Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fond SICAV, a.s. nebo dluhopisů Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Podnikatelský úvěr Pomůže při startu začínajícím podnikatelům a firmám.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 2,19% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 1 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 000 000 Kč, sazba 2,19 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 7 584 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 2,19 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 1 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 000 000 Kč, sazba 2,19 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 7 584 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 2,19 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Petr Suchoň
Jako Váš klient bych chtěl napsat pár slov o službách, které mi byly poskytnuty. Díky extrémně profesionální práci dvojice - Ing. Václav Kotrba a Petr Roubík - jsem mohl splnit sen mojí mamince o vlastním bydlení. Ing. Václav Kotrba mne v podstatě zachránil, protože banka, u které mám účet bezmála 20 let, přišla s tím, ze hypotečního úvěru u ní nejsem hoden. Díky bleskové analýze trhu v podání inženýra Kotrby jsem se z pozice absolutního zmaru a skepse přetransformoval do statusu člověka, kterému schválila hypoteční úvěr jiná banka. Kontakt s panem inženýrem Kotrbou, ať už osobní či telefonický, byl vždy věcný, plodný, informačně komplexní, a co je důležité, 100% srozumitelný a ne zdlouhavý. Podobné hodnocení práce se týká také pana Roubíka. Mohu hovořit o štěstí, ze jsem na takové profesionály narazil a děkuji za to. S úctou, pozdravem a přáním lepších - necovidových - časů. Hrdý klient Bidli. Petr Suchoň
25. 11. 2020
Lucie Horáková
S panem Předešlým jsme se setkali při zařizování hypotéky pro stavbu rodinného domu. Od začátku je naše spolupráce naprosto bezproblémová, jednání pana Předešlého je vždy velmi vstřícné a rychlé. Lucie H.
24. 11. 2020
Martina Šulcová
Mockrát děkujeme panu Kotrbovi za perfektně odvedenou práci. Díky němu máme krásný dům a do budoucna jeho služeb jistě ještě využijeme. Láďa a Martina z Liberce
23. 11. 2020
Irina Podkorytova
Добрый день! Хочу выразить благодарность Ольге Спиваковой за помощь во всех вопросах при приобретении недвижимости. Мы долго не могли найти компетентного русскоговорящего сотрудника, нам Ольгу посоветовали в русском чате телеграмм. Для нас и многих русскоговорящих мигрантов Ольга просто палочка-выручалочка!! Спасибо Вам за помощь во всех вопросах, будем вас с удовольствием рекомендовать всем!!
20. 11. 2020
Bc. Guryča Jan
Vážená pani Spivaková, chtěli jsme Vám s mojí ženou a synem strašně moc poděkovat za neuvěřitelný servis a péči během celé cesty k získání úvěru. Vždy jste byla pozitivně nalazena s naprosto profesionálním přístupem. Pokud se jen zamyslíme nad tím, že bychom si úvěr měli zařizovat sami asi bychom nadosmrti zůstali v pronájmu. Jestli je něco co pro Vás můžeme udělat, bude to pro nás radost. Až si zmyslíme, že budeme chtit ještě jeden byt pro děti, víme kam přijit. Přejeme Vám i Vašemu týmu jen to dobré a ať jste stále tak precizní jak doposud S přátelským pozdravem Jan Guryca
20. 11. 2020
Tomáš Ludvík
Chtěl bych poděkovat paní Gajdošové za profesionální přístup, za to, že našla způsob jakým jsme mohli financovat koupi pozemku na stavbu domu. Ještě jednou moc děkuji. Tomáš Ludvík
20. 11. 2020
Robert Žák
S ing. Romanem Kuncem jsme řešili financování rekonstrukce rodinného domu refinancováním nevýhodných úvěrů a rovněž zajištění životními pojistkami. Z naší nelehké situace nám pomohl ve chvíli, kdy ostatní finanční instituce si již nevěděli rady, jak náš případ vyřešit. Spolupráci mohu jen doporučit.
19. 11. 2020
Veronika Buštová
Před 10-ti lety jsme si s manželem pořídili byt. Pan Hojer nám vyřídil výhodné pojištění domácnosti. A od té doby nám vyřizuje veškeré pojištění. I při stavbě domu jsme pana Hojera opět kontaktovali ohledně hypotéky. S poskytováním služeb od pana Hojera jsme velmi spokojeni. Svoji práci dělá kvalitně a profesionálně.
18. 11. 2020
Tomáš Kupec
S panem Gazdíkem mám skvělé výsledky. Zpočátku se zdál můj sen o vlastním bydlení nemožný. Ale opak byl pravdou. Dokonce i přes veškerá omezení na začátku roku díky covidu, se nám podařilo najít a zafinancovat nemovitost přesně podle mých představ. Upřímně věřím, že práci kterou dělá, dělá rád a na 100%. Ne-li nad rámec svých možností. Určitě vřele doporučuji všem těm, kteří hledají své nové bydlení ať už v RD, nebo v bytě.
18. 11. 2020
Barbora Pincová
" Pana Hojera nám doporučil náš poradce, komunikace byla rychlá a naprosto perfektní. Domluvili jsme se na schůzce, sešel se s námi kvůli pojištění nemovitosti - perfektně vše vysvětlil, jelikož jsem nikdy nemovitost neměla a netušila jsem co se musí a jaké jsou výhody apod.... Kvůli životní pojistce se námi sešel několikrát (aby nám vše pořádně vysvětlil) vždy byl milý a ochotný, vyřešil za nás výpovědi z jiné pojišťovny, kde jsme vlastně jen házeli peníze z okna.. Jelikož jsem celkem vytížená v práci, vše za nás připravil, připomínal se a já vím, že tohle (můj přístup, za který se omlouvám) by málo kdo vydržel. Musím říct, že byl vždy naprosto profesionální. A já mu za celou naší rodinu děkuji :)
17. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím