Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.

Hypoteční kalkulačka s porovnáním bank

Pokud byste chtěli zvolit produkt na koupi nové nemovitosti bez hypotéky a financující banky s dokládáním příjmu, kontaktujte nás zde.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 5.29% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 5.29 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 16 641 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 5.29 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 5.29 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 16 641 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 2.48 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 822 Kč

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Bidli mezaninové financování Krátkodobé až střednědobé financování podnikatelského záměru na dobu až 5 let zajištěné nemovitostí ze zdrojů Bidli, které je často našimi klienty využíváno i jako navýšení vlastních zdrojů pro získání bankovního úvěru.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Alice Válková
 Vážená paní Kuchtová, ráda bych Vám poděkovala za vstřícnost, profesionální přístup a rychlost jednání při řešení mé situace spojené s koupí bytu. Byla jsem velmi spokojená s Vaší ochotou být k dispozici na telefonu i osobně, snahou podrobně mi vysvětlit obsah dokumentů k úvěru a naučit mě používat aplikaci. Poskytnutí úvěru proběhlo díky Vám rychle a bezproblémově. S přáním , ať se Vám daří, Alice Válková
27. 06. 2022
Jindřich Blažek
Bidli nám hodně pomohlo při řešení hypotéky a hledání nového bytu. Osobní poradce pan Pachl dokázal vyřešit každý problém a se vším poradil, za což mu děkuji. Milý a přátelský přístup je u nich samozřejmostí. Mohu jen doporučit.
22. 06. 2022
Liudmyla Chobal
Realitní trh je pro nezasvečenoho člověka velmi složitý. Když si poprvé vybíráme vlastní bydlení v cizí zemi, a ještě potřebujeme získat hypotéku, je těžké se orientovat ve všech pravidlech, najít a vybrat si mezi ostatními právě tu nejlepší variantu s dobrými podmínkami. A tak jsem se v tomto případě obrátila na profesionalku paní Olgu Spivakovu, kterou mi doporučila moje kolegyně. Paní Olga je kvalifikovaná poradkyně, ktera mi pomohla shromáždit všechny potřebné dokumenty, poradila kam si vžít hypotéku, jak správně koupit byt v souladu s českým právem. To vše proběhlo jasně, rychle, bez zbytečných potíží. A jako výsledek- nové bydlení . Děkujeme Vám p.Olgo! Hezký klienty a kariérní zrustu. Z pozdravem Ludmila
19. 06. 2022
Lukáš Veselý
Mgr. Denisa Kuchtová, vedoucí obchodní skupiny a hypoteční poradce. Vynikají zkušenost, máme ze dne 25. 5. 2022 s Mgr. Denisou Kuchtovou, která nám ochotně poskytnula poradenství a zároveň nabídla efektivní možnosti řešení naší situace. Svým přátelským a zároveň profesionálním jednáním na úrovni, nám všechno ochotně a přehledně vysvětlila. Díky schopnosti aplikovat své vědomosti v praxi, dokázala flexibilně vyřídit úvěr smlouvy o stavebním spoření na bydlení. V celém rozsahu se aktivně a naplno věnuje svým klientům. Společnost BIDLI finance a poradenství a.s., Olomouc, může být zcela a právem hrdá na skvěle odvedenou práci Mgr. Kuchtové a následně její profesionalitu a originalitu ocenit. Tímto děkujeme Mgr. Denise Kuchtové, protože s její prací a přístupem vůči nám jsme maximálně spokojení klienti. V Prostějove dne 17. 6. 2022 S pozdravem Ing. Lukáš Veselý Markéta Vyroubalová
17. 06. 2022
Lukáš Stanislav
Spolupráce s paní Gajdošovou, stejně jako v minulém případě, probíhala na 1 s *. Vše bez nejmenších zdržení a paní Gajdošová vždy se vším pomohla a poradila, aby nedošlo k žádným komplikacím! Můžu jen doporučit!
13. 06. 2022
Jan Dohnal
Přes Bidli jsme kupovali dům v roce 2020, byla nutnost vyřídit nadstandartní hypotéku a slečna Nová od prvního telefonátu měla jasnou představu o tom, jak celý proces provedeme. Představila neuvěřitelnou pružnost a flexibilitu v realizaci a provedení celé akce. Během několika měsíců vše dopadlonadstandartně dobře a slečna Nová se zasloužila o to, že jsme získali nejen hypotéku ale i náš vysněný domov. Je nutno zmínit také paní Benedyktovou, která v nelehké situaci přebrala zakázku po svém předchůdci a bez obtíží a s klidnou hlavou ji prakticky okamžitě vyřešila. Tímto bych chtěl poděkovat týmu Bidli za vstřícnou spolupráci a přeji vám hodně úspěchů v budoucnu.
10. 06. 2022
Martin Tauš
U pana Knotka musím ocenit profesionální ale i zároveň lidský přístup, který dnes nebývá moc obvyklý. Vše mi bylo jasně a srozumitelně vysvětleno, i když jsem o problematice hypoték a souvisejících záležitostí nevěděl vůbec nic. Když budu opět něco potřebovat, na pana Knotka se s důvěrou obrátím.
09. 06. 2022
Tomáš Slanař
Ačkoliv už je v dnešní době plno finančních, hypotečních a realitních poradců… tak ale bohužel stále jen plno takových bez zkušeností, odborné znalosti a hlavně bez chuti jít a snažit se za každou cenu udělat pro klienta maximum! A potom je tu Pan Češík, který se nevzdává, udělá pro vás cokoliv a s řadou zkušeností vždy najde správné řešení! I já jsem mohl být rád za něj a za vše mu moc děkuji. Díky jeho zastoupení
07. 06. 2022
Michal Čapek
Děkujeme Pavlu Češíkovi za zprostředkování hypotečního úvěru. Vše vysvětlil a poradil, rozhodně můžeme jen doporučit.
30. 05. 2022
Olga Kalmykova
Ольга, мы всей семьей хотим поблагодарить Вас за прекрасный дом в Праге, в который мы переехали, именно благодаря Вам! В такое сложное для всего мира время Вы сделали невозможное! Сделали профессионально, четко, без суеты и главное -- вовремя, справившись с очень сложной логистикой между нашей семьей, банком и застройщиком. Готов рекомендовать Вас всем своим знакомым и друзьям. Рекомендую всем, кто обратится в Bidli с вопросом о приобретении недвижимости. Ольга -- лучший специалист по приобретению недвижимости, которого я когда-либо встречал!
30. 05. 2022