Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 1.99% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 1.99 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 074 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 0.005 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 8 340 Kč

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Štěpán Burza
,,Pan Zelenka se mi ozval poté, co jsem mluvil s jedním z jeho kolegů o financování nemovitosti. Byl tedy čtvrtým a posledním poradcem, se kterým jsem jednal. Ačkoliv mi produkty nabízeli všichni poradci podobné, zvolil jsem právě pana Zelenku. Jednalo se mi s ním nejlépe, všechno mi trpělivě, i na několikrát, vysvětlil a celým procesem mě provedl. Nenaléhal na žádné rychlé podepisování dokumentů pro pre-scoring,... Velice jsem si cenil jeho komunikace, kdy v jakémkoli dni v týdnu v jakoukoli hodinu zvedl telefon a se stejnou trpělivostí jednal. Pravidelně mě informoval, zkoušel různé možnosti jak mi pomoci a vyjít vstříc. Ještě jednou panu Zelenkovi děkuji a zdravím. Š. Burza"
18. 06. 2021
Roman Zámečník
FIlip je profesionál se kterým byla radost spolupracovat. Pomohl nám vymyslet financování tak, abychom mohli bydlet ve vlastním přesně podle našich představ. Věci dokáže srozumitelně vysvětlit a vždy rychle reaguje. Určitě doporučuji.
16. 06. 2021
Stanislav Presler
Rádi bychom se podělili o zkušenost s firmou Bidli a hlavně s paní Ninou. Je to člověk na správném místě. Již při prvním kontaktu s paní Ninou jsme byli velmi příjemně překvapeni s jakou profesionalitou k nám přistupuje. Je ochotná, milá a usměvavá a jedním slovem profík! Po celou dobu vyřizování hypotéky nám byla k dispozici a vše probíhalo bezchybně a vše do detailu dotaženo k naší spokojenosti. Po této opravdu skvěle zkušenosti doporučujeme služby firmy Bidli a obzvláště paní Ninu, které tímto ještě jednou děkujeme, že můžeme bydlet ve vlastním vysněném domově.
14. 06. 2021
Petr Laš
Hypoteční poradce, paní Iblová mě byla obrovským přínosem. Mě, jako nováčkovi, vždy vše a perfektně vysvětlila a připravila na to, co se bude dít dále.. Veškeré podpisy a podklady byly vždy připraveny a tudíž jsem s vyřizováním měl minimum starostí. Pokud budu v budoucnu řešit další koupi, vím, že se na ní znovu obrátím. VELMI doporučuji.
14. 06. 2021
Radka Blíhová
Pan Fořt je velice ochotný milý pán, ve svízelných situacích se danou věc snaží rychle vyřešit. Při vyřizování hypotéky dokáže člověka uklidnit, slovy ,,Že daná věc i po koupi, bude mít vždy větší cenu.''
11. 06. 2021
Jakub Maněna
Pan Culka nám zařizoval hypotéku na náš rodinný dům, vše zvládl rychle a kdykoliv bylo potřeba ihned poradil a vyřešil případné překážky. Po podepsání smlouvy i nadále hlídá aby proběhlo načerpání a všechny další úkony v pořádku. Pravidelně volá a včas informuje aby nebyl promeškán nějaký termín. Výborná lidská domluva a velice slušné jednání. Za nás skvělá spolupráce a maximální spokojenost, určitě můžeme doporučit.
11. 06. 2021
Filip Urban
Děkujeme panu Telenskému za velikou podporu a vyřízení naší hypotéky. Díky němu, jeho trpělivosti a ochotě nám vše vysvětlit kdykoliv a kdekoliv konečně bydlíme ve svém a jsme spolu se snoubenkou moc šťastní. Veliké plus za rychlost a srozumitelnost vyřízení hypotéky. Děkujeme
11. 06. 2021
Pavlína Petrová
Koupě nemovitosti s využitím úvěru je nepochybně stresující a náročná záležitost, ale díky spolupráci s panem Almášym proběhl celý proces rychle a bez problémů. Velmi milé a vstřícné jednání, profesionální přístup a naprostá spokojenost s výsledkem - rozhodně doporučuji!
11. 06. 2021
Ivana Podlahová
S paní Černohorskou spolupracuji téměř rok. Při všech jednáních má velice příjemné vystupování, je vstřícná a mám dojem, že se vždy snaží najít nejlepší možné řešení.
10. 06. 2021
Anetta Foltýnová
Dobrý den, Ráda bych touto cestou napsala recenzi za spolupráci s panem Nešetřilem z BIDLI – Pardubice a panem Gojným Nevěřila jsem, že bych mohla, tak rychle mít vyřízenou hypotéku (do měsíce vyřízeno). I přes první nechválení (chyba na mé straně) pan Nešetřil našel další možný způsoby jak o hypotéku požádat a podruhé se již podařilo. Jsem samožadatelka 24 let, tudíž byl menší problém. I přes dvacet změn, které proběhly byl pan Nešetřil trpělivý a nadále zjišťoval potřebné informace a návrhy možného řešení. Původně jsem chtěla kupovat byt, pozemek s mobilheimem a nakonec jsem se dostali až ke stavbě RD s Vaší pomocí 😊 Nyní hledáme pozemek a věřím, že bude spolupráce i nadále skvělá. Dostali jsme také možnost spolupráce pro developery, což se bude v naší rodině hodit. Děkuji Foltýnová Anetta
10. 06. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím