Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.
Dotovaná hypotéka
  • Získejte od nás Dotovanou hypotéku na naše nabízené nemovitosti.
  • Dopřejte si vlastní bydlení za výrazně nižší měsíční náklady na splácení.
  • Žádné složitější vyřizování ani podmínky oproti klasickému hypotečnímu úvěru.
  • Plaťte za vaši nemovitost tolik jako klienti s hypotékou před rokem 2021.
Fixace na 3 roky
Výrazně nižší splátka
Snadné vyřízení

Hypoteční kalkulačka s porovnáním bank

Pokud byste chtěli zvolit produkt na koupi nové nemovitosti bez hypotéky a financující banky s dokládáním příjmu, kontaktujte nás zde.

Jak to u nás probíhá?

Spotřebitelský úvěr

Každý z nás někdy potřebuje v domácnosti něco opravit, vylepšit nebo si pořídit nové vybavení. Čerpejte spotřebitelský úvěr bez zajištění k financování Vaší rekonstrukce nebo nákupu za výhodnou úrokovou sazbu od BIDLI.

Rekonstrukce
kuchyně
Zateplení
fasády
Nová
střecha
Fotovoltaická
elektrárna
Nové
auto

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Bidli mezaninové financování Krátkodobé až střednědobé financování podnikatelského záměru na dobu až 5 let zajištěné nemovitostí ze zdrojů Bidli, které je často našimi klienty využíváno i jako navýšení vlastních zdrojů pro získání bankovního úvěru.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Blog

Jsme vašimi průvodci

Reference
Dagmar Henzelýová
S paní Gűntherovou jsem velmi spokojená. Moc si ji vážím, vždy mi umí perfektně poradit a vše zařídí tak, jak potřebuji. Paní Gűntherová je moc hodná. Děkuji ji za všechno, co pro nás udělala 😊.
23. 03. 2023
Miloslav Lustig
Dobry den, moc bysme chteli podepokovat panu Benackovi za skvele odvedenou praci a jeho služby, jez nam pomohli zistakt hypotecni uver. Timto mockrat dekujeme a kdykoli bude potřeba, zase znovu radi vyuzijeme jeho sluzby popripde doporučíme znamym. Pekny den. Milos Lustig
21. 03. 2023
Marek Vaverka
Dobrý den pane Benáček, Jste člověk na správném místě takhle by to mělo vypadat. Vždy rychlá reakce, skvěle odvedená práce a pomoc. Jako klient nemám co vytknout. Jen tak dál. Díky. Vaverka
17. 03. 2023
Žadatel Lajda
S paní Petrášovou je velmi příjemná spolupráce. Všechny naše žádosti vyřídila k naší spokojenosti a schůzky byly sjednány velmi rychle. Ráda ve všem ochotně poradí a pomůže. Těšíme se na další spolupráci při řešení našich finančních záležitostí. Lajdovi
16. 03. 2023
Stanislav Řičica
Stanislav Řičica Jiri, co si o tobe myslim? Jsi clovek na spravnym miste, kazdymu reknes uprimne co si myslis o jeho financnim hospodareni a i kdyz to neni vzdycky pozitivni, nevyzni to vubec zle vuci klientum, naopak! Snazis se hledat fakt tu nejlepsi cestu, abys pomohl. A i kdyz ty cesty maji kolikrat tolik prekazek a zatacek a nevim ceho, neprekvapi te uz snad nic 🙈. Jsi lidskej a to je pro me asi nejvic. Delej dal to, co te bavi a naplnuje a pomaha druhym. DIKY ! Terka a Staňa
14. 03. 2023
Petra Schraft
Naprostá spokojenost s celým procesem. Skvělá služba, kdy jsem se na pobočce stavila dvakrát, Na projednání a sepsání žádosti , a podruhé na podpis smlouvy. Vše ostatní zařídil pan Pachl.
13. 03. 2023
Bronislav Klíma
Dobrý den, poslední rok jsem spolupracoval s panem Pachlem jako se svým finančním poradcem, ohledně hypotéky a uvěru, jsem s ním a s jeho přístupem velmi spokojený, vše řešil velice ochotně, s profesionálním přístupem, všem bych ho rozhodně doporučil. Klíma
13. 03. 2023
Zuzana Macečková
Paní Denisa Kuchtová nám neuvěřitelně usnadnila pořízení vlastní movitosti. Pomohla nám najít nejlepší řešení - specificky pro naší situaci. I když se během vyřizování objevilo několik zádrhelů v podobě poštou ztracených dokumentů, vše vyřešila a nemovitost jsme mohli pořídit v námi požadovaném terminu.
10. 03. 2023
Dominika Polášková
Hledáte finančního poradce, který se bude vždy snažit najít pro vás to nejvýhodnější řešení? Pak vřele za celou naši rodinu doporučuji Kamila Žižlavského. Kromě jeho profesních vědomostí oceňujeme také jeho přívětivý a lidský přístup ke klientům. S Kamilem spolupracujeme již více než 10 let a neměnili bychom, vždy nám skvěle poradil, a ušetřil nám tak spoustu peněz.
07. 03. 2023
Veronika Vöröšová
Původně jsme plánovali oslovit paní Hájkovou společně s paní Vajdečkovou pouze kvůli hypotečnímu úvěru. Z jejich pracovního nasazení, přístupu a celkovému naladění jsme byli ale tak nadšení, že jsme si nakonec nechali poradit i v mnoha jiných sférách (ať už životního pojištění, penzijního připojištění, stavebního spoření apod.). Nebojím se říci, že dokáží zázraky - v celé změti nabídek dokážou vytipovat vždy přesně to pravé pro vás, předat vám to ve formě, které rozumíte a vše poté vyřídit do posledního detailu. Nejvíce si pak cením jejich trpělivého vysvětlování bez ztráty úsměvu a dobré nálady. Nemohu jinak, než všem spolupráci s oběmi vřele doporučit.
03. 03. 2023