Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Reference
Dagmar S.
Pana ing. Davida Netušila jsem si našla přes Bidli stránky, takže jsem šla více méně do neznámého. Nicméně reference mne přesvědčily oslovit právě jeho. Na moji poptávku reagoval téměř obratem a při našich, hned třech osobních schůzkách, se mnou prošel kompletně veškeré mé finanční produkty a to aniž by mi cokoliv vnucoval a nutno podotknout, že to bylo na můj popud. Skutečně žádný nátlak uzavřít smlouvu za každou cenu. Toho si moc vážím. Je také fajn se moci zeptat na cokoliv a nepřipadat si hloupě. Vše vysvětluje na praktických příkladech a při jednání se věnuje skutečně jen Vám. Jsem spokojená a moc děkuji
21. 04. 2021
Petr K.
Se službami pana Netušila jsem velmi spokojen a předčily má očekávání. Měl velmi profesionální přístup. Rychle reagoval na e-maily, ochotně odpovídal na dotazy a vždy vše srozumitelně vysvětlil. Vypracoval rozsáhlou a podrobnou analýzu s uvedením kladů a záporů a závěrečným zhodnocením a doporučením. Do investičních produktu mě netlačil a vždy bylo na mě, jestli si danou možnost sjednám či nikoliv. Pana Netušila jako finančního (investičního) poradce mohu jen doporučit.
19. 04. 2021
Martin B.
Dobrý den, Rad bych tímto vyjádřil velkou spokojenost s investičním specialistou panem Tomášem Loudou. Jednání vždy proběhlo ve sjednaném termínu, bylo vedeno v přátelském duchu a na profesionální úrovni. Pan Louda mě podrobně seznámil s fungováním společnosti BIDLI a vždy mi také podrobně vysvětlil jednotlivé nabízené produkty. BIDLI a pana Loudu mohu určitě doporučit i dalším klientům. S pozdravem MB
17. 04. 2021
.
Se službami investičního poradce Tomáše Loudy jsem byla velmi spokojena celkové 100% profesionální výkon. Děkuji Kamila J.
07. 04. 2021
Kateřina L.
Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou pořídit si dluhopis, ale nikdy jsem tomu moc nerozuměla. Pan Louda mi vše vysvětlil, komunikace probíhala on-line i osobně vždy přesně tak jak a kdy jsme se domluvili. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Nyní už jsem spokojeným investorem v Bidli a ráda doporučím dále. Kateřina L.
02. 04. 2021
Zuzana R.
Pan Netušil mi velice lidsky a srozumitelně popsal veškeré možnosti investičních produktů skupiny Bidli , jak nejlépe zhodnotit své finance, v souvislosti s mými požadavky na výnos a splatnost. Vysvětlil mi výhody a nevýhody jednotlivých variant a společně jsme vybrali tu nejvhodnější přímo pro mě. Mohu jen doporučit.
25. 03. 2021
Ilona K.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat p. Mokrenové a p. Škaloudovi za profesionální jednání a rychlé vyřízení při zprostředkování investic. Vše proběhlo, tak jak jsme se domluvili. Oba poradce doporučuji dalším klientům. S pozdravem Ilona K.
14. 03. 2021
Kateřina Z.
paní Marie Mokrenová, pan Mario Škaloud Hezký den, rád bych Vám, oběma, touto cestou ještě jednou poděkoval za profesionální přístup při zprostředkování investiční příležitosti (dluhopisy Holdingu Bidli) a její finální realizaci v této nelehké době. Těším se na další spolupráci. Děkuji a jsem s pozdravem Pavel Z.
12. 03. 2021
Jan M.
Byl jsem spokojen se servisem BIDLI a informacemi od pana Loudy. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a byly mi předány přehledné podklady k investičním možnostem u BIDLI. Veškerá komunikace probíhala plynule a dle dohody v termínech, které mi vyhovovaly a odpovídaly mému investičnímu záměru. Já osobně mám 30ti leté zkušenosti z nejrůznějších obchodních jednání na různých úrovních. U pana Loudy jsem našel naprostou profesionalitu. Určitě rád doporučím a doporučuji dále tyto služby a servis.
08. 03. 2021
Natálie N.
S panem Ing. Netušilem jsem se radila v oblasti zhodnocení našich úspor. Trpělivě se mnou prošel problematiku investování a zhodnocování osobních úspor. Pomohl mě si utřídit mé cíle a priority a vybral následně produkt s padnoucí mírou konzervativity i zhodnocení. Pan Netušil je příjemný, trpělivý a zkušený investiční specialista ale i poradce, na kterého se s jistotou obrátím i v budoucnu.
08. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím