Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 1.99% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 0.005 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 8 340 Kč

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Bidli mezaninové financování Krátkodobé až střednědobé financování podnikatelského záměru na dobu až 5 let zajištěné nemovitostí ze zdrojů Bidli, které je často našimi klienty využíváno i jako navýšení vlastních zdrojů pro získání bankovního úvěru.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Jan Kocourek
Dobrý den, s paní Kubátovou se mi jedná dobře, pomohla mi zorientovat se v celém procesu. Kdykoli něco potřebuji, tak mi poradí a pomůže. S pozdravem l, Jan Kocourek
21. 09. 2021
Martin Hryzlík
Dobrý den, Prozatím vše probíhá v pořádku. Nenarazil jsem na žádný problém. Klidně bych tedy pana Zvolanka doporučil dalším klientům. S pozdravem Hryzlík
21. 09. 2021
Jan Škoda
Dobrý den, oceňujeme práci týkající se finančního poradenství paní Novákové z realitní kanceláře BIDLI, za jehí profesionální přístup při zajištění financování nemovitosti, jehí velmi dobrou a rychlou komunikaci a zároveň lidský a empatický přístup ke klientům. Veškerá dokumentace byla připravena a vedená velmi pečlivě na profesionální úrovni.
21. 09. 2021
Milan Trojek
Vážený pane Zelenko, s potěšením a také velkou úlevou, jsem byl informován, že v příštím dni budou převedeny prostředky z předmětného úvěru na BÚ advokátní úschovy. Tím se uzavře naše společná, několika týdenní komunikace. Rád bych Vám touto cestou velmi zdvořile poděkovat za Váš přístup, nejen ke mně, jako klientovi, ale i ke straně prodávající. Dokázal jste celou záležitost zvládnout s profesionálním přístupem, Vaše informace byly vždy přesné a jasně znějící. Přes složitost dnešní pandemické doby a i vzhledem k časové náročnosti schvalovacího procesu na centrále, se to prostě podařilo. Přijměte prosím mé upřímné poděkování. S přáním hezkých dní a osobní spokojenosti
20. 09. 2021
Andrea Kakáčková
Dobrý den, S paní Kubátovou máme jen dobré zkušenosti. Vždy byla plně k dispozici a dokázala nám vše dobře vysvětlit. Mohli jsme se na ni obrátit i v případě, že jsme se nedovolali našemu makléři. Jsme s ní moc spokojeni. 🙂 Hezký den
20. 09. 2021
Petr Žebro
Vřele doporučuji všem! Slečna je ,,profík" ve svém oboru. Co se týče refinancování a celkově hypoték, dokáže zázraky. Je ochotná, spolehlivá a moc milá, rozhodně se nebojte na ni s čímkoliv obrátit.
20. 09. 2021
Tomáš Koráb
Spolupraci s panem Zvolankem doporucuji vsem, kteri potrebuji poradit s hypotekou, uverem a nebo shaneji nemovitost. Komunikace probiha na urovni, reakce je temer okamzita a vzdy vecna. S jakymkoliv problemem rad pomuze a navrhne idealni reseni pro klienta. Pan Zvolanek ma klienta vzdy na prvnim miste a je to pri jednani citit. Vrele doporucuji a verim, ze moje reference pomuze spouste dalsim klientum k nalezeni spokojeneho domova. S pozdravem, Tomas Korab
20. 09. 2021
Martin Hanč
Dobrý den, s panem Svobodou jsem měl velice pozitivní zkušenost. Snaha a profesionalita se mu nemůže upřít.
20. 09. 2021
Jan Rudolf
Dobry den, pan Svoboda mi velice sedl lidsky, co řekl, vždy platilo, všechny moje dotazy ke smlouvám mi detailně zodpovědel a s jeho prací jsem absolutně spokojeny.
17. 09. 2021
Pavlína Jarábová
Skvělá a velice ochotná poradkyně, která vždy najde řešení a pomůže ať už s řešením hypotéky nebo úvěru. Zařídí vše, ať už je v pracovním nasazení či na dovolené. Oceňuji kvalitní přístup a přátelské jednání. Stará e o Vás s plným nasazením za účelem opravdu pomocí a hledat to nejlepší vyhovující řešení. Také poradí i s problémy, které se netýkají smluv, ať už to jsou postupy ohledně bydlení, či pojištění a dalších služeb. Pokud se rozhodujete, zda chcete člověka co Vám pomůže, abyste na jednání s bankami nebyli sami - vřele paní Kellerovou doporučuji.
17. 09. 2021