Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fond SICAV, a.s. nebo dluhopisů Bidli.

Reference
Denisa D.
S prací i přístupem pana Netušila jsem byla velice spokojená. Vysvětlil mi srozumitelně vše potřebné a zodpověděl i všechny mé dodatečné dotazy. Je vidět, že své práci rozumí a má dlouholeté zkušenosti . Mohu ho jen doporučit.
20. 01. 2021
Kateřina S.
Maximální spokojenost při každé schůzce. Dokáže poradit a vysvětlí vše s lidským přístupem. Čeho si vážím nejvíce, je to, že se z vás nesnaží vytáhnout co nejvíce pro jeho ocenění, ale přizpůsobí se Vašim požadavkům a potřebám.
15. 01. 2021
Lenka B.
Spolupráci s panem Ing. Netušilem si nemůžeme vynachválit! Od počátku nám vše podrobně vysvětlil, trpělivě odpovídal na naše dotazy a hlavně všechny náležitosti velmi rychle zařizoval. Elektronická komunikace nám ušetřila spoustu času. Pan Netušil má velmi přátelský přístup, ve svém oboru se skvěle orientuje a tímto bychom mu chtěli poděkovat! Rádi využijeme jeho služeb i v bodoucnu.
11. 01. 2021
Petr B.
Pan Netušil je profesionál každým coulem a svou práci má opravdu rád. Velmi hezké , reprezentativní prostředí, důraz na klienta a jeho potřeby, nekonečná trpělivost a schopnost tématiku investic srozumitelné vysvětlit . Děkuji
04. 01. 2021
Libuše V.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Loudovi za jeho profesionální a přátelský přístup. Již několikrát jsem jednala s finančními (investičními) poradci, ale nezískali mou důvěru. Jednání s panem Loudou bylo naprosto v pořádku, co se týče termínu schůzek, vysvětlení investičních fondů Bidli a investování do nich. Proto mohu pana Loudu a Bidli určitě doporučit. Libuše V.B.
13. 11. 2020
Martin V.
Rád bych poděkoval panu Loudovi za jeho profesionální přístup při sjednávání mé investice. Od začátku co jsme v kontaktu byl velmi příjemný a ochotný mi vše podrobně vysvětlit. Vždy držel slovo a termíny, našel si na mě čas dle mých možností. Určitě bych ho doporučil i dalším klientům.
11. 11. 2020
Jiří L.
Patřím ke spokojeným klientům využívající dluhopisy BIDLI. Spolupráce s panem Loudou byla vždy na úrovni, veškeré aktivity jsou plněny promptně a dle dohody a co je hlavní v termínu, který jsme si domluvili. Dostal jsem veškeré informace ve srozumitelné podobě pro mé rozhodnutí. V dnešní inflační době je to výborné a poměrně bezpečné investování za přesně daných a průhledných podmínek. BIDLI můžu vřele doporučit.
11. 11. 2020
Helena H.
Vždycky jsem byla hodně ostražitá vůči různým nabídkám finančních poradců. Dokonce bych se nebála říci, že můj postoj k nim byl silně negativní. Před časem jsem ale prodávala byt přes realitní kancelář Bidli a jeho makléřka, paní Silva Žižková, se mi zmínila o finančním poradci panu Kuželovi. Nejprve jsem byla trochu nedůvěřivá a hlavně se mi nechtělo jezdit do Prahy/bydlím v Berouně/. Pan Kužel ale za mnou přijel do Berouna a dokonce i s pí. Žižkovou. Musím říct, že principy investování mi vyložil tak, že jsem je opravdu pochopila i já, naprostý ekonomický analfabet. Mohla jsem pokládat jakékoli otázky, všechny mi zodpověděl. Měla jsem dostatek času si všechno promyslet, protože přijel do Berouna několikrát. Smlouvu jsme uzavřeli a i potom jsme několikrát komunikovali. Pana Kužela mohu jenom doporučit, je nesmírně příjemný, sympatický a komunikativní.
09. 11. 2020
Bohumil G.
Naše poděkování za naprosto profesionální a přátelský přístup patří panu Petrovi Kuželovi. Je to skutečně člověk na svém místě. Vše ohledně investic trpělivě a jasně vysvětlil. Spolupráce pro něj neskončila podepsáním smluv, ale nadále trvá nadstandardní péče o klienta. Jeho služby můžeme všem jen doporučit. Za nás pro Petra plných 5 hvězd.
04. 11. 2020
Petr Č.
Měl jsem to štěstí, že při orientování se na trhu financí, jsem se potkal s panem Kuželem. Naprostý profesionál, který ví o trhu, navíc jednání s ním naprosto v pořádku či se týče lidského vysvětlování situace.. Naprostá spokojenost z mé strany, Bidli příjemně překvapilo, o to více, že jsem se potkal a poznal s panem Kuželem. Je to opravdu profík na svém místě.
28. 08. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím