Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fond SICAV, a.s. nebo dluhopisů Bidli.

Reference
Libuše V.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Loudovi za jeho profesionální a přátelský přístup. Již několikrát jsem jednala s finančními (investičními) poradci, ale nezískali mou důvěru. Jednání s panem Loudou bylo naprosto v pořádku, co se týče termínu schůzek, vysvětlení investičních fondů Bidli a investování do nich. Proto mohu pana Loudu a Bidli určitě doporučit. Libuše V.B.
13. 11. 2020
Martin V.
Rád bych poděkoval panu Loudovi za jeho profesionální přístup při sjednávání mé investice. Od začátku co jsme v kontaktu byl velmi příjemný a ochotný mi vše podrobně vysvětlit. Vždy držel slovo a termíny, našel si na mě čas dle mých možností. Určitě bych ho doporučil i dalším klientům.
11. 11. 2020
Jiří L.
Patřím ke spokojeným klientům využívající dluhopisy BIDLI. Spolupráce s panem Loudou byla vždy na úrovni, veškeré aktivity jsou plněny promptně a dle dohody a co je hlavní v termínu, který jsme si domluvili. Dostal jsem veškeré informace ve srozumitelné podobě pro mé rozhodnutí. V dnešní inflační době je to výborné a poměrně bezpečné investování za přesně daných a průhledných podmínek. BIDLI můžu vřele doporučit.
11. 11. 2020
Helena H.
Vždycky jsem byla hodně ostražitá vůči různým nabídkám finančních poradců. Dokonce bych se nebála říci, že můj postoj k nim byl silně negativní. Před časem jsem ale prodávala byt přes realitní kancelář Bidli a jeho makléřka, paní Silva Žižková, se mi zmínila o finančním poradci panu Kuželovi. Nejprve jsem byla trochu nedůvěřivá a hlavně se mi nechtělo jezdit do Prahy/bydlím v Berouně/. Pan Kužel ale za mnou přijel do Berouna a dokonce i s pí. Žižkovou. Musím říct, že principy investování mi vyložil tak, že jsem je opravdu pochopila i já, naprostý ekonomický analfabet. Mohla jsem pokládat jakékoli otázky, všechny mi zodpověděl. Měla jsem dostatek času si všechno promyslet, protože přijel do Berouna několikrát. Smlouvu jsme uzavřeli a i potom jsme několikrát komunikovali. Pana Kužela mohu jenom doporučit, je nesmírně příjemný, sympatický a komunikativní.
09. 11. 2020
Bohumil G.
Naše poděkování za naprosto profesionální a přátelský přístup patří panu Petrovi Kuželovi. Je to skutečně člověk na svém místě. Vše ohledně investic trpělivě a jasně vysvětlil. Spolupráce pro něj neskončila podepsáním smluv, ale nadále trvá nadstandardní péče o klienta. Jeho služby můžeme všem jen doporučit. Za nás pro Petra plných 5 hvězd.
04. 11. 2020
Petr Č.
Měl jsem to štěstí, že při orientování se na trhu financí, jsem se potkal s panem Kuželem. Naprostý profesionál, který ví o trhu, navíc jednání s ním naprosto v pořádku či se týče lidského vysvětlování situace.. Naprostá spokojenost z mé strany, Bidli příjemně překvapilo, o to více, že jsem se potkal a poznal s panem Kuželem. Je to opravdu profík na svém místě.
28. 08. 2020
Andrea M.
Při spolupráci s firmou Bidli mi byl doporučen pan Kužel jako odborník na investování. Investicím nerozumím, a tudíž se mi na začátku zdálo vše složité, ale pan Kužel mi vše vysvětlil a zvolil pro mě nejsnadnější variantu investice. Jeho přístup je velmi profesionální, ale lidský. Všem mohu jeho služby vřele doporučit.
07. 07. 2020
Dana S.
Kdyby mi nebyl doporučen pan Petr Kužel, peníze bych asi nikam neinvestovala. Díky Petrovi jsem ztratila obavy. Už několikrát mě přesvědčil, že je skvělým odborníkem a také úžasný a slušný člověk.
02. 07. 2020
Petr Š.
Petr je odborník v tom, co dělá. Má veškeré znalosti o dané oblasti a profesionální přístup. Ohledně investic dokáže poradit se vším, co člověka dokáže napadnout a vždy navrhne nejlepší možné řešení. Petr Šolc
16. 06. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím