod jednou střechou

Jen tak budete mít jistotu, že získáte včas stavební povolení, seženete vhodný pozemek a připravíte financování. Vyvarujete se tak možným sankcím ze strany bank, stavebních firem a úřadů.

Mapy našich dokončených staveb

Jak to u nás probíhá?

Naše typové domy

Bravo Plus
Dispozice 4+kk s dvougaráží
Užitná plocha 206
Zastavěná plocha 183
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
5 746 370 Kč
od 12 933 Kč / měs.
Detail domu

Luxusní, krásný a prostorný dům vhodný jak pro rodinné bydlení (i dvougenerační), tak pro bydlení s podnikáním (po úpravě). Dům je navržen ve stylu, který nikdo nepřehlédne. Každá ložnice má vlastní příslušenství sestávající z koupelny s WC a šatny. Tento dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na náležitý komfort bydlení.

Bravo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 142
Zastavěná plocha 110
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
4 168 850 Kč
od 9 383 Kč / měs.
Detail domu

Moderní patrový dům, který nepřehlédnete. Luxusně pojatá dispozice dopřává každé ložnici vlastní příslušenství sestávající z šatny a koupelny s WC. Dům je určen náročným klientům, kteří si potrpí na výjimečné věci. Ideální pro rodiny s dětmi.

Oscar
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 138
Zastavěná plocha 88
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
4 208 298 Kč
od 9 472 Kč / měs.
Detail domu

Prostorný patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný až pro pětičlennou rodinu a je skvělou volbou při požadavcích na velký moderní dům. Oscar zaujme svým funkcionalistickým vzhledem a konstrukčním řešením s důrazem na světlost interiéru.
Obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou lze vybavit krbovými kamny, nebo fotovoltaickým systémem. První patro nabízí velké pokoje, ložnici a centrální šatnu.

Charlie
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 94
Zastavěná plocha 57
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
3 069 313 Kč
od 6 908 Kč / měs.
Detail domu

Charlie představuje stavbu s důrazem na nízkou cenu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů. Jde o útulný moderní dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s pultovou střechou.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorná toaleta, kterou je možné změnit na další koupelnu se sprchovým koutem.

Sierra
Dispozice 6+kk
Užitná plocha 143
Zastavěná plocha 168
Počet podlaží 1
Typ střechy pultová
4 398 529 Kč
od 9 900 Kč / měs.
Detail domu

Velmi prostorný jednopodlažní dům se sedlovou střechou o dispozici 6+kk je určen pro pěti až šestičlennou rodinu. Sierra je vyprojektována pro náročnější klienty preferující moderní a luxusní design.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny - obývací část s kuchyňským koutem s posuvným francouzským oknem a klidnější část se čtyřmi pokoji, ložnicí, koupelnou se sociálním zařízením a technickou místností.

Echo
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 118
Zastavěná plocha 139
Počet podlaží 1
Typ střechy pultová
3 995 715 Kč
od 8 993 Kč / měs.
Detail domu

Dům Echo je vyprojektován v nadčasovém designu. Praktický jednopodlažní dům o dispozici 4+kk je ideálním řešením až pro čtyřčlennou rodinu, která hledá prostorné bydlení za rozumnou cenu.
Vnitřní dispozice utvářejí dvě samostatné zóny s maximálním využitím prostoru - obývací část s kuchyňským koutem pro rušnější rodinný život a klidnější část se dvěmi pokoji, ložnicí a koupelnou.

Zulu
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 159
Zastavěná plocha 96
Počet podlaží 2
Typ střechy stanová
4 501 868 Kč
od 10 132 Kč / měs.
Detail domu

Dům Zulu má čtvercovou dispozici s maximálním využitím prostoru. Je vyprojektován pro náročnější klientelu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Přízemí dominuje velký obývací pokoj s kuchyňským koutem o ploše 41 m2 pro rušný rodinný život a pokojem pro hosty.
První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid ve dvou velkých pokojích a ložnici včetně prostorné koupelny a šaten.

Lima
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 115
Zastavěná plocha 135
Počet podlaží 1
Typ střechy valbová
3 319 832 Kč
od 7 472 Kč / měs.
Detail domu

Dům Lima je koncipován jako prostorný bungalov o dispozici 5+kk s možností individuálních úprav, vhodný pro pětičlennou rodinu. Dvouzónové řešení odděluje rušnou část od klidové.
Bungalovu dominuje velký obývací pokoj o ploše 45 m2 spojený s jídelnou a kuchyní. Jednotlivé pokoje jsou velmi prostorné. Koupelna disponuje vanou a bezbariérovým sprchovým koutem.

Malibu
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 170
Zastavěná plocha 199
Počet podlaží 1
Typ střechy valbová
4 672 559 Kč
od 10 516 Kč / měs.
Detail domu

Malibu je prakticky řešený bungalov o dispozici 5+kk s dvougaráží, který ocení náročnější klientela preferující prostor a světlo. Dům je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Obývací část je oddělena od klidové části.
Vedle obytné části nabízí bungalov také dostatek úložného prostoru. Každý pokoj má samostatné francouzské dveře jako vstup na terasu. Obývací pokoj lze individuálně prostorově zvýšit odstraněním stropu a instalací střešních oken.

Delta
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 147
Zastavěná plocha 107
Počet podlaží 2
Typ střechy pultová
4 208 526 Kč
od 9 472 Kč / měs.
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro čtyř až pětičlennou rodinu. Dům Delta je vyprojektován v moderním designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru.
Přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem pro rušný rodinný život. První patro bez zkosení střechy nabízí maximální komfort a klid v několika pokojích a ložnici včetně dvou koupelen a šaten.

Solum
Dispozice 4+kk, 5+kk
Užitná plocha 103
Zastavěná plocha 65
Počet podlaží 2
Typ střechy sedlová
3 213 950 Kč
od 7 234 Kč / měs.
Detail domu

Útulný dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s možností úpravy na 5+kk. Při projektování domu Solum byl kladen důraz na nízkou cenu domu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorný sklad s oknem, který je možný využít jako pracovnu.

Tyter
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 65
Zastavěná plocha 81
Počet podlaží 1
Typ střechy sedlová
2 408 940 Kč
od 5 422 Kč / měs.
Detail domu

Přízemní dům o dispozici 3+kk vhodný pro tři osoby. Bezbariérové řešení domu ocení malé rodiny či majitelé v pokročilejším věku. Řešení centrální místnosti umožňuje plné využití plochy při rozdělení do kuchyňské, jídelní a obývací zóny.
V každém pokoji je prostor pro vestavné skříně. Součástí domu je koupelna s vanou, oddělenou toaletou a možností úložného prostoru v zádveří. Díky provětrávané fasádě lze použít různé dekory materiálů pro venkovní povrch..

Dancel
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 103
Zastavěná plocha 122
Počet podlaží 1
Typ střechy sedlová
3 062 224 Kč
od 6 892 Kč / měs.
Detail domu

Nejžádanější přízemní dům s francouzským oknem v každém pokoji. Plocha a dispozice domu 4+kk je ideální pro aktivní čtyřčlennou rodinu, která využije 3 ložnice a velkou technickou místnost.
Centrem domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, který lze vybavit krbovými kamny, nebo fotovoltaickým systémem. Standardem tohoto domu je také bezbariérový sprchový kout, závěsná toaleta a obložkové dveře.

Ernet
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 130
Zastavěná plocha 81
Počet podlaží 2
Typ střechy sedlová
3 637 665 Kč
od 8 187 Kč / měs.
Detail domu

Skvělá volba při požadavcích na velký dům za nízkou cenu. Patrový dům o dispozici 5+kk je vhodný pro 4-5 člennou rodinu. Ernet je vyprojektován v nadčasovém designu s důrazem na vzdušnost a světelnost interiéru. Koncepce domu je připravena na klientské změny dle individuálního životního stylu. Ve společném jádru domu je obývací část chytře propojena s velkou kuchyní do tvaru U, což poskytuje velkou pracovní plochu. Sociální zařízení domu je řešeno koupelnou a odděleným WC v patře u ložnic a dalším samostatným WC v přízemí. Dále jsou v přízemí dva skladovací prostory. V domě je instalováno vlastní inteligentní řízení domácnosti, které se postará o úsporu energie pro vytápění až o 30% oproti běžným otopným systémům, což dům řadí v rámci energetické náročnosti do kategorie "B - velmi úsporná".

Služby pro Vás a Váš nový dům

Developerské projekty jsou snadnou příležitostí, jak si pořídit vysněný domov, a to s vyššími a moderními standardy proti nemovitostem, kde již někdo bydlel před vámi. Nespornou výhodou je možnost v průběhu výstavby ovlivnit finální podobu vybavení nemovitosti, popř. i její dispozice. Nabízíme pouze projekty prověřených společností. Developerské projekty jsou snadnou příležitostí, jak si pořídit vysněný domov, a to s vyššími a moderními standardy proti nemovitostem, kde již někdo bydlel před vámi. Nespornou výhodou je možnost v průběhu výstavby ovlivnit finální podobu vybavení nemovitosti, popř. i její dispozice. Nabízíme pouze projekty prověřených společností.

Pokud ještě nemáte vlastní pozemek, pomůžeme Vám ho najít v naší databázi nebo využijte naší službu Dohoda o vyhledání a my Vám pozemek najdeme.

Díky našim průvodcům hypotékou Vám zajistíme nejvýhodnější financování Vašeho domu.

Pro Vaše topení a svícení zajistíme transparentní a výhodné podmínky tarifů energií. Bezplatně vám poradíme i s nastavením distribučních sazeb. Vytváříme pro vás útulný domov bez starostí a zbytečného stresu.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Návrh nového interiéru je pro nás hračka. Ať už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Pojistíme Vás nový dům proti požáru, povodni či krádeži. Navrhneme Vám nejvýhodnější řešení dle vašich potřeb. Pro naše klienty vybíráme to nejlepší z desítek pojišťoven.

Už chybí se jen do nového domova přestěhovat. Bidli myslí i na to, že budete potřebovat pomoc s převozem věcí. Právě proto jsme tady. Stačí si objednat naše siláky a máte vyřešeno.

Jsme vašimi průvodci

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím